Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exodus - No stream available
#11
Колега, всичко си работи, с последния ъпдейт на ексодус съм.
Ето и малко снимки..

[Изображение: 30504894ue.jpg]

[Изображение: 30504896cj.jpg]

[Изображение: 30504895am.jpg]
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#12
Явно проблема е в кодито че съм с версия 16.1
Отговори
#13
Здравейте,

Аз имам абсолютно същия проблем с Exodus, и то след като го инсталирах от архива на Мартин, дори и при covenant същото.

Kodi 16.1
Отговори
#14
(09-10-2017, 17:03)krstiany написа: Здравейте,

Аз имам абсолютно същия проблем с Exodus, и то след като го инсталирах от архива на Мартин, дори и при covenant същото.

Kodi 16.1

Архивът, който съм направил, всъщност инсталира Репото на Exodus и каквото са качили там разработчиците, това се инсталира в Коди. Аз съм го направил само за улеснение Smile
Нямам подръка Коди 16.1 за да тествам, но всяка вечер гледам през Exodus или Covenant на Коди 17.4 и нямам проблеми. 4-та версия на Exodus е доста променена спрямо старите версии и използва допълнителни модули, които не знам как работят с Коди 16.1. Може нещо там да е проблемът. А иначе, Exodus и Covenant са еднакви и актуализациите за модулите им излизат по едно и също време, като даже са и с еднаква номерация, което ме навежда на мисълта, че е нормално каквото е на едното, да е същото и на другото. Пробвай Specto... от моя архив. Тази добавка е по-различна от другите и виж как ще се държи. За друго не мога да помогна. Освен да опиташ да деинсталираш Exodus и да го пуснеш наново да се инсталира.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#15
(10-10-2017, 11:00)martinstz написа:
(09-10-2017, 17:03)krstiany написа: Здравейте,

Аз имам абсолютно същия проблем с Exodus, и то след като го инсталирах от архива на Мартин, дори и при covenant същото.

Kodi 16.1

Архивът, който съм направил, всъщност инсталира Репото на Exodus и каквото са качили там разработчиците, това се инсталира в Коди. Аз съм го направил само за улеснение Smile
Нямам подръка Коди 16.1 за да тествам, но всяка вечер гледам през Exodus или Covenant на Коди 17.4 и нямам проблеми. 4-та версия на Exodus е доста променена спрямо старите версии и използва допълнителни модули, които не знам как работят с Коди 16.1. Може нещо там да е проблемът. А иначе, Exodus и Covenant са еднакви и актуализациите за модулите им излизат по едно и също време, като даже са и с еднаква номерация, което ме навежда на мисълта, че е нормално каквото е на едното, да е същото и на другото. Пробвай Specto... от моя архив. Тази добавка е по-различна от другите и виж как ще се държи. За друго не мога да помогна. Освен да опиташ да деинсталираш Exodus и да го пуснеш наново да се инсталира.

Здравей,

Благодаря за отговора, но и с нова инсталация не се промени нищо.
В смисъл след като свалих архива....деинсталирах KODI и го инсталирах отново, промяната.....никаква.
Относно Exodus и Covenant поне при мен като interface няма абсолютно никаква разлика между двете приставки, за това реших да ги пробвам по отделно...първо инсталиране на Exodus примерно - никаква промяна, след това деинсталиране на Exodus и инсталиране на Covenant и пак същото.
Предполагам че е от версията на KODI, но не мога да се навия все още да го кача на 17.4, преди време бях инсталирал версия 17.1 или 17.3 не помня със сигурност, но първо че ми се стори някак неясен(може би аз не съм свикнал с interface -а му), а другото беше ,че в момента, в който пуснех Булсат приставката KODI крашваше
Отговори
#16
Хей Крис, я опитай с този стар (но пачнат) Exodus: https://files.fm/u/5bkkrrtt и дай впечатления.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#17
(11-10-2017, 08:14)Majide написа: Хей Крис, я опитай с този стар (но пачнат) Exodus: https://files.fm/u/5bkkrrtt и дай впечатления.

Мерси Majide,

С файла, който ми пусна нещата се оправиха....та даже и отново се появиха филмите в HD формат Big Grin Big Grin Big Grin
Отговори
#18
И при мен стана така от няколко дена. Covenant намира стриймове, но когато се пуснат нищо не тръгва. Доколкото разбрах, exodus след версия 3.0 е Covenant с преправен скин и за това имат едни и същи проблеми. Примерно на последните  серии на последните сезони на  Supernatural и Strange Things намира много стриймове, но почти нищо не тръгва. И при  Star Trek Dicovery ситуацията е същата. Ще пробвам версията на Majine, дано да тръгне. Иначе имали някаква друга алтернативана работеща добавка?
Отговори
#19
Има една добавка, която скоро я обновиха и има даже раздел за 4К филми! За сега почти всеки ден и се добавя ново съдържание. Добавката е Bennu и как се инсталира може да видите ТУК

[Изображение: How-To-Install-BENNU-Kodi-Addon-2017.jpg]
Отговори
#20
Интересно име е това BENNU. Захванал съм се да търся ново име на добавката ми за документални филми и се спрях на Хари Big Grin  Това отпадна, защото ще създаде впечатлението, че има нещо общо с колегата harry_gg. Преминах през Атлас - има някаква кипърска приставка с това име... и накрая се спрях на "СЕДЕМ". Патентовам името Smile

Извинете за offtopic-a.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  алтернатива на Exodus.... gojko 2 1,435 15-11-2022, 15:14
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Exodus и подобни painmaster 8 8,514 02-09-2020, 11:28
Последна публикация: martinstz
  Exodus проблем при зареждане на библиотека lidernet 4 5,098 28-08-2019, 09:03
Последна публикация: lidernet
  8-10 секунди забавяне при стартиране на pipe stream в tvheadend Sei4etosei4eto 2 4,236 03-04-2018, 07:23
Последна публикация: DJZONE
  Как да import-a stream oт .json file в Kodi Redbull 4 8,532 27-02-2018, 19:27
Последна публикация: Redbull

Отваряне на: