Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
Нямам представа дали се правиш на интересен или просто обичаш да се заяждаш, дали не си разбрал питането ми или аз неправилно съм го задал...
Ракия имам предостатъчно, и все е качествена... ако искаш заповядай... и недей да носиш Wink
Та да поясня... дано не съм объркал нещо, но добавките за Коди, с които може да се гледат телевизионни канали през тв бокс, не са ли за това - за гледане на телевизия през интернет без за включваме кабели и оптики... и като си платим всички на А1, Домусчиев или някои трети шмекери няма ли творчеството на Мартин (тук е момента да кажа ЕВАЛЛА ЗА ТОВА КОЕТО ПРАВИ(Ш)) да остане леко напразно?!
(12-03-2021, 14:45)100yan4o написа: Нямам представа дали се правиш на интересен или просто обичаш да се заяждаш, дали не си разбрал питането ми или аз неправилно съм го задал...
Ракия имам предостатъчно, и все е качествена... ако искаш заповядай... и недей да носиш Wink
Та да поясня... дано не съм объркал нещо, но добавките за Коди, с които може да се гледат телевизионни канали през тв бокс, не са ли за това - за гледане на телевизия през интернет без за включваме кабели и оптики... и като си платим всички на А1, Домусчиев или някои трети шмекери няма ли творчеството на Мартин (тук е момента да кажа ЕВАЛЛА ЗА ТОВА КОЕТО ПРАВИ(Ш)) да остане леко напразно?!

Ще помоля спорът да си го пренесете някъде другаде, а не в тази тема. Сега по въпроса за моето "творчество" - с телевизии не се занимавам. Единствената добавка от репо Мар33, която е моя и в която има телевизии, ги извлича от различни източници (сайтове) със свободен достъп, както е описано и в шапката на темата, в описанието на добавката. Та каквото качество пускат там, това и се получава през добаваката. Аз телевизии гледам от портали, чрез STBEmu или OTT Navigator. И с това приключвам темата за телевизиите.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
(15-03-2021, 16:05)ddtodorova написа: Здравейте! Дано не звучи нахално, но само да попитам добавката vbox7 ще бъди ли обновена за Коди19
 Добре дошла във форума  Smile  Аз съм автора на въпросната добавка. Към началото на месец май (тази година) очаквайте да бъде пренаписана. По-рано, няма да имам време. Преди нея, трябва да довърша една от останалите, по която вече започнах работа. Искам да помоля, когато пишете по проблем касаещ конкретна добавка, използвайте собствената й тема, за да не разводняваме тази, която се отнася ексклузивно за едно от българските хранилища. Благодаря предварително!
[Изображение: notrobosmall.jpg]
(15-03-2021, 19:18)Majide написа:
(15-03-2021, 16:05)ddtodorova написа: Здравейте! Дано не звучи нахално, но само да попитам добавката vbox7 ще бъди ли обновена за Коди19
 Добре дошла във форума  Smile  Аз съм автора на въпросната добавка. Към началото на месец май (тази година) очаквайте да бъде пренаписана. По-рано, няма да имам време. Преди нея, трябва да довърша една от останалите, по която вече започнах работа. Искам да помоля, когато пишете по проблем касаещ конкретна добавка, използвайте собствената й тема, за да не разводняваме тази, която се отнася ексклузивно за едно от българските хранилища. Благодаря предварително!

Благодаря
Здравейте!Дали има възможност добавката
AutoSubs да тръгне на Коди 19
(16-03-2021, 10:26)Kam написа: Здравейте!Дали има възможност добавката
AutoSubs да тръгне на Коди 19

Има версия за Коди 19, но не е качена в репото, тъй като се дублира с версията за Коди 18.9 и няма как да ги кача заедно. Можете да я инсталирате от Коди - Добавки - Търсене и напишете Autosubs. Честно да Ви кажа, аз съм я инсталирал, но нещо май не сработва, както тази, за версия 18.9. Поне при мен нито един път не ми стартира търсенето автоматично Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Благодаря!Ще пробвам при мен на 18.9
си работеше без проблем.
Марто,здрасти.
С риск да съм нагъл  Big Grin,ще те помоля да активирираш-възстановиш пак добавката "седем осми тв".Гледам Славчо е освободил сайта.Дано не е само предизборно.
До 5-ти април.
Тогава не си заслужава.


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,718 , 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,080 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: