Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ! Как да скрия или защитя с парола каналите за възрастни!
#1
Здравейте,
Нов съм във форума и от колеги и познати имам вземане даване с коди около 2 години. първо на андроид на телевизора и сега на Raspberry Pi. Та:
Начални условия:
HW - RPI
OS - Raspbian
Kodi - v17.6 или последната която се инсталира през apt.
Понеже в града съм абонат на Булсатком си пуснах фюжъна тука на вилата. Зареди ми сичките 214 канала...Но каналите възрастни, каквото и да правя си стоят. Опитах всичко което коди ми дава като ресурс. опитах и после на ръка да ги коментирам в плейлист файла. Неуспех. Плейлиста се оказа че при всяко стартиране се обновява. Трябва да се справя утре до ранния следобяд когато дойдат жената и децата...ако не беше толкова спешно щях да се опитам и сам но няма да имам време да чета и...
Благодаря ви.
Отговори
#2
Настройки -> ПВР -> Родителски контрол -> задаваш пинкод
След това от раздел телевизия си отиваш на каналите, после щракаш на някой канал дясно копче или задържаш лявото според зависимост от системата ти как ти показва това за следващо меню, трябва да ти излезе това и псочваш -> Управление сега виж картинката и даваш заключено за деца мисля че искаше пинкод, незнам това дали ще ти помогне при рестартиране на плейлиста понеже се генерира нова, и не си опоменал точно конкретно коя добавка използваш
[Изображение: screenshot142.png]
Отговори
#3
Благодаря, е това ми е липсвало...иначе половината я бях свършил. Фюжън за КОДИ ми е добавката с IPTV Simple client..Сега вече е ОК...
Благодаря още веднъж
Отговори
#4
(03-06-2018, 01:17)gogobravo написа: Благодаря, е това ми е липсвало...иначе половината я бях свършил. Фюжън за КОДИ ми е добавката с IPTV Simple client..Сега вече е ОК...
Благодаря още веднъж
Щом е тази добавка,има и опция в настройките "Show adult content" или нещо от сорта "xx..", това е в случай че няма да ползваш тези канали
Отговори
#5
(03-06-2018, 20:27)ByJohnie написа:
(03-06-2018, 01:17)gogobravo написа: Благодаря, е това ми е липсвало...иначе половината я бях свършил. Фюжън за КОДИ ми е добавката с IPTV Simple client..Сега вече е ОК...
Благодаря още веднъж
Щом е тази добавка,има и опция в настройките "Show adult content" или нещо от сорта "xx..", това е в случай че няма да ползваш тези канали

Да..аз не знам защо но си мислех че от Коди трябва да дойде някакво ограничение. Явно съм грешил...все пак Коди е само платформа...а какво се стартира върху нея е друга работа...не ги ползвам тия канали. На възраст съм и няма какво ново да видя :-) но все пак нека ги има за да ни дават свободата на избор :-)
Благодаря още веднъж
Жив и здрав
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  tv box t97z plus 2022 (коди помощ) Jekow1998 0 663 01-02-2023, 22:08
Последна публикация: Jekow1998
  Помощ !Elementum still starting up zhekovbs 6 2,904 25-04-2022, 23:13
Последна публикация: martinstz
  Проблем с БГ каналите hnichku 5 3,389 07-03-2022, 14:59
Последна публикация: sve4lio
  Помощ за конфигуриране на Коди на Philips smart TV svetoslavz 2 2,468 27-01-2021, 02:15
Последна публикация: Majide
  Помощ за гледане на телевизия. Slackwere 11 11,923 22-06-2020, 19:57
Последна публикация: Fireblade

Отваряне на: