Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bulgarian Subs
#41
Не разбрах. Има го обновено в Mar33 или ?
Защото последното ми обновяване на Mar e 10,06,2019
В момента имам следните източничи:
Addic7ed.com
OpenSubtitles.org by OpenSubtitles
Subsunacs/subsab
Букви.бг
И още едно което не мога да си спомня как се казва пък съм си легнал вече.
От изброените горе единствено вярно работи Subsunacs/subsab с намирането на субтитри за пуснатия филм.
И за това питах има ли обновление? Да свалям ли Мар на ново?
Отговори
#42
(02-11-2020, 03:12)NikShtain написа: Не разбрах. Има го обновено в Mar33 или ?
Защото последното ми обновяване на Mar e 10,06,2019
В момента имам следните източничи:
Addic7ed.com
OpenSubtitles.org by OpenSubtitles
Subsunacs/subsab
Букви.бг
И още едно което не мога да си спомня как се казва пък съм си легнал вече.
От изброените горе единствено вярно работи Subsunacs/subsab с намирането на субтитри за пуснатия филм.
И за това питах има ли обновление? Да свалям ли Мар на ново?
Темата, в която пишеш, е за добавката Bulgarian Subs, която я има в репо Мар33 и можеш да я инсталираш от там, тъй като от изброените от теб добавки разбирам, че я нямаш инсталирана. Мар33 не се сваля. Това е репо (хранилище), където са събрани няколко добавки. Има секция - Субтитри, от там можеш да инсталираш Bulgarian Subs добавката, която се явява подобрена Subsunacs/subsab, с търсене и в Yavka.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#43
Не знам дали е проблем на добавката или на страницата на subs.sab.bz, но от няколко дена ми прави впечатление, че в Kodi не се виждат субтитрите от тази страница. Пример: има субтитри за четвърта серия на neXt, но при търсене през представката субтитрите не се виждат и изкарва съобщение Error.
Отговори
#44
(26-11-2020, 16:53)sapiora написа: Не знам дали е проблем на добавката или на страницата на subs.sab.bz, но от няколко дена ми прави впечатление, че в Kodi не се виждат субтитрите от тази страница. Пример: има субтитри за четвърта серия на neXt, но при търсене през представката субтитрите не се виждат и изкарва съобщение Error.
Разработчикът на добавката не влиза във форума, така че реално тук няма кой да направи нещо по поддръжката ѝ. Може да пробваш да му пишеш тук: https://github.com/ByJohnie/service.subtitles.modedbg
Това му е репото, където си качва добавките, които е написал.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#45
Добър вечер, излезе ми някакъв бъг с добавката, до преди няколко дни гледах един сериал, субтитри има само в yavka.net и ги фобавката ги намираше, от днеска не ги намира субтитрите на този филм, при ръчно търсене намира съвсем други субтитри. Някакви идеи.
Отговори
#46
За съжаление създателя на добавката вече не влиза във форума. Писах му в https://github.com/ByJohnie/service.subtitles.modedbg, както ме посъветва martinstz, но и там нямам отговор.
Отговори
#47
Ясно, а преди време като гледах филми дали през Exodus или някаква друга добавка, ми зареждаше автоматично субтитри, без да се налага да търся, сега не ми зарежда, от къде се правеше тази настройка от настройките на добавката за субтитри ли беше?
Отговори
#48
(13-12-2020, 12:52)Slackwere написа: Ясно, а преди време като гледах филми дали през Exodus или някаква друга добавка, ми зареждаше автоматично субтитри, без да се налага да търся, сега не ми зарежда, от къде се правеше тази настройка от настройките на добавката за субтитри ли беше?

То и сега има такава добавка AutoSubs  ... има я на Марто в репото, раздел "услуги"
Според мен обаче, няма никакъв смисък от нея, понеже зарежда по някакъв странен критерий и не винаги избира точните субтитри за даденият релийз .
Ползвайте основно Bulgarian Subs + BSPlayer , когато едната не открие нещо, другата го намира Wink
Отговори
#49
Извинявам се за спама, ама тая добавка BS Player нещо не мога да я настроя, инсталирам я и при търсене на субтитри ми изписва BS Player streaming not supported, и съответно нищо не намира, както и на ръчно търсене.
Отговори
#50
(26-11-2020, 16:53)sapiora написа: Не знам дали е проблем на добавката или на страницата на subs.sab.bz, но от няколко дена ми прави впечатление, че в Kodi не се виждат субтитрите от тази страница. Пример: има субтитри за четвърта серия на neXt, но при търсене през представката субтитрите не се виждат и изкарва съобщение Error.


[Изображение: da3ee530-f9aa-4ece-9165-246b103c3b11]
Отговори


Отваряне на: