Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Сега обясни защо от Англия гледат селския сървър ?

Джони, гледам 50-тина на 1080р, ама явно четенето тук не е силна страна.
Отговори
Студент човек, телевизията не е сред приоритетите му, предпочита да си пилее парите по к@@@и и кръчми, не си ли бил на 20 години?
Отговори
Омазахте темата...
Към всички Ви изпитвам уважение и разбирам различните гледни точки, но ще Ви помоля да спрете. Всеки си харесва нещо и ще си го отстоява. Така консенсус няма да намерите, а само ще отдалечите темата от нейната същност. В интерес на истината, мисля да ги пробвам тия ТиВи.бг да им видя качеството. Просто от любопитство, По разбираеми причини, както и се вижда от аватара ми, съм фен на Берое, а Булсат бяха тези, които помогнаха на любимия ми отбор в най-трудния му период и го спасиха, та в близките години нямам намерение да ги сменям, но понеже родителите ми живеят надалеч, заради тях ще ги прегледам тези ТиВи. бг, пък може и да е от полза. Иначе Булсат имат над 50 канала на HD, ако си заплащаш Fusion пакета. Останалите им канали, в сравнение с големите оператори в България, са на много по-добро ниво. Та за обикновения потребител, който не разбира що е това IPTV и има ли то почва у нас, Булсат като качество и цена е най-доброто на пазара. Да не забравяме и че са българска фирма (особено със собственици старозагорци Smile ), и са единствените, които не само взимат ами и инвестират. Да изпратиш собствен спътник не е евтина работа Wink
Та нека спрем с меренето и да оставим темата, както си беше - (ИЗОСТАВЕНА) Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
моята телевизия е много бъгава само мтел ми е 360p понеже го вземам от mtelnow, а другите са още по некачествени за съжаление не използвам булсат през коди 

[Изображение: image.png]

само ей това може да си позволя да гледам на ден час час и половина
Отговори
Не мога да ти изкарам статистика от Фюжън бокса, но те.уверявам, че се усеща разлика между 1080 и 360 пиксела.
Отговори
за булсат фюжън бокса ли говориш?
Отговори
Разбира се, това написах точно 3 пъти. Иначе не съм им абонат, въпреки че имам тази възможност, но телевизията не ми е хич приоритет. Но 1/2 от годината прекарвам в командировки по света и Фюжъна е винаги с мен.
Отговори
ами браво и аз имам такова нещо
Отговори
(03-02-2018, 02:58)Topper написа: Но 1/2 от годината прекарвам в командировки по света и Фюжъна е винаги с мен.
И аз обикалям, всяка седмица съм в различна балканска страна, но си мисля, РС-то ми е достатъчно. В хотелите има по-интересни неща за правене от гледане на българска телевизия в стаята и при това сам Smile
Отговори
(03-02-2018, 01:18)Topper написа: Не мога да ти изкарам статистика от Фюжън бокса, но те.уверявам, че се усеща разлика между 1080 и 360 пиксела.

За Фюжън бокса незная, но това е от Андроид ТВ днес ми остана време да добавя и ЕПГ


[Изображение: BNTHD.png]

а това е качеството което задоволява масовият потребител на форума


[Изображение: BNT_HD1.png]

И двете са от Google app store първата от този на Андроид ТВ, втората от масовият за телефони и таблети.

Ako имате желание можете да подобрите и функциите като добавите и забавяне във времето - DVR


[Изображение: Timeshift.png]

Коди е голяма зараза като почнеш и няма спиране, утрепа ми деня Smile в Люлин вече повръщат, а аз още не съм си отворил бирата.

Извинения към kodi_dev за това, че използвах неговата идея, как да се включа в играта без неговото разрешение.
Sorry kodi_dev !!!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,911 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,029 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 376,357 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,672,026 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,030 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: