Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Е те това е логика, тиви.бг било за ценители Big Grin
За ценители са блурей дисковете. За кръчмата са такива "логически разсъждения".
Под потребител имам предвид точно потребител, end point user ако ти е по-ясно.
Което не променя факта, че си има изконни истини - цената на инвестицията е право пропорционална на броя абонати и право пропорционална на качеството.
Пък ти дали си съгласен.... пак казвам, сядай и прави IPTV със 150 HD канала, ако искаш само за София.
Тогава ще говорим.
Отговори
В твоята бройка влизат ли хилядите FTA потребители които не плащат на Булсат за шеринга или не, същият въпрос е за коди потребителите? Аз не съм им клиент, но имам 5 пароли ако е така се съгласявам.

Телевизия нямам намерения да правя, нито хляб да меся. Нека всеки да прави това което може, също така бира от пластмасова бутилка не пия, ако няма от стъклена може от канетка, но задължително я сипвам в чаша.
Отговори
Да не продължавам със спама, ама пия само крафт бира от бая време (ако има връзка с темата разбира се) и какво значи крайни абонати, ФТА, Коди и дрън дрън - означава всички, които дърпат от източника. Трудно ли се разбира какво е "end user"?
Милион абонати са милион абонати (2.5 включва всичкото маймун дето прави конекции, нали не мислиш, че някой ги брои по сключени дговори) и за това има порязване в качеството много ясно.
Само на мен не ми е ясно каква ти е тезата.
Отговори
За спама си прав!
Тяхната работа не ти ли прилича на ромската - много деца, които са недохранени, лошо облечени и неграмотни?  Big Grin
Отговори
Какво значение има кой колко абоната има? На кой му пука? Аз ценя качеството и искам да стимулирам фирмите, които го предлагат. Това трябва да е основната движеща сила на свободния пазар, а не сантиментите. В момента в който Булсат ми предложат нещо по-добро ще мина на тях, но за момента са яко изостанали.

Размисли от сорта на "Булсат са най-големите и поради тази причина нямат възможност да предоставят качествена картина" не будят съчувствие у мен.
Отговори
Пука му на целия хардуер, който трябва да осигури HD поток за всички.
Вие разсъждавате като лелките, които са отишли на пазар и купват домати....
За 3-и последен път казвам, когато направите стрийм за 15-20 души с HD качество, ще се докоснете по някакъв начин до истината. След това умножавате по милион, милион и 1/2.
Без сантименти, взимаш си блурейдиск и сам си си господар с най-доброто качество. Четете ли ме?

(02-02-2018, 15:28)shantros написа: За спама си прав!
Тяхната работа не ти ли прилича на ромската - много деца, които са недохранени, лошо облечени и неграмотни?  Big Grin

Не точно. Мислиш ли, че не могат да запушат "на секундата" всички дупки? Не всяко дете, но всеки сисадмин може да ти го каже на по бира. Просто това си е форма на маркетинг точно както са и торентите. Като топнеш пръста и си кажеш - я, то може и да хубаво, и си вземеш бокс/абонамент/антена.
Да подчертаем, че за БСК IPTV е нещо съпътстващо, модерно, 0.1% от бизнеса, начин да се вземат още 5лв.
Не съм им адвокат, ама сравнявате самолетоносач с джет и кой е по-бърз.
Отговори
нов маркетинг?
Благодаря за усмивката която сама поникна на лицето ми
Отговори
Понякога се чудя, правите се на наивни или просто сте си природно такива.
Кажи, трапатони или който си там, смяташ ли, че не могат да спрат всякакъв контрабанден достъп на секундата ?
Както са го направили с фюжън боксовете ?
Отговори
Аз от цялата работа най ми харесва че гледате 360p, а приказвате за качество
Отговори
В положението което Булсат са се поставили сами спирането на безразборният достъп ще е равнозначно на японският ритуал haraquiri, ще загубят много клиенти по обясними причини. .
Доколкото виждам вече са пробити във всички направления (сателит - кодшеринг ,коди апп 3 броя за: фюжън, Андроид ТВ апп и ИПТВ) как се оправят не ми е ясно, но в България 1+1 не е равно на 2 и всичко е възможно.
Като човек на няколко хиляди километра от България мога твърдо да потвърдя, че сървърите на селската кабеларка са по-твърди от тези на Булсат. Дъщерята е в Австралия, големият син в Англия, нямат проблеми със селският сървър и всичко върви без проблеми, те не гледат българска телевизия понеже не разпознават българският език като необходимост, но от международният пакет и това от българският което върви на основните езици са доволни. Булсат насича до безобразие при тях, при мен върви но съм на гига интернет.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 202,297 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,624 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 371,697 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,654,410 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,728 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: