Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
(03-02-2018, 17:20)shantros написа:
(03-02-2018, 01:18)Topper написа: Не мога да ти изкарам статистика от Фюжън бокса, но те.уверявам, че се усеща разлика между 1080 и 360 пиксела.

За Фюжън бокса незная, но това е от Андроид ТВ днес ми остана време да добавя и ЕПГ

а това е качеството което задоволява масовият потребител на форума

И двете са от Google app store първата от този на Андроид ТВ, втората от масовият за телефони и таблети.

Ako имате желание можете да подобрите и функциите като добавите и забавяне във времето - DVR

Коди е голяма зараза като почнеш и няма спиране, утрепа ми деня Smile в Люлин вече повръщат, а аз още не съм си отвори бирата.

Извинения към kodi_dev за това, че използвах неговата идея, как да се включа в играта без неговото разрешение.
Sorry kodi_dev !!!

Това нова добавка ли си правил или си подобрил старата?
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Нова.
Отговори
С BulsatcomTV v1.1 вече и моя бокс - Tanix tx3 mini, се разпознава като Android TV и каналите са с "добро" качество, но няма Диемите и няма категории. Но каналите вървят супер даже и вечерта когато е натоварено.
Отговори
Tук нещата започват да се развиват като в сценарии за Български сериал - Булсат отвръща на удара нанесен му от коди потребители и Линукс имитаторите. Ще гледате всички без да плащате, но няма да използвате коди Cool Big Grin
Отговори
хехе това ми харесва хубаво че имам fusion box
[Изображение: screenshot050.png]
Отговори
(07-02-2018, 18:03)ByJohnie написа: хехе това ми харесва хубаво че имам fusion box
[Изображение: screenshot050.png]


Аз пък нямам fusion box , но това не ми пречи да си гледам някои канали в HD формат  Wink

[Изображение: Diema.jpg]

И понеже тук не е позволено да се постват линкове на ТВ програми , а разполагам със стриймове за двете Diemi Sport в HD формат, всеки който ги няма, а има нужда , да ми пише на лично ще му ги пратя за да си ги гледа без да плаща.

P.S. Преди да ме "зачешат" и да ме обвинят някои хора, в нещо което не съм, само искам да добавя като доуточнение..... НЕ съм търговец и не продавам ТВ Боксове, нито IPTV , нито нищо !
Просто съм благодарен за нещата които съм научил тук и за помоща която са ми оказали някои хора и ми се иска , ако мога и аз да помогна с нещо на някой с каквото мога.
Отговори
(07-02-2018, 18:39)rtk написа:
(07-02-2018, 18:03)ByJohnie написа: хехе това ми харесва хубаво че имам fusion box
[Изображение: screenshot050.png]


Аз пък нямам fusion box , но това не ми пречи да си гледам някои канали в HD формат  Wink

[Изображение: Diema.jpg]

И понеже тук не е позволено да се постват линкове на ТВ програми , а разполагам със стриймове за двете Diemi Sport в HD формат, всеки който ги няма, а има нужда , да ми пише на лично ще му ги пратя за да си ги гледа без да плаща.

P.S. Преди да ме "зачешат" и да ме обвинят някои хора, в нещо което не съм, само искам да добавя като доуточнение..... НЕ съм търговец и не продавам ТВ Боксове, нито IPTV , нито нищо !
Просто съм благодарен за нещата които съм научил тук и за помоща която са ми оказали някои хора и ми се иска , ако мога и аз да помогна с нещо на някой с каквото мога.
Много се радвам че използваш acestream, обсъждаме булсат и тяхното "TV"
Отговори
Надявам се с поста си, да не съм те засегнал по някакъв начин, ако е така се извинявам.
Ако съм нарушил с нещо правилата, нека поста ми да бъде изтрит.
Отговори
Дали и аз да не сложа beIN SPORTS 4К, че чак ми идва да се разплача от сантименталните обяснения на rtk който не бил търговец, но даваше консултации само на лични и при това с претенции, че се отнася само за определени секретни модели Андроид боксове. Huh
Отговори
(07-02-2018, 18:54)rtk написа: Надявам се с поста си, да не съм те засегнал по някакъв начин, ако е така се извинявам.
Ако съм нарушил с нещо правилата, нека поста ми да бъде изтрит.
специално за телевизия никой не може да ме засегне защото не ми пука за нея ако искате гледайте и 8к просто изтъквам че споделяте неуместно съдържание към дадена тема
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,241 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,075 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,267 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,674,043 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,102 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: