Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гледане на Булсат Фюжън от чужбина
#21
Аз си представях този Сталкер портал нещо като входно-изходна точка т.е. той прихваща канала и от там го разпределя на други юзъри като реално те остават скрити за оригиналния сървър на който би имало ограничение за броя конекции.
Ако това не е така аз не виждам реална полза от този сталкър портал...
Отговори
#22
Правилно си разбрал - другите потребители не са видими от оригиналният сървър, броят им се ограничава само от параметрите на твоята интернет мрежа и желанието ти да ги допуснеш да се възползват от нея.

ПП.Сталкер портала ти дава възможност и да въведеш ограничения за достъп до определени канали за всеки приемник индивидуално
Отговори
#23
Хм защото колегата Алкатраз цитиран по долу твърди друго и се обърках... Иначе респект и за двама ви че си хабите времето да споделяте опит.

(04-04-2016, 17:21)Alkatrazbg написа: Пропускате,че Булсат са си вързали гащите и броя на едновременните кънекции е равен на броя на приемниците към акаунта.Отделно от това листата е с токени и умира за 10 часа приблизително. Мерака ви за плащане на 20 лева и да гледа цялата улица няма как да се случат Smile Глобата ако ви набарат е от 3000 до 10000 лева а те ще ви хванат с гаранция защото при тях веднага светва ако бай Киро плаща за 1 приемник пък има 20 кънекции.
Отговори
#24
[Изображение: Screenshot_at_2016_04_04_17_58_38.jpg]
Когато Абонат 1 си е пуснал БНТ1 към сървъра на Булсат се праща 1 заявка за този канал
Когато Абонат 2 си е пуснал bTV към сървъра на Булсат се праща втора заявка и кънекциите стават 2.
Когато Абонат 3 и всеки следващ си е пуснал някой от горните канали заявките към Булсат не се променят.
Ако решиш да ретранслираш канали със сталкер или каквото и да е а имаш абонамент за 1 приемник при повече от 1 кънекция в реално време ще те надушат.
Отговори
#25
Ахааа сега загрях ... Big Grin албански реотан съм
Отговори
#26
Аз написах, че Булшит не е достатъчно надежден източник.
В другият форум за български аддони който се списваше на английски беше публикуван скрипт който се грижеше за изтеглянето на листата преди токените да бъдат подменени. Дано някой да се погрижил за съхранението му. Надявам се да не е изчезнал безвъзвратно Sad
Отговори
#27
Със този битрейт на bTV Action HD няма как да са надежден източник Smile
[Изображение: Screenshot_at_2016_04_04_18_33_51.jpg]
Отговори
#28
(04-04-2016, 19:18)xbmcbg написа: В другият форум за български аддони който се списваше на английски...
Къде го намерихте този форум, дайте линк да го видим и него Big Grin
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#29
Беше хостнат на личен сайт на ентосиаст, но той реши да го ликвидира.
Скоро ще възобновим съботните футбони срещи и ще го попитам лично на по бира.
Отговори
#30
Това да не би да е онзи "Господар на пръдните", който беше писал, че за нещо ни е обиден? Ако е той, питай го кой и за какво го е провокирал. Решил съм да отговарям на всяка обида и провокация към хората във форума с адекватен ядрен отговор Sleepy  Анонимните ряпа да ядат (тя е полезна за здравето).
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  въпрос относно Булсат и xbox series x Vasilvarna 1 1,129 15-09-2022, 08:58
Последна публикация: Topper
  Помощ за гледане на телевизия. Slackwere 11 12,085 22-06-2020, 19:57
Последна публикация: Fireblade
  варианти за гледане на телевизия в Коди theskillboy 9 9,711 05-05-2020, 12:06
Последна публикация: gogobravo
  VPN за Kodi и Bscfusion в чужбина galian0 50 64,285 30-09-2019, 11:21
Последна публикация: Lindaawilsoon
  Спортните канали на А1 в мрежата на Булсат ROBERT 37 35,831 22-10-2018, 22:55
Последна публикация: rtk

Отваряне на: