Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exodus - No stream available
#21
(04-11-2017, 13:15)lukulus написа: И при мен стана така от няколко дена. Covenant намира стриймове, но когато се пуснат нищо не тръгва. Доколкото разбрах, exodus след версия 3.0 е Covenant с преправен скин и за това имат едни и същи проблеми. Примерно на последните  серии на последните сезони на  Supernatural и Strange Things намира много стриймове, но почти нищо не тръгва. И при  Star Trek Dicovery ситуацията е същата. Ще пробвам версията на Majine, дано да тръгне. Иначе имали някаква друга алтернативана работеща добавка?

 Това се оправя по този начин :   http://koditips.com/covenant-no-stream-a...error-fix/
Отговори
#22
Предложение 1-во за лого!
(04-11-2017, 13:36)Majide написа:
Интересно име е това BENNU. Захванал съм се да търся ново име на добавката ми за документални филми и се спрях на Хари Big Grin  Това отпадна, защото ще създаде впечатлението, че има нещо общо с колегата harry_gg. Преминах през Атлас - има някаква кипърска приставка с това име... и накрая се спрях на "СЕДЕМ". Патентовам името Smile

Извинете за offtopic-a.
[Изображение: Untitled_-_1.jpg]
Отговори
#23
Hangman, благодаря ти  за предложението. Концепцията ми се върти около българската символика и предвид, че ще се използват български източници на съдържание, за лого съм се спрял на розетата от Плиска, а за фон Белоградчишката крепост.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#24
За тези, които имат проблем с Exodus, и по конкретно липсата на стриймове, сложете най-новата версия и би трябвало да е по-добре.
Аз имам 16.1 на wetek-a и реших да инсталирам официалното Kodi от store-а, за да видя дали е от версиите.
Вариант 1 е да е от версиите и вариант 2 е да е от неофициалното Kodi.
Отговори
#25
(04-11-2017, 22:59)tomatomov197 написа:
(04-11-2017, 13:15)lukulus написа: И при мен стана така от няколко дена. Covenant намира стриймове, но когато се пуснат нищо не тръгва. Доколкото разбрах, exodus след версия 3.0 е Covenant с преправен скин и за това имат едни и същи проблеми. Примерно на последните  серии на последните сезони на  Supernatural и Strange Things намира много стриймове, но почти нищо не тръгва. И при  Star Trek Dicovery ситуацията е същата. Ще пробвам версията на Majine, дано да тръгне. Иначе имали някаква друга алтернативана работеща добавка?

 Това се оправя по този начин :   http://koditips.com/covenant-no-stream-a...error-fix/
Благодарско Smile. Засега работи.
За информация, като алтернатива ползвам попкорна, но е много пипкава работата. Не знам, дали на ТВ му е слаб процесора, но зарежда бавно. После търси сийдъри известно време, след това го чакаш да вдигне скорост и на последно място субтитрите. Чакаш поне 5 минути за отговор от сървъра на субтитри (ползвам унакс/сабс и опенлоуд), като в повечето случай дава някаква грешка или пък не могат да се свалят. Общо взето на пълнометражен филм, май не съм успявал да подкарам субтитри. На сериалите имам по-голям успех Smile. Мъка е, но ако тръгне всичко качеството е много по-добре от ковенанта.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  алтернатива на Exodus.... gojko 2 1,380 15-11-2022, 15:14
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Exodus и подобни painmaster 8 8,376 02-09-2020, 11:28
Последна публикация: martinstz
  Exodus проблем при зареждане на библиотека lidernet 4 5,012 28-08-2019, 09:03
Последна публикация: lidernet
  8-10 секунди забавяне при стартиране на pipe stream в tvheadend Sei4etosei4eto 2 4,195 03-04-2018, 07:23
Последна публикация: DJZONE
  Как да import-a stream oт .json file в Kodi Redbull 4 8,452 27-02-2018, 19:27
Последна публикация: Redbull

Отваряне на: