Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Ако гледам телевизия или слушам радио за няколко часа след това затворя Коди и го стартирам отново никой от радио или тв каналите не тръгва. Трябва да отида на 'Programs' и да стартирам Fusion TV Android да зареди каналите наново и тогава телевизията и радиото тръгват. Защо?
Отговори
(02-10-2017, 17:43)dimov81 написа: Ако гледам телевизия или слушам радио за няколко часа след това затворя Коди и го стартирам отново никой от радио или тв каналите не тръгва. Трябва да отида на 'Programs' и да стартирам Fusion TV Android да зареди каналите наново и тогава телевизията и радиото тръгват. Защо?

Защото в линковете на каналите има едни буквички и цифрички, които периодично се променят и трябва добавката да изтегли новите линкове, които да помести в листата, за да могат да се просвирват. В настройките на добавката можеш да укажеш след колко време да се обнови листа. Аз съм го направил на 3 часа. Ако си с Коди 17.4 е необходимо след обновяване да рестартираш Коди-то или ПВР клиента, а ако си с 16.1, мисля че автоматично се рестартира ПВР-а и не се налага да излизаш от Коди.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Ако имаш в предвид настройките 'general>refresh time' при мен стойността е 3.00.
Отговори
При мен работи само при едно условие:
------------
спирам Kodi
пускам Kodi зарежда до край
------------
спирам Kodi
пускам Kodi зарежда до край
------------
и има канали и работят
понякога се налага още едно:
------------
спирам Kodi
пускам Kodi зарежда до край
-------------

Не знам защо е така но не съм се замислял т.к. рядко гледам ТВ и по скоро го пускам за някакъв "фон" да бръмчи.
Отговори
(02-10-2017, 22:02)Udi80 написа: При мен работи само при едно условие:
------------
спирам Kodi
пускам Kodi зарежда до край
------------
спирам Kodi
пускам Kodi зарежда до край
------------
и има канали и работят
понякога се налага още едно:
------------
спирам Kodi
пускам Kodi зарежда до край
-------------

Не знам защо е така но не съм се замислял т.к. рядко гледам ТВ и по скоро го пускам за някакъв "фон" да бръмчи.
Горе-долу това е схемата при Коди 17.х. При 16.1 след обновяване на листите се рестартира ПВР-а и се зареждат каналите без да се налага рестартиране. Има промяна в енджина на Коди 17 спрямо 16 и кодът, който рестартираше ПВР-а в 16.1 не работи в 17.х. За съжаление има тема и в техния форум, но никой не е дал отговор, как да се оправи проблема. Ако някой ден излезне нещо, ще се опитам да го добавя в добавката. Дотогава - спиране, пускане, спиране пускане - гледане!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Аз съм с 16.1 но при мен листите не се обновяват автоматично.
Отговори
На компютър има лесен начин за гледане. Е...без някои удоволствия като EPG, но пък така или иначе качеството на картината е точно като за компютър. Използвайте възможноста на Fusion TV Android да прави копие на M3U файла и го отворете с програма, която може да го използва. Аз ползвам Potplayer, но предполагам че и много други ще станат. Аз си копирам файла на десктоп и си превключвам с PgUp и PgDown. Ако искам да отида на конктене канал го правя с мишката.
Отговори
От добавката има настройка да ти копира листата където си поискаш. Освен Potplayer, и VLC аз ползвам и progdvb, който подържа епг.
Отговори
(03-10-2017, 13:26)hideman79 написа: От добавката има настройка да ти копира листата където си поискаш. Освен Potplayer, и VLC аз ползвам и progdvb, който подържа епг.

Имам progdvb на домашния компютър. Може ли да използва EPG файла на BSC?
Отговори
Би трябвало да може. ЕПГ-то на Majide работи без проблем с progdvb - progtv, така че би трябвало и оригиналното епг на Булшита да работи, не съм го пробвал.
Пропуснах да кажа че съм пробвал само с разархивирано епг : epg.xml, ползвам скрипта който сваля епг-то и там го разархивира.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 202,056 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,618 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 371,543 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,654,251 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,726 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: