Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
Използвам медиен сървър Plex Media Server. Някой има ли информация дали има начин да се подкара добавката Plex под Коди 19 (доколкото четох Плекс не е направен все още за Python 3 и работи само на 2, а новото коди 19 е на 3 откъдето идва проблема) ? Дали категорично няма начин да се подкара? Някой борил ли се е ?
Вече планувам да се застопорявам на 18.9 на всички телевизори (2 с анбдроид и 1 ТВ бокс с андроид) със спиране на всякакви ъпдейти и да се надявам, че ще работи така още дълго, както и добавките. Вие минавате ли трайно на 19 или се връщате към старите версии?
(21-03-2021, 23:32)fartdream написа: Използвам медиен сървър Plex Media Server. Някой има ли информация дали има начин да се подкара добавката Plex под Коди 19 (доколкото четох Плекс не е направен все още за Python 3 и работи само на 2, а новото коди 19 е на 3 откъдето идва проблема) ? Дали категорично няма начин да се подкара? Някой борил ли се е ?
Вече планувам да се застопорявам на 18.9 на всички телевизори (2 с анбдроид и 1 ТВ бокс с андроид) със спиране на всякакви ъпдейти и да се надявам, че ще работи така още дълго, както и добавките. Вие минавате ли трайно на 19 или се връщате към старите версии?

Не мисля, че въпросът Ви има нещо общо с темата! Ако не намирате подходяща, то създайте нова и там задайте въпроса. И само по последния Ви въпрос - аз вече съм преминал на Коди 19 и не смятам да се връщам назад.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
(21-03-2021, 23:32)fartdream написа: Използвам медиен сървър Plex Media Server. Някой има ли информация дали има начин да се подкара добавката Plex под Коди 19 (доколкото четох Плекс не е направен все още за Python 3 и работи само на 2, а новото коди 19 е на 3 откъдето идва проблема) ? Дали категорично няма начин да се подкара? Някой борил ли се е ?
Вече планувам да се застопорявам на 18.9 на всички телевизори (2 с анбдроид и 1 ТВ бокс с андроид) със спиране на всякакви ъпдейти и да се надявам, че ще работи така още дълго, както и добавките. Вие минавате ли трайно на 19 или се връщате към старите версии?
https://forums.plex.tv/t/testers-needed-...ity/481208

Ps:Извинявай Марто, но за да спре спама...
Здравейте. Инсталирал съм Коди и добавките от репото, но не ми тръгват филмите от торентите.
Филмите и всичко се вижда, като избера филма зарежда буфера /или там как се казваше/ и до там. ФИлма не тръгва и след около 2 мин. въртене на кръгчето ми изписва "Един или повече елементи немогат да бъдат възпроизведени"
Някаква настройка ли още има която немога да направя?
(22-03-2021, 14:51)StefMaster написа: Здравейте. Инсталирал съм Коди и добавките от репото, но не ми тръгват филмите от торентите.
Филмите и всичко се вижда, като избера филма зарежда буфера /или там как се казваше/ и до там. ФИлма не тръгва и след около 2 мин. въртене на кръгчето ми изписва  "Един или повече елементи немогат да бъдат възпроизведени"
Някаква настройка ли още има която немога да направя?

Няма настройки. По-вероятно е да няма достатъчно сийдъри и за това да не може да захапе.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Не тръгват и това е.
 Изтрих всичко и качих Коди 18.9  
Може ли някой да даде линк за Репо с хранилище за тази версия,че се обърках вече кое за коя версия е. Благодаря.
Репото си е същото, просто добавките вътре, някои от тях (описано е в първия пост на тази тема) работят вече и с коди 19. Не са различни, няма репо за 19 и репо за под 19.
Има нови версии на Елементум 0.0.173 и Елементум бърст 0.063
Защо 1 програма, а и мисля че също Dark TV от репо Mar33 не работят на кодитo. В момента съм с Kodi v18.9, ако това има значение
(28-03-2021, 15:06)lz2jvc написа: Защо 1 програма, а и мисля че също  Dark TV от репо  Mar33 не работят на кодитo. В момента съм с Kodi v18.9, ако това има значение

Ами защото не им работят източниците!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 24,323 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 435,509 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: