Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(22-05-2018, 01:40)mario.vutov написа: Не мисля че ми е проблем 20 лв... имам 3 три вида доставчици на телевизия в нас както и легално платени канали.Просто ходя за риба имам едно устройство с андроид и на него имам Коди връзвам го за телевизора и гледам , просто попитах дали може да сложа този стрим не съм разбирач.Получих отговор благодаря.

Мисля, че твоето решение би било подобно на моето: нещо на което да върви TVHeadend + KODI  с каквито добавки ти трябват ( платена ИПТВ) и си решаваш въпроса с броя устройства, на които гледаш и от къде гледаш. Smile
Никой не напада никой, за това което пита му е обяснено тук и тук. Аз също не разбирам, хубаво че един потребител ми подаде ръка тук, понаспамих му малко темата както се казва ама все пак си свърших работата там.
Не се занимавам нито с компютри, нито с ИТ нито с други подобни. Аз изграждам жилищни сгради в интерес на истината или санирам такива. Разкъсан съм в цяла България на 10 места, имам семейство както всички и въпреки всичко не се оправдавам. Стига да искам време намирам за това което искам. Това което го мога го можете и вие. Нещо което не разбирате го има като информация навсякъде не само тук. Относно твоята хипотеза за това че си си направил плейлист, най вероятно е ръчно щом не можеш да генерираш за други ип адреси. Ако е така и имаш желание да помогнеш с това на потребителите ей ти на що е то решение. Правиш VPN мрежа и раздаваш акаунти на хората за да може да гледат през теб и ето на спи градът всички са щастливи. И както се казва заживели като едно щастливо семейство Big Grin Аз не съм кабелен доставчик за да поддържам чуждата телевизия и да си губя времето за такива неща. Добавки за телевизия в БГ РЕПОТО колкото искаш каква топла вода трябва да откриваме не ми е ясно?
(22-05-2018, 01:40)mario.vutov написа: Не мисля че ми е проблем 20 лв... имам 3 три вида доставчици на телевизия в нас както и легално платени канали.Просто ходя за риба имам едно устройство с андроид и на него имам Коди връзвам го за телевизора и гледам , просто попитах дали може да сложа този стрим не съм разбирач.Получих отговор благодаря.

От 3 вида доставчици и нито един няма приложение в магазина на Гугъл?
Коди е интелигентно решение за умни и креативни хора, а не за неграмотни дебили  Idea който няма желание или умствени възможности да се занимава с Коди. Те би трябва да се насочат към стандартните решения които ТВ доставчика предлага, а не да се правятна сърдити тук.
От днес Мтел се казва А1 и кода на сайта им е променен, честито на тези които го ползват през коди.
(22-05-2018, 17:39)shantros написа:
(22-05-2018, 01:40)mario.vutov написа: Не мисля че ми е проблем 20 лв... имам 3 три вида доставчици на телевизия в нас както и легално платени канали.Просто ходя за риба имам едно устройство с андроид и на него имам Коди връзвам го за телевизора и гледам , просто попитах дали може да сложа този стрим не съм разбирач.Получих отговор благодаря.

От 3 вида доставчици и нито един няма приложение в магазина на Гугъл?
Коди е интелигентно решение за умни и креативни хора, а не за неграмотни дебили  Idea който няма желание или умствени възможности да се занимава с Коди. Те би трябва да се насочат към стандартните решения които ТВ доставчика предлага, а не да се правятна сърдити тук.
От днес Мтел се казва А1 и кода на сайта им е променен, честито на тези които го ползват през коди.

Ей селянин не съм ти искал мнението за да го изразяваш.Просто помолих за помощ.

Много смели стнахте пред тия компютри Angry Angry Angry
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Genesis Reborn - в. 2018.05.23
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
(22-05-2018, 17:39)shantros написа:
(22-05-2018, 01:40)mario.vutov написа: Не мисля че ми е проблем 20 лв... имам 3 три вида доставчици на телевизия в нас както и легално платени канали.Просто ходя за риба имам едно устройство с андроид и на него имам Коди връзвам го за телевизора и гледам , просто попитах дали може да сложа този стрим не съм разбирач.Получих отговор благодаря.

От 3 вида доставчици и нито един няма приложение в магазина на Гугъл?
Коди е интелигентно решение за умни и креативни хора, а не за неграмотни дебили  Idea който няма желание или умствени възможности да се занимава с Коди. Те би трябва да се насочат към стандартните решения които ТВ доставчика предлага, а не да се правятна сърдити тук.
От днес Мтел се казва А1 и кода на сайта им е променен, честито на тези които го ползват през коди.


Грубо, много грубо, абсолютно непровокирана обида. Съвсем адекватно ти е отговорил @mario.vutov
За теб е нормално да те нарекат неграмотен дебил ли?
На селянтрос хормона му е в повече.
(24-05-2018, 18:26)Topper написа: За теб е нормално да те нарекат неграмотен дебил ли?
На селянтрос хормона му е в повече.


Моят коментар се отнасяше за @shantros.
Не е нормално, разбира се, и за това писах, че е абсолютно непровокирано.
Колеги,
предлагам тези, които не искат да помагат - да не го правят. Нека просто подминават молбите за съвет и помощ. Не е нужно да задръстваме темата на @martinstz.
Добавена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Placenta - в. 1.2.4 - това е последният Fork на популярните Exodus и Covenant, с обновен код. Тъй като тези две добавки повече не се поддържат, ще бъдат премахнати от репото и на тяхно място слагам тази, която по статистика е на второ място по ползване (от този тип видео добавки), след Neptun Rising.


Премахнати добавки от репо Mar33:

Тип видео:
1. Exodus
2. Covenant

П.П. Ако на някой му трябват тези добавки, да ми пише на лично. Имам всичките им версии от година насам.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,740 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 432,132 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: