Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool KM7 няма достъп до БГ репозитори
#1
Здравейте! От днес се боря с едно Mecool KM7 / Android 11.

Успявам да му инсталирам репо-то на Марто, но после като се опитвам да инсталирам приложения от него ми дава съобщение "Could not connect to repository". Същото се получава и с "repo.bg.plugins". Има си интернет, защото успявам да инсталирам приложения от официалното репо на Коди. Намирам се във Великобритания, ако това има значение. Но ползвам и един Mecool M8S Pro L с което нямам абсолютно никакви проблеми, свързан към същата Wi-Fi мрежа. Опитах какво ли не- ресетнах/ преинсталирах Коди-то няколко пъти. Ресетвах бокса два пъти. Пробвах с различни google акаунти и все едно и също.
Някакви съвети моля Smile ? Взех този бокс, защото съм доста доволен от M8S-а, но нещо удрям на камък. Другия проблем е, че няма и Нетфликс, но за това по нататък Smile

Благодаря ви предварително.
Отговори
#2
Mar33 Repository - изтегли от тук и инсталирай ръчно от флашка, както и следващите:
BG Repo - за Коди 20 и следващи версии;
Majide Add-on repository - разгледай и това

CastagnaIT Repository за Netlix
SlyGuy Repository за HBO Max както и Disney+
Sandmann79 Repository за Amazon Prime Video
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Благодаря, ще опитам малко по-късно въпреки, че аз и до сега си ги инсталирах от флашка и имам точно същата версия на Mar33 - repository.mar33-0.0.33.zip
Отговори
#4
(01-04-2023, 23:37)Majide написа: Mar33 Repository - изтегли от тук и инсталирай ръчно от флашка, както и следващите:
BG Repo - за Коди 20 и следващи версии;
Majide Add-on repository - разгледай и това

CastagnaIT Repository за Netlix
SlyGuy Repository за HBO Max както и Disney+
Sandmann79 Repository за Amazon Prime Video

Всичко тръгна с тези линкове. Явно съм имал същите версии, но не точно Smile Сега оставя да се преборя и с Нетфликс-а, но не през Коди.
Благодаря ти много Smile
Отговори
#5
(02-04-2023, 02:10)dobsuk написа: Сега оставя да се преборя и с Нетфликс-а, но не през Коди.

Mecool KM7 няма серификат за Netflix ..... така, че дали през Коди или моднато приложение резултата ще е идентичен.
През официалният ап или в ...... никакъв шанс .
Отговори
#6
Благодаря. Аз го взех уж, защото с по-добри параметри, а то се оказва май, че KM7 Plus, който е с по-слаби параметри, но сертифициран от Нетфликс.... Не мога да ги разбера тези схеми... Както и да е, не ми е голям дерт.
Отговори
#7
(01-04-2023, 23:54)dobsuk написа: Благодаря, ще опитам малко по-късно въпреки, че аз и до сега си ги инсталирах от флашка и имам точно същата версия на Mar33 - repository.mar33-0.0.33.zip

Актуалната версия е 0.3.33, а не 0.0.33. Преполагам, че от там е бил проблемът.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#8
(02-04-2023, 16:44)martinstz написа:
(01-04-2023, 23:54)dobsuk написа: Благодаря, ще опитам малко по-късно въпреки, че аз и до сега си ги инсталирах от флашка и имам точно същата версия на Mar33 - repository.mar33-0.0.33.zip

Актуалната версия е 0.3.33, а не 0.0.33. Преполагам, че от там е бил проблемът.

Явно да, изглеждат еднакво на бърз поглед.

Благодаря.
Отговори
#9
Здравейте, боря се с андроид 11, който не ми дава достъп до m3u файла... Пробвах какво ли не.. На тв бокс и на телефон и същата история.. Моля за съвет, как да стигна до там. Използвам репото на Марто.
Благодаря предварително.
Отговори
#10
Има отметка enable copy от там става
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Достъп до ТВ Бокс от компютър imanev 27 16,954 19-01-2022, 17:57
Последна публикация: imanev

Отваряне на: