Анкета: Харесва ли Ви Genesis?
ДА
88.89%
32 88.89%
НЕ
11.11%
4 11.11%
Общо 36 гласа 100%
* Гласували сте за този елемент. [Резултатите]

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genesis - най-новите филми и сериали
#1
Здравейте,ползвате ли добавката Genesis,напълно съвместима е с български субтитри от subsunacs.net,на този етап работи супер.Доста филми и сериали има за гледане!
DГ©partement de technologie vardenafil commander pharmaceutique, le modГЁle de libГ©ration d'oxyde nitrique non dans les corps caverneux et la rГ©ponse Г©rectile Г  la stimulation du nerf caverneux.
Отговори
#2
Аз съм много доволен от него. Аз лично, като имам време гледам и ТВ сериали и филми. Качеството е много добро, на 90% поне при мен.
Отговори
#3
не съм я пробвал, от кой сайт зарежда филмите. Колкото до субтитри аз използвам OpenSubtitles.org и ми вършат чудесна работа за която и да е приставка. Моля да споделите повече информация
Отговори
#4
Много често ми се случва да няма стреем на някой филм точно като се надъхам за него и след няколко часа всичко е ок.Забравих вече за торенти и нагласяне на субтитри.

(28-11-2015, 01:54)Matrata написа: не съм я пробвал, от кой сайт зарежда филмите. Колкото до субтитри аз използвам OpenSubtitles.org и ми вършат чудесна работа за която и да е приставка. Моля да споделите повече информация

Ако имаш сложено някое репо от търсачката в add-on пишеш Genesis и после пробвай
Отговори
#5
В репото на твадонс я има - тук
Отговори
#6
Имам проблем със Genesis. Когато искам да гледам филм 1080p страшно много прекъсва, при по лошо качество на филма няма проблем и си върви много прилично. И при Wi-Fi и при Lan свързване го има този проблем. По същия начин гледам филми през Phoenix и там такъв проблем нямам.
Отговори
#7
Пробвал ли си промяна на настройките за буфериране, както колегата тук?
Отговори
#8
Ние само това ползваме.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#9
За съжаление доста от сорсовете изчезнаха напоследък и се гледа само през PRIMEWIRE на medium quality и това последно качените епизоди(гледаме само сериали на него).

Някой да е пробвал платените URL resolver услуги за допълнителни стриймове?
Отговори
#10
Да Genesis се поизложиха и от около седмица минах на "The Royal We", който има още повече източници и всичко върви без проблем. Най-якото е, че имат интеграция с https://trakt.tv/ и така винаги знам, кои нови серии са излезли и имам да гледам Smile
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Насичат филми с БГ аудио monro 10 2,525 14-06-2023, 09:36
Последна публикация: Topper
  Помощ за конфигуриране на раздел "Филми" snipeman 4 5,217 09-12-2018, 12:39
Последна публикация: snipeman
  Приставка за филми WOW ROBERT 4 5,434 15-10-2018, 11:52
Последна публикация: Hangman
  DS918 + стрийминг филми, изрязване на звук mackronickson 2 3,288 13-10-2018, 13:15
Последна публикация: Majide
  Филми на КОДИ galdin 36 55,528 31-07-2018, 13:28
Последна публикация: samzike

Отваряне на: