Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exodus - No stream available
#1
Здравейте,
имам следният проблем - инсталация Kodi 17.3, Exodus 3.1.15, url resolver - 4.0.06 TVADDONS има много нови филми от 2017 г., но на всички дава грешка Exodus - stream not available. На филми от предишните години, не дава тази грешка, но рядко намирам филм в HD формат, ако някой знае как мога да направя така, че да гледам и нови филми нека да пише и даде жокер Smile
Отговори
#2
Covenant или Specto пробвай
Отговори
#3
Виж тук: https://kodibg.org/forum/thread-22-post-...ml#pid8828
Зареди репото от подписа ми и от там обнови Exodus. При мен се оправи и дава стриймове за 2017-та.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#4
Имам същия проблем, инсталирал съм всичко както трябва, пускам филм който преди месец съм го гледал, сега показва че няма stream...
Отговори
#5
От къде си инсталирал добавката? Ако е стара и не е обновена, я обнови през официалното й хранилище или тва на Мартин.
Забелязвам, че при нова версия в официалното и при Мартин се актуализира веднага, което е удобно. Похвали за него.
Отговори
#6
През официалното хранилище, с версия 4.1.0.01, намира само 1 стриим и не го пуска. Връщам версията до 3.1.25 и намира повече стриимове, макар и да не са HD... Пробвах с последната версия на covenant пак същата работа.
Отговори
#7
Странно. Пробва ли на друго устройство?
Отговори
#8
Да, пробвах през телефона с kodi 17.4 и на TV box с kodi 16.1, ъпгрейдвам до последната версия на exodus, пускам гилм който вече съм го гледал през exodus и ми намира само един стриим, мисля че беше IMDARK, не е нито HD, нито 1080. Пускам го и той не тръгва. Връщам до версия 3.1.25 и намира повече стриимове и съответно филма тръгва. Същото е и с Covenant. Пускам Specto fork там проблеми няма. Явно проблем има в новата версия на Exodus и covenant. А въпросните филми които искам да гледам са от лятото и съм ги гледал на HD през Exodus, а в момента такива стриимове не намирам.
Отговори
#9
(30-09-2017, 12:36)Slackwere написа: Да, пробвах през телефона с kodi 17.4 и на TV box с kodi 16.1, ъпгрейдвам до последната версия на exodus, пускам гилм който вече съм го гледал през exodus и ми намира само един стриим, мисля че беше IMDARK, не е нито HD, нито 1080. Пускам го и той не тръгва. Връщам до версия 3.1.25 и намира повече стриимове и съответно филма тръгва. Същото е и с Covenant. Пускам Specto fork там проблеми няма. Явно проблем има в новата версия на Exodus и covenant. А въпросните филми които искам да гледам са от лятото и съм ги гледал на HD през Exodus, а в момента такива стриимове не намирам.

Дай име на филм да пробвам, че тези, които ги тествам си вървят. Сега гледах и няколко епизода от сериали, които следя и през Exodus и през Covenant си тръгват без проблеми. Covenant я водят новия Exodus и по принцип са едно към едно двете добавки, така че е нормално, каквото ти излиза на едното да е същото и на другото, докато Specto си е съвсем друга ракия.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#10
Трансформърс, карибски пирати, жената чудо, показва ми все един стриим IMDARK | CMD.
[Изображение: IMG_20170930_163308.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  алтернатива на Exodus.... gojko 2 1,429 15-11-2022, 15:14
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Exodus и подобни painmaster 8 8,506 02-09-2020, 11:28
Последна публикация: martinstz
  Exodus проблем при зареждане на библиотека lidernet 4 5,093 28-08-2019, 09:03
Последна публикация: lidernet
  8-10 секунди забавяне при стартиране на pipe stream в tvheadend Sei4etosei4eto 2 4,235 03-04-2018, 07:23
Последна публикация: DJZONE
  Как да import-a stream oт .json file в Kodi Redbull 4 8,528 27-02-2018, 19:27
Последна публикация: Redbull

Отваряне на: