Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Sorry za latinicata, neshto mi crash-na kb deamona:
Tozi simple server polzvam v poslednata versia na addona plugin.program.bscfusion.

Neshto takova posledno raboteshe:
PHP код:
class MyHandler(BaseHTTPRequestHandler):

 
   def do_GET(self):
 
     spath self.path.split("/")
 
     if len(spath) == 2:
 
         map_cmd.get(spath[1], err_responce)(self)
 
         return
      elif len
(spath) == 3:
 
         map_cmd.get(spath[1], err_responce)(selfspath[2])
 
         return
      err_responce
(self)

 
   def do_HEAD(self):
 
       self.do_GET()

 
   def log_message(selfformat, *args):
 
       if ch_cb:
 
         ch_cb(self.path)
 
       my_log("%s"self.headers['User-Agent'])
my_log(formatargs
Отговори
Успях да подкарам каналите на ТВ.БГ на Коди 17! (Подробности в темата за ТВ.БГ и Коди 17). Опитите с булсат са все още несполучливи.
А иначе аз се спрях на bottle сървър за имплементацията на бекенда.
Отговори
Има ли начин да изместя справочника с 2 часа тъй като съм в друга часова зона? Настроил съм нарочно устройството да ми е с бг време за да ми показва вярна програма иначе се получава разминавания.
Отговори
Виж в PVR Simple client-a в настройките за справочника - EPG Time shift (hours).
Отговори
(03-04-2017, 20:27)ZZlatev написа: Виж в PVR Simple client-a в настройките за справочника - EPG Time shift (hours).

Благодаря! Само че вместо -2 часа, му зададох +2 часа разлика. При първата промяна с един рестарт на програмата справочника прие промяната, но втория път нещо не ми се рефрешва справочника. Пробвах с изчистване на кеша... пак същата работа. Някаква идея?
Отговори
Кой кеш изчисти? Данните на справочника ли? Рестартирай Коди и виж дали ще стане.
Отговори
(03-04-2017, 21:07)ZZlatev написа: Кой кеш изчисти? Данните на справочника ли?  Рестартирай Коди и виж дали ще стане.

Кеша на Kodi в "приложения". Рестартирах Коди - първия път прие промяната, след като отново изместих Time Shift-а с рестарт на Коди не ми приема промяната.
Отговори
Изчисти данните на справочника. TV - General - Clear data
Отговори
(03-04-2017, 21:19)ZZlatev написа: Изчисти данните на справочника. TV - General  - Clear data

Супер... стана! Много благодаря !
Отговори
В тази тема видях, че има хора които се оплакват, че при първото стартиране на kodi при отваряне на който и да е канал видеото не тръгва. При мен се набюдава същата ситуация. Тествах на коди 17.1. Установих, че новия списък с канали и файла с epg се свалят от addon-а, но IPTV клиента ползва старите файлове и ако те съдържат невалидни url-и(outdated) видеото не тръгва. Вместо да се рестартира коди или дистрибуцията(ако се ползва libreELEC или openELEC) може да се рестартира IPTV addon-а и след това да се clear-нат тв данните.

Гледах в лога на коди и установих, че IPTV клиента се рестартира преди новия списък с канали да е свален от сървъра на булсатком. До този извод стигнах тъй като в лога се виждат requests/responses след изтриването и повторното зареждане на каналите. Сега ще разгледам скриптовете и ще опитам да намеря решение на проблема, но тъй като нямам почти никакъв опит с python би било добре и някой друг да потърси решение на проблема.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,554 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,983 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 375,542 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,669,454 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,992 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: