Анкета: Кое разписание искате да използвате ?
3-дневното
37.50%
6 37.50%
7-дневното
62.50%
10 62.50%
Общо 16 гласа 100%
* Гласували сте за този елемент. [Резултатите]

Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа
@woooow, превключвам 7/8 към нов източник.
Скъпи съфорумници,
Вече не разполагам с надежден източник на EPG от Бусатком. Ако някой от вас, си генерира EPG.XML файл с акаунт за Була, бихте могли да ми помогнете (и на всички ползватели на този проект), ако си качвате по разписание файла (на някой web server, FTP, Webdav или нещо такова; дори и в папка на Dropbox да го слагате, пак става)... Просто ми изпратете на лично съобщение точния линк до файла, за да възобновя генерирането на определени канали, които взимах досега от оператора "Очаквайте скоро".

TLC е един от тези канали. Специално за него, ще го превключа също към друг източник, но определено няма да има онази детайлност (както до скоро), а само заглавие Sad
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
7/8 вече е с вярно разписание, но на TLC има разминаване!
Отговори
(30-09-2021, 20:21)Majide написа:
@woooow, превключвам 7/8 към нов източник.
Скъпи съфорумници,
Вече не разполагам с надежден източник на EPG от Бусатком. Ако някой от вас, си генерира EPG.XML файл с акаунт за Була, бихте могли да ми помогнете (и на всички ползватели на този проект), ако си качвате по разписание файла (на някой web server, FTP, Webdav или нещо такова; дори и в папка на Dropbox да го слагате, пак става)... Просто ми изпратете на лично съобщение точния линк до файла, за да възобновя генерирането на определени канали, които взимах досега от оператора "Очаквайте скоро".

TLC е един от тези канали. Специално за него, ще го превключа също към друг източник, но определено няма да има онази детайлност (както до скоро), а само заглавие Sad

Не го генерирам, защото ползвам epg-то на форума, но ще разгледам възможности да го споделя с теб.
Бих добавил, че MaxSport също нямат съдържание, но предполагам знаете Smile
Отговори
Благодаря много на всички отзовали се! Тествайте утре след обяд за проблеми в разписанието и тогава докладвайте за неточна информация или липси.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Здравейте,
Поздравления за проекта и постоянството му. Бих искал да споделя един проблем при използване на ЕПГ и дали той може да бъде решен.
Използвам услугите тиви и използвам за ЕПГ файла от този проект,но нямам ЕПГ на HD версиите на каналите, SD версиите имат ЕПГ.
Не използвам Коди, а IPTV player.
Благодаря.
Отговори
Здравей и на теб @nbotov,

При каналите като например БНТ1 и БНТ1 HD, тяхната програмна схема е напълно идентична и съвпада на 100%. Затова в проекта, с цел да се намали размера на генерирания файл и да се избегне излишното дублиране (например за -1, -2 и т.н. канали), публикуваме само разписанието за базовия канал. За HD версията, може да ползвате същото, а при timeshift каналите задавате ръчно изместване във вашия PVR модул, например при IPTV Simple Client за Kodi:
Код:
#EXTINF:-1 tvg-shift=2 tvg-id="Nova" tvg-name="Nova" tvg-logo="nova.png" group-title="Политематични",Nova TV [COLOR red]-2 часа назад[/COLOR]

Друг е случаят например при 'Планета' каналите на Пайнер. При тях само 4K каналът е с различно разписание, а за SD и HD версията програмата е еднаква. Ако не сте сигурен кое ID (от EPG проекта) да посочите за конкретен канал, попитайте в темата. Тя се следи от доста хора и със сигурност ще ви насочат. И разбира се, ако забележите някакъв проблем (липса, неправилно изместване във времето или систематично грешно разписание) при някой от каналите в проекта, пишете за да вземем мерки. Определено не гледам често телевизия и разчитам на Вас, потребителите  Cool
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
(30-09-2021, 20:21)Majide написа:
...
Скъпи съфорумници,
Вече не разполагам с надежден източник на EPG от Бусатком. Ако някой от вас, си генерира EPG.XML файл с акаунт за Була, бихте могли да ми помогнете (и на всички ползватели на този проект), ако си качвате по разписание файла (на някой web server, FTP, Webdav или нещо такова; дори и в папка на Dropbox да го слагате, пак става)... Просто ми изпратете на лично съобщение точния линк до файла, за да възобновя генерирането на определени канали, които взимах досега от оператора "Очаквайте скоро".
...

От няколко дни разписанието на булсатком от едноседмично е станало: текущ ден и целият следващ. Тоест, за момента максумумът е 48 часа. Не знам дали е някакъв временен проблем или смятат така да я карат... ако ти върши работа нещо такова, пиши ми.

Попаднах на този пост, точно когато търсих някакви отзиви за тази промяна... Уви, никъде нищо.

Поздрави!
Отговори
(24-10-2021, 23:56)nikolay написа: ...От няколко дни разписанието на булсатком от едноседмично е станало: текущ ден и целият следващ. Тоест, за момента максумумът е 48 часа....
При мен тяхното е за 4 дни и 6 часа т.е. 4x24+6=102 часа (от 25.10.2021 00:00ч. до 29.10.2021 06:00ч.).
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Поздравления за работата която вършите. Вероятно някъде в темата има отговор,но аз не го намерих.
Може ли съдействие как да използвам epg-то на tivimate с андроид тв.
Отговори
Поздравления за работата която вършите. Вероятно някъде в темата има отговор,но аз не го намерих.
Може ли съдействие как да използвам epg-то на tivimate с андроид тв.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  addon за български торент сайтове stoqn99 2 9,395 14-04-2019, 14:29
Последна публикация: stoqn99

Отваряне на: