Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(20-05-2018, 15:15)ZZlatev написа: Марто, кво е новото, че май съм изпуснал нишката.

Ами, ако съдя от changelog-а:
0.0.4
  - Some sab.bz subtitles are in rar, added extraction only for kodi version 18, its under unacsfiles in settings
0.0.3
  - Added unacsfiles

Това е писал ByJohnie Wink
За повече подробности - към него !
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Благодаря Smile
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Genesis Reborn - в. 2018.05.21
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Здравейте искам да попитам имам следния стрим http://live.bgtv.stream/bg.json с една мобилна програма която се казва Da Player гледам тв има ли вариянт да се сложи на Коди и как става.Благодаря
(21-05-2018, 22:25)mario.vutov написа: Здравейте искам да попитам имам следния стрим http://live.bgtv.stream/bg.json с една мобилна програма която се казва Da Player гледам тв има ли вариянт да се сложи на Коди и как става.Благодаря

За съжаление, мисля че не може. Da player-ът създава hash-ове на линковете към каналите, които се генерира от парола на потребителя, външния Ви IP адрес, основния адрес на сайта, името на m3u8 файла и тайминга. И ако последните лесно се намират, то паролата на потребителя, в json файла, е кодирана и само Da Player може да генерира този hash. Поне на пръв поглед така ми изглежда, ако бъркам, нека някой колега ме поправи. Но пък, ако имате постоянен външен IP адрес можете за у вас си без проблеми да си създадете добавка, в която да наредите тези канали, които Ви интересуват и да си ги гледате, тъй като за два месеца не съм видял промяна в hash-овете на каналите в моята мрежа и съм си направил да гледам HBO и Cinemax през Коди.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Ако ТИ както казват "чатка пипито"/между другото незнам какво означава наскоро попаднах на израза/ може да гледаш всичко що е иптв и имаш интернет, било то тиви,булсат и всякакви други напълно безплатно с най доброто качество каквото предлагат съответните доставчици
[Изображение: screenshot131.png]

[Изображение: screenshot132.png]

[Изображение: screenshot133.png]

[Изображение: screenshot134.png]

[Изображение: screenshot135.png]

[Изображение: screenshot136.png]
3 мин уау! Само малко подмяна на имената за да имам електронен програмен справочник.
Отговорът е /аз мога, аз знам, аз не мога, не ми се занимава, мързи ме, чакам наготово и други такива не толкова сложни словосъчетания,/ за такива работи ще трябва вие да си измислите решение! Надали има някой луд от тук присъстващите да показва дадени уязвимости на дадени услуги. За такива се насочете към чичко гугъл и средно ниво английски. И ако все пак нищо от изказаното не ви е ясно най добре не търсете лекарска помощ а се насочете към място където предлагат иптв листи напълно безплатно, стига това да е вашата цел, ако ли не може преспокойно да си губите времето тук и да се забавлявате от безплатното на това което присъства в действителност.
Благодаря за изчерпателния отговор.Голяма злоба голямо нещо.Мислех че това е форум Shy Shy
(22-05-2018, 00:30)mario.vutov написа: Благодаря за изчерпателния отговор.Голяма злоба голямо нещо.Мислех че това е форум Shy Shy
Благодаря че ме дарихте с прозвището "ЗЛОБАР", хем търсим аванта, а сте попаднали в КОДИ разликата е огромна. Щом се травмирахте от това изказване, не зная как да ви бъда полезен, за това ще гледам да не се обаждам за в бъдеще, въпреки всичко в изказването присъства доста полезна информация. Теоретически скрита леко в редовете който схваща, схваща. Та ако вие се засегнахте от този тип изказване, хората които плащат от 20лв нагоре за такива телевизии съвсем легално, разбира се не на мен а даден доставчик а те са много затова няма да ги изброявам, не трябва ли да се засегнат от Вашето по горно мнение???
И пак ще ти дам някаква основа така както са ми помагали и на мен тук, само че аз не съм искал помощ за такива работи просто не съм се отказвал

[Изображение: osnova.png]
И недей да ми завиждаш за това
Не мисля че ми е проблем 20 лв... имам 3 три вида доставчици на телевизия в нас както и легално платени канали.Просто ходя за риба имам едно устройство с андроид и на него имам Коди връзвам го за телевизора и гледам , просто попитах дали може да сложа този стрим не съм разбирач.Получих отговор благодаря.
(22-05-2018, 00:43)ByJohnie написа: И пак ще ти дам някаква основа така както са ми помагали и на мен тук, само че аз не съм искал помощ за такива работи просто не съм се отказвал

И недей да ми завиждаш за това

ByJohnie, чест и почитания за всичко, което правиш за общността, но все пак, нека не забравяме, че не всеки има каквито и да било познания по програмиране. За това има потребители, има и разработчици. Аз не съм на Ти с питона и за това опитите ми с него са доста плахи и ми отнема много време да вдяна къде и какво прави, за да мога да отстраня някакво малко проблемче, което на теб би ти отнело секунди. С този json съм се борил доста и накрая си направих листа, като теб, но само за моята мрежа, защото така и не успях да разбера, как да извлека тоя hash. Винаги съм смятал, че за да се развива човек напред, не трябва винаги да открива топлата вода, щом някой преди него я е открил, а трябва да използва откритото до момента и да надгражда. 
Малко се отплеснах, но в общи линии мисля, че не трябва да се нападат потребителите, затова че са поискали нещо от разработчиците, както и разработчиците не трябва да карат обикновения потребител да учи що е то програмиране и има ли то почва у нас, а просто да му кажат - не, не можем да помогнем, или - да, ще се опитаме да помогнем.
Всичко това си е мое мнение и не задължавам никого с него!
И пак - огромни благодарности за всичко, което правиш за българската Коди общност!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 24,616 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 436,465 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: