Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Нещо разводнихте нещата,защо не си отворите тема за тиви бг или там както се казва и да ги мерите на воля,тук става дума за съвсем други неща мисля,най малко за коди и после за добавката на булсат за коди тази тиви бг откъде се пръкна реклама ли е нещо!!!
Отговори
Пак изцапах темата  Smile премести и дискусията в новата тема, някой вероятно се нуждае от оригинала в тази тема как да гледа Булсат през коди.
Отговори
(31-01-2018, 00:55)shantros написа: Пак изцапах темата  Smile премести и дискусията в новата тема, някой вероятно се нуждае от оригинала в тази тема как да гледа Булсат през коди.

Мога да ти обясня как да го гледаш ако незнаеш,стъпка по стъпка,има и други хора които имат нужда да от помощ,а не да рекламираме квартални кабеларки
Отговори
Селската кабеларка я остави, тя си работи в 1080HD,а националният доставчик с орязан 720р


[Изображение: b_TV_action.png]
Отговори
От изказаните по-горе мнения можем да си направим извода, че хората, които предпочитат IPTV-то на Булсат никога не са ползвали/виждали нещо по-добро. И понеже не могат да се наложат с факти, почват да обиждат.
Няма смисъл да се спори.
Отговори
(31-01-2018, 17:08)roastednoob написа: От изказаните по-горе мнения можем да си направим извода, че хората, които предпочитат IPTV-то на Булсат никога не са ползвали/виждали нещо по-добро. И понеже не могат да се наложат с факти, почват да обиждат.
Няма смисъл да се спори.

Не споря още по малко пък да обиждам,просто казах,че темата тук е за съвсем други неща!
Отговори
Сега отново по темата. Предварително казвам, че ще поместя този пост в поне още една тема, за да няма повече разводняване, как се инсталира и настройва добавката за Булсат.
Поиграх си малко за да направя достатъчно подробно описание на цялостния процес с инсталирането и настройването, но понеже стана 19 страници, няма да го поместя тук стъпка по стъпка, а ще сложа линк към описанието, откъдето може всеки да го изтегли в PDF формат. Ако и до толкова не стигат познанията на потребителя, то няма какво повече да направя Smile

Подробно описание на инсталиране и настройване на добавката за Булсат - Fusion TV Android - 99.0.0.33

П.П. Ако модераторите решат, да изтрият излишните постове и да поместят описанието, където сметнат за необходимо и където ще бъде най-полезно.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(31-01-2018, 19:23)martinstz написа: Сега отново по темата. Предварително казвам, че ще поместя този пост в поне още една тема, за да няма повече разводняване, как се инсталира и настройва добавката за Булсат.
Поиграх си малко за да направя достатъчно подробно описание на цялостния процес с инсталирането и настройването, но понеже стана 19 страници, няма да го поместя тук стъпка по стъпка, а ще сложа линк към описанието, откъдето може всеки да го изтегли в PDF формат. Ако и до толкова не стигат познанията на потребителя, то няма какво повече да направя Smile

Подробно описание на инсталиране и настройване на добавката за Булсат - Fusion TV Android - 99.0.0.33

П.П. Ако модераторите решат, да изтрият излишните постове и да поместят описанието, където сметнат за необходимо и където ще бъде най-полезно.

За това иде реч,лично аз съм си настроил нещата,но има  хора които имат  нужда от това!Благодаря,че си отделил време за да го направиш прегледно!
Отговори
За да сложа точка на спама,да ви кажа аз пък малко от другата гледна точка.
Последната ми информация е, че Булсатком имат (официално) 1.7млн потребители. Неофициално 2.5млн.
Това включва, най-вероятно и нашите сънародници в чужбина.
Да сервираш за толкова абонати, независимо дали сателитно, кабелно или IPTV не е шега работа.
Когато тиви.бг набере толкова абоната и им сервира поне 50 канала в HD и останалите в 720р, тогава може да ги сравнявате. Ако някой се съмнява в думите ми, да се опита да сервира на комшиите си телевизия и малко от малко ще усети тръпката. Като направите инвестиция за 15 абоната със задоволително качество, да я умножи по 1.2млн (с 20% резерв). Да подчертая - правих няколко кабелна телевизия в далечната '94г и съм наясно с камъните. Не съм абонат на Булсатком в къщи, освен един бокс, който мъкна по командировки. Плащам за IPTV заради новите знания,TVH и записите, които ми позволява да правя.
Отговори
Нещо не мога да се съглася с написаното от Topper защото не е логично, вероятно под потребител той има в предвид устройства за по-ясно да го наречем телевизора + мобилни устройства. Да не забравяме и че е недопустимо една толкова голяма компания да има толкова много дупки в API които и малко дете може да види без да има специална подготовка.
Тиви.бг е за ценители, а Булсат е като селска кръчма в която се пие на вересия и прави оборот от ниско качествен алкохол Idea
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 202,317 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,652 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 371,835 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,654,497 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,732 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: