Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BRIGADA (СПРЯНА)
#41
(23-04-2019, 14:57)Петрови написа: ...може всички да ги знаеш, но ще прегледам като цяло за регионални бг тв-та и ще ти направя съвременна листа. Ще ти пиша да лично!
 ОК, и аз имам една идея предвид. Ще се разберем на ЛС.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#42
Имали вариант секцията за българска телевизия/само оф. излъчвания/ от добавката БРИГАДА да се добави към тв секцията на кодито, т.е да добавя списъка от канали към пвр симпъл клиент?
Отговори
#43
НЕ, няма вариант. Някои от стриймовете в BRIGADA се извличат/генерират на момента на отварянето им, защото са с токен, който има време на живот няколко секунди и след това... спира да бъде валиден. Такива са стриймовете от Youtube, Evolink, Neterra и др.

П.С: В следващите дни ще видя какво мога да възстановя, но предвид честите промени в сайтовете-източници И че това са WEB TV стриймове, а не IPTV, не давам никакви гаранции за надеждност, стабилност или дълготрайност. Ако имате оплаквания, отправете ги към самите телевизии, защото стриймовете се извличат от официалните им сайтове.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#44
Просто питам. Сега, не вижда проблем, как могат да се добавят към любими , а да няма функция за добавяне към секция в такива случаи.Мисля, че това е проблем на самото коди. Можеби няма как да стане.Различни технологии, незнам.
Отговори
#45
(23-04-2019, 21:18)Majide написа:
(23-04-2019, 14:57)Петрови написа: ...може всички да ги знаеш, но ще прегледам като цяло за регионални бг тв-та и ще ти направя съвременна листа. Ще ти пиша да лично!
 ОК, и аз имам една идея предвид. Ще се разберем на ЛС.
Ако имате иптв адресите на български регионални телевизии може ли да ми ги изпратите на лично?
Отговори
#46
От въпросния г-н така и не получих нищо... Това което виждате в ТВ секцията на BRIGADA са единствените публични стриймове с които разполагам. Плюс това от повече от година не съм ги актуализирал и повечето вероятно не работят. Иначе, каквото виждате да се излъчва свободно през официалните сайтове на нашенските ТВ канали - това може да си сглобите като база от стриймове. Умишлено не казвам плейлиста, защото тя се прави от статични (постоянни) адреси, а немалка част от телевизиите използват динамични адреси, именно за да не бъдат нареждани в такива листи. При тях се подхожда другояче: със някой скриптов език (python, PHP, ...) или регулярен израз (при PseudoTV листите) се обхождат web страниците и се извлича на момента актуалния стрийм, към който се пренасочва клиента (бил той Kodi или някой друг плейър). Това е в общи линии. И ако искате в този форум да се сдобиете със ТВ стрийм на канал с който не разполагате, може да прегледате субфорум "Бартер на IPTV стриймове". Засега няма демонстриран голям интерес в този раздел, но повечето сред нас си имат някакъв вид абонамент за телевизия и биха се заинтересували евентуално от бартер на техен канал с друг, с който не разполагат при своя оператор. Във форума не се извършва търговска дейност от типа на покупко-продажба на стоки или услуги срещу заплащане - т.8 от правилата на форума.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#47
Най-българската приставка за филми е освободена от оковите на python2 и вече е налична за Коди 19 и следващи версии (Линка за ръчно изтегляне е в първата тема). Приставката е преродена и се връща към корените си - там откъдето започна възстанието срещу консервативните плеъри и се отвориха очите на хората към възможностите на XBOX MEDIA CENTER>> https://www.youtube.com/watch?v=_AXjqus1r40
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#48
(03-03-2021, 19:53)Majide написа:
Най-българската приставка за филми е освободена от оковите на python2 и вече е налична за Коди 19 и следващи версии (Линка за ръчно изтегляне е в първата тема). Приставката е преродена и се връща към корените си - там откъдето започна възстанието срещу консервативните плеъри и се отвориха очите на хората към възможностите на XBOX MEDIA CENTER>> https://www.youtube.com/watch?v=_AXjqus1r40

Благодаря много! Интересно решение да я пуснеш на днешната дата Big Grin

Не знам дали ще се трогнеш, но ми се иска следващата по реда да е VBOX7.
Отговори
#49
(03-03-2021, 20:00)ZZlatev написа: ...Интересно решение да я пуснеш на днешната дата Big Grin
Не знам дали ще се трогнеш, но ми се иска следващата по реда да е VBOX7.
 Случайни неща няма Smile
Специално за днес (3 март) си бях планувал да я преработя за празника. От доста време пренаписвам Nova Play, защото е по-кратка от VBOX7... но разните му кодировки и преобразуване на типове ме тормозят в python3. След Nova Play ще работя по VBOX7.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 430,920 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,425 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  DRAMAFEVER (СПРЯНА) Majide 86 109,026 18-03-2020, 11:57
Последна публикация: Majide
  БУКВИ.БГ (СПРЯНА) Majide 13 18,495 20-05-2018, 16:16
Последна публикация: shantros

Отваряне на: