Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гледане на Булсат Фюжън от чужбина
#41
(05-04-2016, 19:55)Alkatrazbg написа: Булсат резнаха всичко на БТВ  и Нова  вече и за Испания щото наколенчиха от трафик  и ги подгониха и за  лицензия.


Играта там е по-различна, "лицензираните" Нетера и MyTv правят проблеми защото губят клиенти и немогат да преглътнат факта, че "нелицензираната" Друнду (която се спонсорира от BiT) ги застави да извадят въпросният канал от листите си.
Отговори
#42
Оставете тия  работи  сега ми дайте да помислим за Lua script  за Симпле ТВ . Плеара е изключително удобен  и  е  с възможности  за гледане от 100 различни места включително и торент сайтове . Има вече написани скриптове за големите IPTV руски доставчици и бачкат на пушка.
Отговори
#43
'xbmcbg' pid='2116' dateline='1459875913'
..."нелицензираната" Друнду (която се спонсорира от BiT) ги застави ...

Чиста проба "Игра на Тронове" във финансов аспект, кой ще налапа най-много дойни кравички Smile
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#44
Днес си поръчах от Infomir новата играчка - MAG 257  Tongue  Нямам търпение ще пристигне утре
Отговори
#45
Честито Smile

Като му сложиш Kodi, да не забравиш да напишеш едно ревю (шегувам се Wink
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#46
Предизвикателството е и той да придобие същият MAС address като на останалите MAG боксове в колекцията ми  Big Grin. Много ме дразни когато имат различни МАС адреси.
Отговори
#47
Нали знаеш ,че .....
MAG257 is a closed platform that does not allow image modification. It has integrated Verimatrix content security solution and is meant for operators that already use Verimatrix.
Дано от там дето гледаш да е с тая кодировка ,че иначе ше  ти   трудничко да го ползваш.
Да беше се насочил към MAG350  дето е нов а не към тоя MAG257
Отговори
#48
Да аз го поръчах точно заради това
Отговори
#49
(03-04-2016, 15:13)Alkatrazbg написа: Ето една примерна равносметка  колко би ни струвало  да гледаме Булсат или да си направим IPTV  за лично ползване.
1. Компютър втора ръка със сходни характеристики
HP Compaq dc7800
Intel Core 2 Duo E6550 2.33GHz / 2048MB / 160GB / DVD/RW / LAN / 8xUSB 2.0 / SFF за около 100 лева.
2. Интернет абонамент със поне 30 мегабита международен ъплоуд на цена около 20 лева
3. Линукс  дистрибуция Убунту,Минт,Дебиан със някоя лека графична среда като LXDE,Mate,XFCE на цена от 0 лева.
4. Абонамент за Булсат IPTV  19.80на месец  и в момента промоцията за 24 лева на Фюжън пакета за 1 година.
5. Ток на месец 15 лева.
6. Сталкер портал или Астра  по желание за който иска и други екстри на цена от 0 лева.
Значи като се махне първоначалната инвестиция за компютъра ви се падат по около 55 лева  на месец  за да си имате лично ваше IPTV без да се съобразявате с никой.Ако си разделите разходите с още 1 ли 2 приятеля ще имате 300+ канала,филми,музика и каквото си поискате  за 15 лева на месец.
Времето което се инвестира е в рамките на  1 седмица (ако ви мързи) и не повече от 2 дена  някой ви помогне.
Предложения софтуер има начини да се сложат юзер и парола+ познаване по MAC адрес и ограничения за броя кънекции от определено IP.Възможни са и ограничения  за точно определени IP  да могат да се кънектват.

Всичко звучи много добре,но си убих повече от два дни да кача Stalker_Portal на Ubuntu Server 14.04.4, а не ме мързи. Smile Въпросът е, че нещо не мога да го подкарам и ще ми трябва малко помощ от някой по-компетентен.Мисля си че всичко е направено,но накрая като го викам от браузера и не ми дава поле за логване.

П.П.:Забравих да спомена ,че цялата операция я правя с виртуална машина през VirtualBox.
Отговори
#50
Щом ще си пускаш портал колкото да  го разцъкаш  си свали направо образа за виртуалка и не  се мъчи. Този портал не се прави на виртуалки за постоянно ползване поради един вагон причини. Ако искаш да му ползваш целия потенциал се инсталира на реална  машина. Ей ти тука  една демо версия Сталкер 5.0 Ако нямаш и MAG 250 или MAG254 хептен ти се обезсмисля мъката с инсталацията.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  въпрос относно Булсат и xbox series x Vasilvarna 1 1,084 15-09-2022, 08:58
Последна публикация: Topper
  Помощ за гледане на телевизия. Slackwere 11 11,923 22-06-2020, 19:57
Последна публикация: Fireblade
  варианти за гледане на телевизия в Коди theskillboy 9 9,566 05-05-2020, 12:06
Последна публикация: gogobravo
  VPN за Kodi и Bscfusion в чужбина galian0 50 63,655 30-09-2019, 11:21
Последна публикация: Lindaawilsoon
  Спортните канали на А1 в мрежата на Булсат ROBERT 37 35,351 22-10-2018, 22:55
Последна публикация: rtk

Отваряне на: