Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Тва е отдавна вече. И е програмната добавка, която със сигурност работи. Поне на този етап, де.
Отговори
А има ли друга работеща?
Отговори
Виж в предишните страници, ако откриеш нещо. Последно имаше, но никой вече не може да гарантира.
Отговори
(08-06-2017, 09:48)vinchenzo84 написа: @beny1961
Здравей би ли споделил коя версия на приставката използваш на Kodi 17 ?
Останах с впечатлението че не може да се гледа на по новото Kodi.
Както разбирам трябва да се мигрира към по-новата версия за по-голяма сигурност,
но за съжаление  не ми стана ясно как точно трябва да се настрои никъде не успях да намеря
за да работи телевизията на Булсат.
Благодаря.

@smackoff
Здравей.
Не знам какво точно имаш предвид под HD канали ,
но пробва ли евентуално да спреш хардуерното ускорение в Коди?

Да пробвах, няма резултат. За HD каналите може да прочетеш тази тема:
http://www.btv.bg/article/za-btv/hd/kakv...vo-hd.html
Отговори
За HD, всеки знае какво е, питат те защото булсат чрез тази добавка каналите са 360p. По - зле и от SD, както обясняват в сайта на босфора. Има 4 канала които се доближават до SD само, но не са основните (фоксовете и амс).
Отговори
Здравейте.
Как стои въпроса с използването на bscfusion и Kodi 17.3 Krypton?
Помня, че успях някак си да го пусна с версията за андроид, обаче сега не мога.
Дава Bulsatcom Module Import: Fail

Някакви идеи?
Отговори
Върни се назад в темата и виж как стои въпросът с requests. Ако не си го направил вече. Работи с добавката bscfusion-andro и правилно настроен requests.
Отговори
Здравейте колеги имам следния проблем като искам да инсталирам на ново добавката и ми иска garepobg.0.1.3 търсих го във форума и в гугъл но ми излизат все несъществуващи линкове някой да го има и да може да го качи ще му бъда много благодарен ?
Отговори
Преди доста време когато се разработваше Stalker PVR в друг подобен форум, за много хора беше проблем да го сработят и тогава автора му се беше принудил да  пуска линк към "къстъм" версия на коди в която всичко  беше инсталирано и настроено, а за потребителите оставаше само да си въведат потребителското име и паролата.
Отговори
(12-06-2017, 21:18)galdin написа: Здравейте колеги имам следния проблем като искам да инсталирам на ново добавката и ми иска garepobg.0.1.3

https://github.com/kodi1/script.module.garepobg
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 202,301 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,650 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 371,700 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,654,417 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,728 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: