Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
Спрете си ъпдейт на коди,защото след ъпдейт към коди 19.0 изтрива от хранилището всички добавки
(20-02-2021, 16:58)tomario написа: Спрете си ъпдейт на коди,защото след ъпдейт към коди 19.0 изтрива от хранилището всички добавки
 Kodi 19 Matrix >>
[Изображение: notrobosmall.jpg]
С коя версия на коди препоръчвате да се използва това репо? В момента съм с 18.9 но много чакам докато зареди който и да е аддон! С Windows 10 x64 съм! Благодаря!
(21-02-2021, 04:30)xDaemon написа: С коя версия на коди препоръчвате да се използва това репо?  В момента съм с 18.9 но много чакам докато зареди който и да е аддон! С Windows 10 x64 съм! Благодаря!

И аз съм с тази версия. От пускането на Коди, до тръгването на филм от, примерно Замунда, ми отнема около 20сек. На Андроид у-вата ми отнема към 30сек. Според мен проблемът Ви е в Windows-а или машината, а не в Коди и добавките Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
(22-02-2021, 01:29)martinstz написа:
(21-02-2021, 04:30)xDaemon написа: С коя версия на коди препоръчвате да се използва това репо?  В момента съм с 18.9 но много чакам докато зареди който и да е аддон! С Windows 10 x64 съм! Благодаря!

И аз съм с тази версия. От пускането на Коди, до тръгването на филм от, примерно Замунда, ми отнема около 20сек. На Андроид у-вата ми отнема към 30сек. Според мен проблемът Ви е в Windows-а или машината, а не в Коди и добавките Smile

Ще преинсталирам Коди и ще опитам пак. Не е от машината или Уиндоуса! Бях му сложил няколко добавки за 4К и явно те са ме гъбаркали. Благодаря!
След авто ъпдейт на KODI до версия Matrix 19.0 на Android се оказва, че всички полезни приложения ( като Arena Play, Zamunda, Freeonline BG tv, че даже и добавките за субтитри) са несъвместими. Има ли опция това да се оправи или да търсим инсталация на по-старата версия?
Благодаря предварително за отговора.
(23-02-2021, 10:43)jir78 написа: След авто ъпдейт на KODI до версия Matrix 19.0 на Android се оказва, че всички полезни приложения ( като Arena Play, Zamunda, Freeonline BG tv, че даже и добавките за субтитри) са несъвместими. Има ли опция това да се оправи или да търсим инсталация на по-старата версия?
Благодаря предварително за отговора.

http://mirrors.kodi.tv/releases/

Предупреди се вече, че адоните няма да работят и ще има много работа, преди да се преработят (ако се преработят)
Благодаря
Добре де , аз не разбирам много, но не може ли на новата версия на коди 19.0 да се добави нещо като допълнителна добавка Python 2.x , която да се стартира с пускането на кодито и по този начин да тръгнат и всичките останали добавки които ползват Python 2.x
(24-02-2021, 11:36)lz2jvc написа: Добре де , аз не разбирам много, но не може ли на новата версия на коди 19.0 да се добави нещо като допълнителна добавка Python 2.x , която да се стартира с пускането на кодито и по този начин да тръгнат и всичките останали добавки които ползват Python 2.x

Говориш за "философския камък" на разработчиците. За близо 30г не съм го открил Smile


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,718 , 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,082 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: