Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BRIGADA (СПРЯНА)
#1
Най-българската приставка - това представлява BRIGADA - addon за Kodi Entertainment Center. Изберете измежду шедьоврите на българското класическо и модерно кино и го гледайте с комфорта на Kodi.
[Изображение: 2021-03-03-17-43-14.png]
Въпроси и отговори:

? Заедно с "бригада" се инсталираха още няколко приставки. Това обичайно ли е?
- Да нормално е. Всички филми от посочените в приставката източници са разположени на публични видео-хостинг услуги, като YouTube, Vimeo и др. За възпроизвеждането им в Kodi се разчита на съответните официални приставки за тези услуги.

? Мисля, че заглавие "АБВ2" няма уредени авторски права за такъв вид разпространение. Какво да направя?
- Редно е да сигнализирате собствениците на сайта в който това заглавие е публикувано неправомерно. В приставката "бригада" са посочени всички източници на съдържание.

? Искам към "бригада" да бъде добавен Филм/Сериал... Има ли възможност за това?
- Не, но ако използвате YouTube или VBOX7, там можете да си направите собствена плейлиста със желаните от вас заглавия, публикувани в техните каталози.

? При опит за отваряне на приставката или конкретно видео получавам грешка. Какво да направя?
- Покажете ми log файла на Kodi за да открия проблема.

? Безплатна ли е приставката? Някой ми иска пари!
-Добавката BRIGADA винаги е била и ще си остане напълно безплатна за ползване и употреба. След инсталация, няма нужда от никакви допълнителни настройки и е готова за употреба. Няма основание някой/някъде да ви иска задължително пари за нея. Поддръжката, която аз осигурявам през този форум, също е безплатна. В случай, че имате собствена договорка с трето лице за осъществяване на процедура по инсталация, конфигурация или друг вид техническа поддръжка, това няма нищо общо с разработчика на добавката или с kodibg.org. Инсталирайки тази добавка, вие автоматично приемате тези условия (Terms of Service).

Последната актуална версия на приставката, може да изтеглите от ТУК . Свалете ръчно и инсталирайте от ZIP файл. Проверявайте регулярно за нови версии!
The last actual version of the addon can be downloaded from HERE. Download manually and install from ZIP file. Check periodically for updates!
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#2
За мен това е най-добрият български аддон !

Хиляди благодарности на Majide за положеният труд да го създаде и сподели с нас!
Отговори
#3
От вчера има проблем с автоматичния ъпдеит на адона
Отговори
#4
Имаш проблем, тъй като адонът Бригада е премахнат от хранилището. Някой явно е чел последната статия в блога на kodi.tv... Или греша?
Отговори
#5
Щастието и късметът усърдно ме гонят, но аз съм винаги по-бърз! ...или беше параноята Huh
BRIGADA не е премахната от хранилището, но наистина не може да бъде изтеглена от него в момента. Като алтернативно хранилище може да използвате SuperRepo или просто изчакайте проблемът да бъде решен. Директен линк към последната - актуална версия, ще откриете в края на първата публикация в тази тема.

П.С: Аз, Majide съм поел ангажимента да отговарям за EPG системата, harry_gg за този форум, а kodi_dev (kodi1) за addon хранилището.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#6
http://ftp.acc.umu.se/mirror/addons.supe...o.brigada/
Отговори
#7
За тези, които имат проблеми с отварянето на линковете към YouTUBE> Налага се да преконфигурирате добавката за YouTube за да проработи отново, защото в момента е блокирана по вина на Google.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#8
Привет, някой има ли проблем с отварянето на секцията с линкове към БГ ТВ? При мен дава грешка..
Отговори
#9
Публикувах нова версия, където проблема е вече оправен. Използвайте линка в първия пост за ръчно изтегляне.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#10
Благодаря! Ъпдейтна се сам адонаSmile!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,546 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 437,237 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,501 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  DRAMAFEVER (СПРЯНА) Majide 86 110,045 18-03-2020, 11:57
Последна публикация: Majide
  БУКВИ.БГ (СПРЯНА) Majide 13 18,711 20-05-2018, 16:16
Последна публикация: shantros

Отваряне на: