Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bulgarian Subs
#51
Дали мога да помоля за обяснение какво точно трябва да направя за да ми проработи добавката за субтитри на BS Player защото и аз получавам съобщение, че streaming not supported и не ми изкарва никакви субтитри. Като опитам да вляза в настройките на добавката менюто за настройки не е активно.
Отговори
#52
На първо време си смени езика в Коди на английски , така и двете добавки имат по добри резултати в търсенето.
Ако Bulgarian Subs не намери нищо, пробваш с BS Player ..... това е Smile  ако има преведени субтитри на 99% ги намира .
Отговори
#53
(15-12-2020, 21:07)sapiora написа: Дали мога да помоля за обяснение какво точно трябва да направя за да ми проработи добавката за субтитри на BS Player защото и аз получавам съобщение, че streaming not supported и не ми изкарва никакви субтитри. Като опитам да вляза в настройките на добавката менюто за настройки не е активно.
BS Player има следния недостатък - гледа много странно името на това, което търсиш и много често, ако има субтитри за друг релийз, различен от този, който гледаш, може и да не ти изкара субтитрите. Също така не поддържа ръчно търсене, което някой ден може да го модна и да тръгне Wink Колкото до съобщението, което вади, то си пише - не поддържа стрийминг. Това няма нищо общо с търсенето на субтитри, а само казват, че не се стриймва през тази добавка, а само служи за търсене на субтитри, така че не му обръщай внимание!
Иначе, аз ползвам първо нея и ако не ми намери, тогава другите, защото намира субтитрите много по-бързо и по-близко до реалния релийз, който гледам, от останалите добавки.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#54
Както винаги - много полезен ми беше. Благодаря!
Дали няма вариант да се свържем с ByJohnnie да го навием да пипне добавката си, но иначе ще послушам съвета ти и ще ползвам BS Player. Може ли само да ми кажеш дали трябва някъде да му кажа да търси български субтитри?
Отговори
#55
(16-12-2020, 20:34)sapiora написа: Както винаги - много полезен ми беше. Благодаря!
Дали няма вариант да се свържем с ByJohnnie да го навием да пипне добавката си, но иначе ще послушам съвета ти и ще ползвам BS Player. Може ли само да ми кажеш дали трябва някъде да му кажа да търси български субтитри?
По-горе в темата съм пуснал линк към Git-а на ByJohnie. Аз само за там знам, където може да бъде намерен. Колкото до търсенето на БГ субтитри, всички добавки търсят спрямо указаното в настройките на Коди. Там се задават езиците, на които искате да се търсят субтитри.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#56
Тъй като явно разработчикът на добавката няма намерение да я поддържа и оправи, си поиграх малко и мисля че оправих проблемите с Yavka и Subs.Sab. Качил съм версия. Ако има проблеми, пишете.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#57
Здравейте колеги,
Не знам дали някой от вас се е излъгал да си ъпдейтне Коди-то до версия 19, но сега повечето адони ги няма заради преминаването към Python 3.х

Някой с повече опит и познания (martinstz?) ще има ли възможност да пренапише аддона за да работи на Коди 19 или да даунгрейдваме? Smile

Поздрави и благодаря!
Отговори
#58
(22-02-2021, 03:07)dictator написа: Здравейте колеги,
Не знам дали някой от вас се е излъгал да си ъпдейтне Коди-то до версия 19, но сега повечето адони ги няма заради преминаването към Python 3.х

Някой с повече опит и познания (martinstz?) ще има ли възможност да пренапише аддона за да работи на Коди 19 или да даунгрейдваме? Smile

Поздрави и благодаря!

Скоро не очаквайте добавките да бъдет пренаписани и да тръгнат на Коди 19. Стойте си на версия 18.9.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#59
Кой ви кара да бързате да ъпдейтвате до версия 19, която излезе оня ден??? Тепърва ще има куп бъгове в тази версия и проблеми, а вие нахалствате и добавките да ви бъдат обновени веднага.
Отговори
#60
Може на някои устройства да са активни автоматичните актуализации и хората без да разберат да им се актуализират приложенията.

По темата:
Може ли, моля, да ми припомните кой addon се използваше за разархивиране на RAR файлове със субтитри?
Отговори


Отваряне на: