Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
(05-06-2017, 21:01)smackoff написа:
(04-06-2017, 23:17)galdin написа:
(04-06-2017, 21:59)smackoff написа: Тъй като съм в чужбина гледам KODI през VPN, който ми ограничава връзката на 3-4 Mbps. По този начин всички HD канали ми накъсват, включително Diema Sport за което главно ми трябваше. Има ли начин да използвам някаква друга декодировка или нещо друго с което да бутна качеството на тези канали за да ми вървят както трябва? Каналите от приложението на Булсатком също ми накъсваха, но там си има опция Декодиране 1 и Декодиране 2, като избрах втората опция всичко се оправи... ако има нещо подобно и на Kodi ще е чудесно.

Къде в чужбина си, аз съм в Австрия и нямам абсолютно никакъв проблем. Пробвай дали ще тръгне без VPN-a Smile

Колега, за да ползвам VPN, това означава че без него имам проблем.. Устройствата не ги продават с инсталиран VPN.. В някои държави като Англия например всички канали на bTV и NOVA са спряни! С останалите канали няма никакъв проблем.. вървят си без VPN!
Колега,не е задължително да имаш проблем за да ползваш VPN. Аз например го ползвам защото без него няма как да гледам спортните диеми и някои други канали през моб. нет.Ето ти едно линкче от където да си дръпнеш добър VPN и ти гарантирам че ще гледаш и bTV и NOVA.https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZWNq3Zm7UbMlxPS5RLC28GCdX7ojPwrWQV
Отговори
Колеги, някви идеи защо като се опитам да сменя програмата и коди крашва?
Отговори
Здравейте,
С последната версия на Коди и приставката за Булсатком се получава едно периодично (през 15-20сек.) замръзване на картината. При по-стара версия на програмата (16.1 - Jarvis) картината е нормална. Дали някой от съфорумниците има подобен проблем?
Поздрави
Отговори
(06-06-2017, 16:51)wwwcomivo написа: ...

Колега,не е задължително да имаш проблем за да ползваш VPN. Аз например го ползвам защото без него няма как да гледам спортните диеми и някои други канали през моб. нет.Ето ти едно линкче от където да си дръпнеш добър VPN и ти гарантирам че ще гледаш и bTV и NOVA.https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZWNq3Zm7UbMlxPS5RLC28GCdX7ojPwrWQV



Колега, не е хубаво да четеш през редовете! Никъде не казвам че не мога да гледам bTV и NOVA, а обяснявам на човека че са спрени в някои държави! Проблема ми е единствено в HD каналите, защото накъсват! Също така не е хубаво много да гарантираш за този VPN Master, защото например при мен не работи!!! Не се свързва с нито един сървър. Пак ще припомня че съм в чужбина, може би не съм като теб! Ползвам PPTP VPN, работи перфектно но връзката с повече от 6 mbps не се качва от където ми идва проблема с HD каналите!
Отговори
@beny1961
Здравей би ли споделил коя версия на приставката използваш на Kodi 17 ?
Останах с впечатлението че не може да се гледа на по новото Kodi.
Както разбирам трябва да се мигрира към по-новата версия за по-голяма сигурност,
но за съжаление не ми стана ясно как точно трябва да се настрои никъде не успях да намеря
за да работи телевизията на Булсат.
Благодаря.

@smackoff
Здравей.
Не знам какво точно имаш предвид под HD канали ,
но пробва ли евентуално да спреш хардуерното ускорение в Коди?
Отговори
Аз също минах на коди 17.3 и сега не знам как да подкарам bulsata...
Отговори
Здравейте колеги, имам следния проблем много ми насича булсата, пробвах на коди 17, сега го върнах на 16 и същата работа не е до интернета. Преди си работише съвсем нормално това е от няколко дни, някой да има някаква идея от какво може да е?
Отговори
И аз имах такъв проблем. Според мен пипат нещо.
Отговори
(09-06-2017, 22:24)ZZlatev написа: И аз имах такъв проблем. Според мен пипат нещо.

При по-старата версия на програмата (16.1 - Jarvis) картината е нормална. Добавката ми за Коди е: plugin.program.bscfusion.andro-master.
Отговори
А това пък от къде изникна plugin.program.bscfusion.andro-master ???
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,224 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,071 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,207 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,874 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,095 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: