Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(01-03-2021, 18:50)martinstz написа:
(01-03-2021, 16:46)zarere написа:
(01-03-2021, 02:35)martinstz написа: След голяма борба, мисля, че успях да докарам добавката Bulgarian Subs да работи и под Коди 18.х и под Коди 19.х. Качена е версия. Моля, ако има някакви проблеми, да ми пишете с пример, за да мога да огледам нещата, че с тия "съвместимости" за две версии на python, стана пълна лудница Big Grin


Здравей адаш,

при мен и аренабг и Bulgarian subs дават следните грешки на windows 10 64 бита с Kodi 19.
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id...02704v.jpg
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id...03041c.jpg
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id...03077w.jpg

Благодаря за инфото!
Мисля, че ги оправих проблемите и съм качил версии.
Ако има още проблеми, пишете!

Благодаря ти за оправянето на проблемите, явно докато аз съм преинсталирал всичко на ново ти си оправял добавките и затова  е тръгнало накрая.
Тъй като си изгубих цял ден в борба да подкарам добавката за Булсат под Коди 19, и тъй като се сблъсках с много проблеми по нея, и тъй като не мисля, че си заслужава отделеното ѝ време, официално обявявам, че тази добавка НЯМА да я подкарвам на новото Коди, така че, който иска да я ползва, да си стои на Коди 18.х. Аз лично препоръчвам да си гледате през официалното им приложение Wink

П.П. Преправил съм и добавката за Filmi2K да работи с новото Коди. Ако има проблеми, пишете.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Здравей Марто,
След като инсталирах АренаБГ (на Коди 19) в конфигурациите няма полета за username и password. Ще се връщам на 18.9 за сега.
(02-03-2021, 13:28)gdumanov написа: Здравей Марто,
След като инсталирах АренаБГ (на Коди 19) в конфигурациите няма полета за username и password. Ще се връщам на 18.9 за сега.

Мисля, че съм го оправил това. Качил съм версия. Тия, освен където са сменили начина на писане (заради новия python), са променили и начина на писане за настройките на добавките Smile Голяма кушия създадоха! Не че нещо, но това е несериозна работа! Не съм сигурен, дали има друг софтуер, при който новите версии да нямат съвместимост със старите, освен при преминаването от DOS към Windows. Изключително съм разочарован и от екипа на Коди и от създателите на Python, но кой ли ме пита?!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Къде е добавката Fusion, в тип програми ми излизат само Elementum Burst BG и Elementum Burst ???
Извинявам се ако някъде в темата е казано, но не ми се преглеждаха 131 страници с постове.
(02-03-2021, 23:39)fartdream написа: Къде е добавката Fusion, в тип програми ми излизат само Elementum Burst BG и Elementum Burst ???
Извинявам се ако някъде в темата е казано, но не ми се преглеждаха 131 страници с постове.

Ами не е необходимо да разлиствате толкова страници. Достатъчно е да отворите последните няколко теми и щяхте да разберете, че повечето добавки не се поддържат от Коди 19, а само няколко поста по-горе съм написал с големи букви, че НЯМА да подкарвам въпросната добавка под новото Коди. Сега само остава да забележите и че сте с въпросното Коди 19 и се надявам да се изясни ситуацията Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Здравейте, martinstz. Благодаря ви за прекрасната работа по подкарването на адоните за MATRIX, дано труда си заслужава. Нов консуматор на Kodi съм и тепърва започвам да уча възможностито му, които изглежда са много обширни (поне преди упгрейда). Все още използвам приложението главно за гледане на футболни мачове и в това число SportHD върши невероятна работа. И FIlmi2k и Arena BG работят отлично, но не ги използвам толкова често, понеже имам платен абонамент към Netflix. Имам няколко въпроса към вас и се надявам да не е много нагло. Ще работите ли върху Free BG/World Online TV за подкарването му на 19? Също страшно полезна добавка с възможност за гледане на много канали, български и световни. Можете ли да ме насочите къде мога да следя за миграцията на адоните, вчастност най - ме интересува Rasing Tides? И последен въпрос, че да не ставам прекалено нахален. Едно от добавките за гледане на футбол FootballLive изисква acestream, който така и не успях да открия как да го инсталирам в коди. Имате ли някакво решение на този проблем? Благодаря и успех с начинанията.
(03-03-2021, 18:09)woolwich написа: Здравейте, martinstz. Благодаря ви за прекрасната работа по подкарването на адоните за MATRIX, дано труда си заслужава. Нов консуматор на Kodi съм и тепърва започвам да уча възможностито му, които изглежда са много обширни (поне преди упгрейда). Все още използвам приложението главно за гледане на футболни мачове и в това число SportHD върши невероятна работа. И FIlmi2k и Arena BG работят отлично, но не ги използвам толкова често, понеже имам платен абонамент към Netflix. Имам няколко въпроса към вас и се надявам да не е много нагло. Ще работите ли върху Free BG/World Online TV за подкарването му на 19? Също страшно полезна добавка с възможност за гледане на много канали, български и световни. Можете ли да ме насочите къде мога да следя за миграцията на адоните, вчастност най - ме интересува Rasing Tides? И последен въпрос, че да не ставам прекалено нахален. Едно от добавките за гледане на футбол FootballLive изисква acestream, който така и не успях да открия как да го инсталирам в коди. Имате ли някакво решение на този проблем? Благодаря и успех с начинанията.

Здравейте!
По ред на номерата:
1. По добавката Free BG/World Online TV ще работя тези дни, но не знам кога точно Wink
2. Добавките в репото можете да следите в шапката на темата. Там отбелязвам, кои добавки са съвместими с Коди 19, но тази добавка, за която питате, я няма с репото и съответно ще трябва от някъде другаде да си търсите инфо за нея.
3. Acestream не се инсталира като добавка на Коди. Инсталира си се от Google Play и преди да стартирате стрийм от Коди, който ползва acestream, трябва да го стартирате, т.е. пускате си AceStream, влизате в Коди, намирате съответния стрийм и като го стартирате, AceStream го засича и почва да го възпроизвежда. (дано да съм го обяснил добре Big Grin ).
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
(03-03-2021, 18:37)martinstz написа:
(03-03-2021, 18:09)woolwich написа: Здравейте, martinstz. Благодаря ви за прекрасната работа по подкарването на адоните за MATRIX, дано труда си заслужава. Нов консуматор на Kodi съм и тепърва започвам да уча възможностито му, които изглежда са много обширни (поне преди упгрейда). Все още използвам приложението главно за гледане на футболни мачове и в това число SportHD върши невероятна работа. И FIlmi2k и Arena BG работят отлично, но не ги използвам толкова често, понеже имам платен абонамент към Netflix. Имам няколко въпроса към вас и се надявам да не е много нагло. Ще работите ли върху Free BG/World Online TV за подкарването му на 19? Също страшно полезна добавка с възможност за гледане на много канали, български и световни. Можете ли да ме насочите къде мога да следя за миграцията на адоните, вчастност най - ме интересува Rasing Tides? И последен въпрос, че да не ставам прекалено нахален. Едно от добавките за гледане на футбол FootballLive изисква acestream, който така и не успях да открия как да го инсталирам в коди. Имате ли някакво решение на този проблем? Благодаря и успех с начинанията.

Здравейте!
По ред на номерата:
1. По добавката Free BG/World Online TV ще работя тези дни, но не знам кога точно Wink
2. Добавките в репото можете да следите в шапката на темата. Там отбелязвам, кои добавки са съвместими с Коди 19, но тази добавка, за която питате, я няма с репото и съответно ще трябва от някъде другаде да си търсите инфо за нея.
3. Acestream не се инсталира като добавка на Коди. Инсталира си се от Google Play и преди да стартирате стрийм от Коди, който ползва acestream, трябва да го стартирате, т.е. пускате си AceStream, влизате в Коди, намирате съответния стрийм и като го стартирате, AceStream го засича и почва да го възпроизвежда. (дано да съм го обяснил добре Big Grin ).
Благодаря за информацията. За съжаление не намирам AceStream в Google Play, но ще го преживея някак си. Smile
Цитат:Благодаря за информацията. За съжаление не намирам AceStream в Google Play, но ще го преживея някак си. Smile

Би било добре да кажеш какво Андроид устройство използваш.
Тук можеш да намериш директно връзки до apk файловете. Инсталираш я от облак или външен носител и следваш инструкциите на Мартин.
https://github.com/acestream/acestream-d...ns/android


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,784 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,293 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: