Анкета: Кое разписание искате да използвате ?
3-дневното
37.50%
6 37.50%
7-дневното
62.50%
10 62.50%
Общо 16 гласа 100%
* Гласували сте за този елемент. [Резултатите]

Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа
(19-04-2021, 21:13)batelcho написа:
(19-04-2021, 18:54)Majide написа:
Налага се dump-ване EPG-то на водещите български телекоми и ....   След приключване генерирането на XMLTV файла, той се обхожда от специализирани скриптове за попълване логата на каналите, фиксиране на метатаговете за епизоди на сериалите и жанрове ... Използваните скриптове са комбинация от BIN/BASH, Python2, PHP и JS.
Това напълно оправда очакванията ми за процеса, благодаря за това че го споделяш!


Цитат:Да, кажем, че ги споделя, както изискват от продукта: криптирани.......

ако трябва да платите "по 5 евро на 15" от тях, къде ще ви излезе сметката...

Това не го очаквах, опорочава идеята ми за помощ и допълнения поне на тези сайтове за които може. Доколкото разбирам, ако ги споделиш некриптирани лицензът ти най вероятно ще бъде отнет. Undecided

Нямаше да има нужда да се плащат всичките, но уви ...

Цитат: Намерете ми някой, който разбира от синтаксиса им и ще разчитам на него, като имам проблеми, за да помага. Предложена помощ не отказвам, стига да е адекватна.

Ето сега вече, ако има желаещи и знаещи хора знаят изискванията Smile , аз със сигурност не ставам, въпреки че познанията ми не са малко, но не са и на ниво с което да мога да реагирам бързо дори да имам времето, което нямам напоследък. Но понякога почват да ме сърбят ръцете и мозъка Big Grin  и искам да права разни промени и подобрения.

Още веднъж благодаря, че сподели процеса на генериране с нас - доста яко 'звучи', надявам се че и на другите съфорумници ще им хареса..... дажяе заслужава да бъде постнат на първата страница
WebGrab ,отдавна вече е платена услуга,кое точно не разбрахте?Безплатен обяд няма.
Отговори
Хбо-тата пак изостават с 24 часа
Отговори
Как веднъж не казахте, че отместването е с по-малко часове Big Grin  Това с 24-те часа по-трудно се оправя. Спокойно. Утре следобед проверете дали е оправено.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Още е така, изоставането е точно 24-часа
Отговори
Добавям разписание за канала Pickbox TV на United Group. ID: PickBoxTV
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Възможно ли е да бъде активирано съдържатието на Stingray iConcerts и да се добави за Stingray DJAZZ.
Отговори
(14-06-2021, 16:42)VasDim написа: Възможно ли е да бъде активирано съдържатието на Stingray iConcerts и да се добави за Stingray DJAZZ.
Имаш ги. От утре следобед с ID: StingrayiConcerts и StingrayDJAZZ.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
(14-06-2021, 19:36)Majide написа:
(14-06-2021, 16:42)VasDim написа: Възможно ли е да бъде активирано съдържатието на Stingray iConcerts и да се добави за Stingray DJAZZ.
Имаш ги. От утре следобед с ID: StingrayiConcerts и StingrayDJAZZ.

Много благодаря! Супер си!
Отговори
ЕПГ-то е невярно за някои от каналите. Например Eurosport2, KBS World KO. Разминаване е огромно (дни).
Отговори
(16-06-2021, 10:54)DimitarCC написа: ЕПГ-то е невярно за някои от каналите. Например Eurosport2, KBS World KO. Разминаване е огромно (дни).

Eurosport 2:
Ето какво дават според сайта им:
[Изображение: es2site.png]
Ето и какво ще има, според EPG-то:
[Изображение: es2bgepg.png]
Забелязали сте, че има някакви разлики. Не споря за това. Ще поспоря за друго: Че има разлики с дни. Това не е програма за друг ден, а плануваната за ДНЕС. Това че, решават в последния момент да сменят това, което са обявили още преди месец, си е проблем в менъджмънт екипа на компанията. Да се сърдите на мен е същото, като да обвинявате някоя притурка към вестник, че от ТВ едикояси, са решили да ви махнат сериала, а да излъчат някакъв концерт на живо! Всеки понеделник, изтеглям от сървъра на Eurosport разписанието за двата им локализирани за страната ни канала. По същия начин процедирам и с БНТ и със KBS World и някои други телевизии, които предлагат официалното си разписание за седмици напред. Проверете в началото на изтегляния от вас XML файл, дали виждате като дата на генерация днешната дата (generation-date="16.06.2021") или някоя по-стара. Това може да покаже, дали използвате актуалния XML файл.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  addon за български торент сайтове stoqn99 2 9,292 14-04-2019, 14:29
Последна публикация: stoqn99

Отваряне на: