Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
При мен от няколко дни каналите не са в "HD",а в някаква междинна резолюция.
Някой има ли одея защо?
Спряха HD профила за телевизори,таблети,телефони и компютри глобално за всички доставчици на интернет мобилен,оптичен и кабелен на планетата. Канали със HD (720p) качество има само и единствено на Fusion бокса.
Ясно. Много "тъпо" така.....

Значи за да гледам HD трябва да имам техния приемник?
Това е страшно глупаво наистина! Поне там Диема Спорт, bTV Action, RING бяха HD... Отделно още колко канала :/
Помогнете ми. Като дам да инсталира фюжън и ми пише грешка. Пише че не е официален адона.
Мисля да си купя това. http://www.aliexpress.com/item/Sunvell-T...1ff0f494d0
Има го в продавалника за 90 + 20 да ми инсталират коди и да ми въведат акаунт на булсат кома. Дайте ми съвет дали е добре това което мисля да си купя и да гледам през него. Може ли от някъде да се сдобия с потребител и парола за булсаткома.
1.Коя версия на Kodi използваш и на каква платформа? Свали си или 15.2 или 16.1
2.Моя съвет е да не купуваш евтини боксове, които са с почти топ характеристики. Винаги има нещо, което не е измислено при тях и ще ти пречи да гледаш.
3.От няколко седмици БСК развалиха качеството на картината през добавката Fusion за Kodi. Ако го гледаш през бокс на телевизор се вижда ужасно и въобще нестава за гледане.
4.Дори и да намериш чужд акаунт, вече и там има ограничения. Нестава вече с един акаунт да гледат едновременно 37 човека. Smile

С две думи, ако си решил да взимаш този бокс за да гледаш БСК, моето мнение е че не си заслужава. Има и други варианти за гледане на телевизия, но незнам дали това е правилното устройство.
(30-07-2016, 08:25)b_ignatov написа: 1.Коя версия на Kodi използваш и на каква платформа? Свали си или 15.2 или 16.1
2.Моя съвет е да не купуваш евтини боксове, които са с почти топ характеристики. Винаги има нещо, което не е измислено при тях и ще ти пречи да гледаш.
3.От няколко седмици БСК развалиха качеството на картината през добавката Fusion за Kodi. Ако го гледаш през бокс на телевизор се вижда ужасно и въобще нестава за гледане.
4.Дори и да намериш чужд акаунт, вече и там има ограничения. Нестава вече с един акаунт да гледат едновременно 37 човека. Smile

С две думи, ако си решил да взимаш този бокс за да гледаш БСК, моето мнение е че не си заслужава. Има и други варианти за гледане на телевизия, но незнам дали това е правилното устройство.

А какво препоръчваш като устройство. Аз по принцип си имам кабелна, но нямам НВО примерно. Джаджата я искам за да си направя тв андроид и заради НВО примерно. Препоръчай нещо друго.
Някой ако може не зная дали е позволено много хора с един акаунт в булсаткома да даде име и парола моля.
"4.Дори и да намериш чужд акаунт, вече и там има ограничения. Не става вече с един акаунт да гледат едновременно 37 човека. Smile

С две думи, ако си решил да взимаш този бокс за да гледаш БСК, моето мнение е че не си заслужава. Има и други варианти за гледане на телевизия, но не знам дали това е правилното устройство."

Това прочете ли?
(08-08-2016, 13:01)Петър написа: "4.Дори и да намериш чужд акаунт, вече и там има ограничения. Не става вече с един акаунт да гледат едновременно 37 човека. Smile

С две думи, ако си решил да взимаш този бокс за да гледаш БСК, моето мнение е че не си заслужава. Има и други варианти за гледане на телевизия, но не знам дали това е правилното устройство."

Това прочете ли?

Да мерси!


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,260,767 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,579 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 441,116 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,552 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,868 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: