Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гледане на Булсат Фюжън от чужбина
#11
Аз съм го направил вече тоя проект и му се радвам от месеци . Но не бих го дал просто за мерси в интернет.Просто показвам ,че всичко е възможно когато човек има мерак.
[Изображение: Screenshot_at_2016_02_10_22_35_44.jpg]
Отговори
#12
Радвам се най-после да видя, че в този форум някой извън групата от девелопърите твори и създава хоби проекти.
Поздравления!!!!!
Отговори
#13
Принудиха ме Булсат да седна и да го направя със ограниченията за смарт телевизори .Сега изобщо не ми се налага да се съобразявам каква марка и модел телевизор да си купя. Така както съм го направил може да се гледа на лаптоп,таблет,телефон без ограничения в качеството и броя на каналите. И мога да си добавям каквато ми скимне функционалност без да чакам някой да се сети ,че ми е нужна.Който иска да си записва предаванията просто си добавя един хард 2-3 терабайта и си записва което предаване пожелае без да се съобразява с лимита от 24 часа който предлагат Булсат или който и да е друг оператор.Проекта който е на дневен ред сега е Торент тв. чрез локално прокси който да се подава на астра и от там на сталкер портала.По тая схема се избягва плащането на VIP акаунт и се гледат 550+ канала.Съответно и те се правят да може да се записват предавания.
Отговори
#14
Аз записването го правя през MAG бокса, но е по-добре ако има повече ползватели да се прави през сталкер портала. С такъв голям HDD можеш да си организираш и таймшифтинг за няколко канала.
Ако се нуждаеш от определени канали можеш да ми пратиш ЛС, ако ги имам с радост ще ги споделя с теб.
Ако разполагаш с качествен стриим с помоща на МAG можеш да променяш езика на звука и субтитрите.

[Изображение: 20160403_114214.jpg]


[Изображение: 20160403_114246.jpg]
Отговори
#15
Не съм запознат с този сталкър нито с астра, тепърва ще прочета, но може ли ми кажете, възможно ли е по този начин с един акаунт за фюжън булсата да се гледа от места 2-3 места в БГ?
Не разбрах също как сте се справили с буферирането на каналите което е толкова обичайно за булсата при мен? То нали като нацепва самия източник, от там нататък всички по веригата ще нацепват?
Отговори
#16
На първият въпрос:
Ползвам го само във вътрената мрежа, но не виждам причина да не се получи и извън нея ако имаш възможност за достатъчно уплоуд. Използвам акаунт с възможност за 4 включвания, но никога не съм използвал повече от 3 крайни устройства (ТВ). Ако всички крайни устройства ползват един канал от сталкер портала примерно "Рома ТВ" Tongue тогава със сигурност могат да се включат 100+ ползвателя защото от сървъра "донор" се тегли само веднъж канала, а сталкер портала го уплоудва за всички. Нужно е да се експериментира.
На този принцип е изградена всяка една ИПТВ.

На вторият въпрос:
Буферирането може да се корегира/компенсира веднъж в сталкер портала, а след това от самият MAG бокс. Колкото увеличаваш времето за буфериране толкова спада бързината за превключване на каналите.
Според мен Булшит не е стабилен източник + факта, че липсват и никога няма да бъдат добавени основните филмови канали го прави безинтересен. Използвам го само за няколко канала, другите си набавям от други по-надеждни и качествени източници. Не гледам много българска телевизия и по този начин мога да си добавям желани канали по мой вкус, но има и недостатък - трябва да си променям ЕПГ когато добавям нов канал.
Отговори
#17
Пропускате,че Булсат са си вързали гащите и броя на едновременните кънекции е равен на броя на приемниците към акаунта.Отделно от това листата е с токени и умира за 10 часа приблизително. Мерака ви за плащане на 20 лева и да гледа цялата улица няма как да се случат Smile Глобата ако ви набарат е от 3000 до 10000 лева а те ще ви хванат с гаранция защото при тях веднага светва ако бай Киро плаща за 1 приемник пък има 20 кънекции.
Отговори
#18
И за това има решение - събират си средства за хеденд и си правят кварталана телевизия Big Grin
Отговори
#19
Цената за 1 брой SD e 6 лева за 1 брой HD e 10 лева. Значи за да гледат 10 човека ще трябва да извадят поне едни 1500 лева само за каналите SmileДали си заслужава инвестицията как мислиш ?
Отговори
#20
За какво е този ценоразпис?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  въпрос относно Булсат и xbox series x Vasilvarna 1 1,145 15-09-2022, 08:58
Последна публикация: Topper
  Помощ за гледане на телевизия. Slackwere 11 12,145 22-06-2020, 19:57
Последна публикация: Fireblade
  варианти за гледане на телевизия в Коди theskillboy 9 9,758 05-05-2020, 12:06
Последна публикация: gogobravo
  VPN за Kodi и Bscfusion в чужбина galian0 50 64,517 30-09-2019, 11:21
Последна публикация: Lindaawilsoon
  Спортните канали на А1 в мрежата на Булсат ROBERT 37 35,970 22-10-2018, 22:55
Последна публикация: rtk

Отваряне на: