Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vivacom TV GO
QuickHack (може би) - да влезеш от телефона, за да заемеш абонамент #1 и след това от Коди, за да заемеш абонамент #2 ?
Здравейте!

Нов съм във форума, но започвам веднага с проблемите! Big Grin 

Ползвам Kodi 18.x на Firestick, опитах се да инсталирам TVGO app-a от първата страница на темата, но безуспешно. Опитах сигурно 20 пъти, рестартирах приложението, чистих кеша на Коди, махнах всички юзъри в TV GO, прочетох цялата тема, но не открих отговор как да го оправя. Прикачам скрийншот долу. Надявам се някой да може да ми помогне. Благодаря!

[Изображение: TqETS1d.jpg]
Инсталирай първо script.module.garepobg от хранилището на kodi1 или ръчно като ZIP файл от ТУК. След това ще можеш да сложиш и TVGO.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Супер, мерси много! Работи идеално. Smile
Здравейте,

не знам при вас, но на мен от няколко дни ми изчезнаха адоните.
Със Sony Android TV съм и до скоро всичко си работеше прекрасно.
Днес се опитах да инсталирам отново Addons от zip file и ми дава постоянно тази грешка "The dependency on version could not be satisfied"
Кодито си седи на 18.9, не се е ъпдейтвало скоро, изтрих кеша ... не се оправи и наистина нямам идея какво да правя.
Помощ?
Здравейте може ли да добавите и ЕPG за Nick JR BG и NickToons BG в EPG то на Vivacom?
Благодаря за добавябето на EPG то на NickToons BG и NickJR BG Smile Поздрави!
(08-02-2021, 02:59)suraround написа: Здравейте,

не знам при вас, но на мен от няколко дни ми изчезнаха адоните.
Със Sony Android TV съм и до скоро всичко си работеше прекрасно.
Днес се опитах да инсталирам отново Addons от zip file и ми дава постоянно тази грешка "The dependency on version could not be satisfied"
Кодито си седи на 18.9, не се е ъпдейтвало скоро, изтрих кеша ... не се оправи и наистина нямам идея какво да правя.
Помощ?

Трябва да видиш в лога, коя зависимост е счупена и ако може да я инсталираш ръчно. Без лог не може да знаем.
В лога на Коди не изписваше абсолютно нищо. Днес даже и Кодито не тръгваше.
В крайна сметка преинсталирах приложението, инсталирах наново всичките add-ons и се оправи Smile
Приятна вечер на всички! Smile
Благодарности на harry_gg за обновлението на добавката
работи прекрасно
благодаря !


Отваряне на: