Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Виж в настройките на добавката, Service check interval и Refresh time. Едното казва през колко време да се обновява плейлистът, а другото - за колко време да е токъна. По подразбиране Refresh time е 3 часа, а другото е 480 мин.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
А когато е направено,както казваш… и продължава на 20-30 мин да ми тръгва инфо канала на булсата… къде да търся проблема?
Отговори
(04-01-2024, 15:12)Zvez написа: А когато е направено,както казваш… и продължава на 20-30 мин да ми тръгва инфо канала на булсата… къде да търся проблема?

Няма как да зная! При мен не съм забелязал такова нещо, а и като гледам, друг не се е оплакал. Не мога да гадая, защо при теб се случва нещо такова!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(04-01-2024, 17:29)martinstz написа:
(04-01-2024, 15:12)Zvez написа: А когато е направено,както казваш… и продължава на 20-30 мин да ми тръгва инфо канала на булсата… къде да търся проблема?

Няма как да зная! При мен не съм забелязал такова нещо, а и като гледам, друг не се е оплакал. Не мога да гадая, защо при теб се случва нещо такова!

При мен, също refresh time е 3 и check interval 480, но издържа по близо час или по малко. Вероятно имат промяна от Bulsatcom. Не съм променял нищо, от няколко дена е така..
Отговори
И при мен от вчера е така,  точно 1 час и след това спира да работи и картината замръзва.
Със същите стойности, живота на плейлистата преди беше 10 часа....
Отговори
Единственото, което съм променил е да може да се гледат на запис предаванията. Пробвайте да смените в настройки да не е Андроид, а примерно Самсунг и пишете, дали има промяна? Записите вървят само при опция Андроид, при другите се генерират по стария начин.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Днес пробвах и на друга операционна система… пак същото. Май булсата направиха нещо,защото нали бях писал за проблема с логването.
Отговори
(04-01-2024, 20:13)martinstz написа: Единственото, което съм променил е да може да се гледат на запис предаванията. Пробвайте да смените в настройки да не е Андроид, а примерно Самсунг и пишете, дали има промяна? Записите вървят само при опция Андроид, при другите се генерират по стария начин.

То като цяло, добавката я тръгне, я не.. Може и от bulsatcom да имат промяна. Много често, стига до 70% и хвърля грешка, след 3 опита..
Отговори
(04-01-2024, 23:14)martinstz написа: Направих няколко промени в добавката и съм качил версия.

1. Добавих опция, дали да се прави плейлист с възможност за запис или не. По този начин, ако е спряна тази опция плейлистът се генерира по стария начин и не се добавят опциите за запис.

2. Пренаредих опциите в настройките на приложението и констатирах, че когато е включена опцията Add UA to stream има проблеми с буферирането на стриймовете, за това опитайте да изключите тази опция:

[Изображение: 2024-01-04-204757.png]


Благодаря!

Спрял съм опциите за запис и UA за да тествам живота на листа, макар че това по скоро зависи от сървъра, но все пак Smile
Add UA to stream за какво се ползва?

Ще пиша след час, дали има разлика.. За сега добавката работи супер!
Отговори
(04-01-2024, 23:28)Scout написа: Благодаря!

Спрял съм опциите за запис и UA за да тествам живота на листа, макар че това по скоро зависи от сървъра, но все пак Smile
Add UA to stream за какво се ползва?

Ще пиша след час, дали има разлика.. За сега добавката работи супер!

Добавя след генерирани стрийм стрнигове за User-Agent. Голяма част от онлайн стриймовете го изискват и досега беше активирано по подразбиране, но сега видях, че и без него работят и по мое мнение по-малко буферира без UA. Пиши дали има ефект, че аз не ползвам добавката Smile

Направил съм и промяна в добавката SubLoader, така че да не се стартира, когато се гледа през добавката за Bulsat с включена опция за запис.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,995 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,036 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,020 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,672,753 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,049 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: