Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
(07-07-2021, 13:25)emskia написа: Някой знае ли как мога да си подкарам Fusion на Samsun Tizen TV ? Пробвах с m3u листата, която се генерира от коди addon-a, но явно не става толкова лесно. Малко ме е яд, че не си взех серия с андроид Smile

Че то няма Самсунг с Андроид.
Пробвай с ОТТ Навигатор да я плейнеш.Мисля че го има в приложенията за Тизен
Отговори
(07-07-2021, 16:00)fidy написа:
(07-07-2021, 13:25)emskia написа: Някой знае ли как мога да си подкарам Fusion на Samsun Tizen TV ? Пробвах с m3u листата, която се генерира от коди addon-a, но явно не става толкова лесно. Малко ме е яд, че не си взех серия с андроид Smile

Че то няма Самсунг с Андроид.
Пробвай с ОТТ Навигатор да я плейнеш.Мисля че го има в приложенията за Тизен

В стора на Самсунг има само OTT Player - 3 броя. Отделно намерих неофициални начини да зареждам портали и m3u листи, но в случая не ми вършат работа. Ако имаше ОТТ навигатор, отдавна щях да съм си вкарал някой МАС портал.
Отговори
Big Grin 
Здравейте , сега ми е за първи път да гледам iptv на коди (bulsatcom)имам редовен акаунт .Настроих една стара кутия с libreelec 18.6.Инсталирах всичко както е обяснено и работи ,няма проблеми . Но след  час работа спира и трябва да изключа захранването за да заредя отново и така още един час . Проверих някъкви таймери, които са отгоре в менюто всички са изключени .Моля за помощ -(IPTV simple client, fusion от хранилището на Мартин,libreelec 18.6 изображението от форума на libreelec) да ме насочите къде да търся проблема.А и гледам през wi-fi връзка.Благодара предварително. Поздрави.
Отговори
(30-07-2021, 11:14)kambata написа: Здравейте , сега ми е за първи път да гледам iptv на коди (bulsatcom)имам редовен акаунт .Настроих една стара кутия с libreelec 18.6.Инсталирах всичко както е обяснено и работи ,няма проблеми . Но след  час работа спира и трябва да изключа захранването за да заредя отново и така още един час . Проверих някъкви таймери, които са отгоре в менюто всички са изключени .Моля за помощ -(IPTV simple client, fusion от хранилището на Мартин,libreelec 18.6 изображението от форума на libreelec) да ме насочите къде да търся проблема.А и гледам през wi-fi връзка.Благодара предварително. Поздрави.

Сесията е времево лимитирана от сърварите на Булсатком, и след като изтече, просто стартирайте добавката за да си извлече каналите наново .... не е нужно да изключвате захранването
Отговори
Благодаря за бързият отговор, жив и здрав.
Отговори
Ако ползвате добавката на Мартин(Mar33-Fusion TV Android), в настройките и има секция-Pvr-Reload Pvr after update-просто трябва да го маркирате и PVR клиента автоматично ще Ви зареди новата листа, след като старата е изтекла.
Отговори
В добавката съм добавил нова настройка - Add UA to stream. Активирана е по подразбиране. Когато е активна, ще се добави User Agent отзад на генерирания стрийм за всички канали (така се генерираха стриймовете и преди), а ако не е активна - няма да добави User Agent. Промяната я направих, тъй като се оказа, че и без него стриймовете работят, но с него не работят през някои плейъри. По този начин, като не се добавя UA, ако искате да ползвате генерираните стриймове през други плейъри, би трябвало да няма проблеми.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
от няколко дни добавката отказва да ме логне, Module Import Fail
Отговори
(12-04-2022, 12:17)Lazar написа: от няколко дни добавката отказва да ме логне, Module Import Fail

С толкова инфо само мога да гадая, но на първо четене, от Булсат обявиха, че трябва да се направят нови регистрации на абонатите. Ако не сте направили има вероятност да не Ви допуска до системата им. Друга причина може да е дължината на паролата, която ползвате. Добавката не може да работи с дълги пароли.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
- Може да е превишен броя на разрешените устройства.
- При некоректна дата и час , излиза "module import fail".
- При недостиг и слаб интернет не може да се логне и излиза гореописаната грешка
- Некоректно изписани данни за акаунта
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 202,314 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,652 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 371,832 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,654,478 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,730 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: