Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Дефинирай си по-точно въпроса - за Android app ли говориш или добавка за Kodi ?
Отговори
Здравейте, ползвам скрипта под линукс с tvheadend но от няколко дена само ми генерира плей лист-а без да тръгват каналите. При вас работи ли? И ми направи впечатление, че плейлиста е станал по-голям.
Отговори
Потвърждавам, през скрипта не работи, но генерираната листа може да се гледа директно като се махне агента с vlc, или потплеър.
Отговори
Вие двамата май говорите за различни неща, но важното е че се разбирате взаймно  Smile

ПП
За двата скрипта има две различни теми които нямат нищо общо с тази. Тук се дискурира програмната добавка на Булсат която се поддържа от Foster care
Отговори
(04-06-2017, 14:03)Topper написа: Дефинирай си по-точно въпроса - за Android app ли говориш или добавка за Kodi ?

Говоря за добавката в коди, дали има някоя друга освен тази на fadix.
Отговори
Ползва скрипта за генериране на статична листа и я импортва в TVH. Споко за едно и също говорим, просто не е тук мястото, но темата за скрипта е заключена.
Отговори
Тъй като съм в чужбина гледам KODI през VPN, който ми ограничава връзката на 3-4 Mbps. По този начин всички HD канали ми накъсват, включително Diema Sport за което главно ми трябваше. Има ли начин да използвам някаква друга декодировка или нещо друго с което да бутна качеството на тези канали за да ми вървят както трябва? Каналите от приложението на Булсатком също ми накъсваха, но там си има опция Декодиране 1 и Декодиране 2, като избрах втората опция всичко се оправи... ако има нещо подобно и на Kodi ще е чудесно.
Отговори
(04-06-2017, 21:59)smackoff написа: Тъй като съм в чужбина гледам KODI през VPN, който ми ограничава връзката на 3-4 Mbps. По този начин всички HD канали ми накъсват, включително Diema Sport за което главно ми трябваше. Има ли начин да използвам някаква друга декодировка или нещо друго с което да бутна качеството на тези канали за да ми вървят както трябва? Каналите от приложението на Булсатком също ми накъсваха, но там си има опция Декодиране 1 и Декодиране 2, като избрах втората опция всичко се оправи... ако има нещо подобно и на Kodi ще е чудесно.

Къде в чужбина си, аз съм в Австрия и нямам абсолютно никакъв проблем. Пробвай дали ще тръгне без VPN-a Smile
Отговори
Здравейте. Ползвам добавката от много дълго време на Android TV box. След промените с TVH, продължих да гледам благодарение на форума. От седмица някъде каналите не тръгват. Dependencies са 2.9.1, самата добавка е версия о. Над 200 канала се зареждат както обикновено, при начално стартиране. След това влизам, но не тръгва нищо. Вчера цял ден се рових в настройките. Преинсталирах, струвах, но накрая пак същата история. Явно пропускам нещо много дребно от око, защото все едно няма никакви предпоставки да не тръгват каналите.
Ако се сещате за нещо, бих се радвал да споделите.
Отговори
(04-06-2017, 23:17)galdin написа:
(04-06-2017, 21:59)smackoff написа: Тъй като съм в чужбина гледам KODI през VPN, който ми ограничава връзката на 3-4 Mbps. По този начин всички HD канали ми накъсват, включително Diema Sport за което главно ми трябваше. Има ли начин да използвам някаква друга декодировка или нещо друго с което да бутна качеството на тези канали за да ми вървят както трябва? Каналите от приложението на Булсатком също ми накъсваха, но там си има опция Декодиране 1 и Декодиране 2, като избрах втората опция всичко се оправи... ако има нещо подобно и на Kodi ще е чудесно.

Къде в чужбина си, аз съм в Австрия и нямам абсолютно никакъв проблем. Пробвай дали ще тръгне без VPN-a Smile

Колега, за да ползвам VPN, това означава че без него имам проблем.. Устройствата не ги продават с инсталиран VPN.. В някои държави като Англия например всички канали на bTV и NOVA са спряни! С останалите канали няма никакъв проблем.. вървят си без VPN!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,170 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,055 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,147 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,490 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,088 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: