Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
В такъв случай на компютъра с Убунтуто инсталираш:
Код:
sudo apt-get install kodi-pvr-hts
(PVR клиент за TVHeadend-a) от официалното XBMC PPA хранилище. После в Kodi през BG Repo-то инсталираш plugin.program.bscfusion на kodi1 - той е автора на модула за Була. След това добавяш хранилището за TVHeadend и инсталираш и него през терминала. За информация и настройки виж тези:

Може да ти бъдат от полза това за логата, това за TVHeadend и това за EPG-то.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
(26-03-2017, 18:32)Majide написа:
П.С: Колкото до другите с Krypton и PVR проблеми... От списъка с addon-и, забранете IPTV Simple Client и след това го включете отново. Това ще презареди плейлистата, EPG-то и логата.

Да, това върши работа. Не мога обаче да го автоматизирам по никакъв начин [Изображение: undecided.png]
Отговори
Да не са сменили кол ID-то на PVR процеса в Криптон ??
Доколкото виждам кода не е променян от две години (ако все още ползват това, но това сочи в официалното Wiki https://github.com/opdenkamp/xbmc-pvr-ad...iptvsimple)

M/у другото виждам много хитър начин да се прескочат ограниченията на Kodi UA, в случая с XML IPTV файл:

Код:
http://www.epg-guide.com/it.gz|User-Agent=Wget
Edit: Не виждам да има промени във вътрешните команди за v.17:
Цитат:
Код:
StartPVRManager

(Re)Starts the PVR manager
v12 Addition

Код:
StopPVRManager
[size=undefined]
Stops the PVR manager
v12 Addition[/size]
Те могат да се бинднат и на клавиши на дистанционното: http://kodi.wiki/view/list_of_built-in_functions
Отговори
Въпросният проблем и аз го имам на андроид устройствата ми - телефони, TV Box-а, който също е с андроид, някой път не става и с втория рестарт, но пък не ми се е случвало да трябва да рестартирам на Rasberry Pi3, който е с libreELEC 8.0.0, а от снощи с 8.0.1, поне до сега.

Edit:

При LibreELEC 8.0.0 на RPi3 не ми направи впечатление да има проблем с презареждане на Simple PVR-а за около седмица ползване, но на LE 8.0.1 със сигурност, има за съжаление.
Като гледам ще се връщам на LE 7.0.3 който работи безпроблемно.
Отговори
Интересното е, че в самия IPTV Simple има няква директива за презареждане на плейлиста, само че не мога да хвана логиката кога точно се изпълнява (може би коди я вика по някакъв начин?):

https://github.com/kodi-pvr/pvr.iptvsimp...tvData.cpp
Отговори
Ако имаш в предвид bNeedReload, това май важи само ако плейлистата е свалена от УРЛ и е кеширана локално и кеша е изтекъл. Тогава се презарежда или поне на това ми прилича.
Отговори
(29-03-2017, 16:00)harry_gg написа: Ако имаш в предвид bNeedReload, това май важи само ако плейлистата е свалена от УРЛ и е кеширана локално и кеша е изтекъл. Тогава се презарежда или поне на това ми прилича.

Не, имам предвид ReloadPlaylist. А иначе в момента тествам зареждане от УРЛ + изключен кеш да видя какво ще стане
Отговори
Не се уморихте да търсите под вола теле  Big Grin, отидете в Apps на windows 10 и погледнете МИНИМАЛНИТЕ ИЗИСКВАНИЯ ще видите, че ако искате да използвате КОДИ 17.1 на РС с windows 10 ви трябват Memory 4G , Direct X - V11, Video Memory 1GB. Ако хардуера ви не е подходящ просто не си губете времето с този windows и тази версия на КОДИ.
Отговори
(29-03-2017, 18:46)xbmcbg написа: Не се уморихте да търсите под вола теле  Big Grin, отидете в Apps на windows 10 и погледнете МИНИМАЛНИТЕ ИЗИСКВАНИЯ ще видите, че ако искате да използвате КОДИ 17.1 на РС с windows 10 ви трябват Memory 4G , Direct X - V11, Video Memory 1GB. Ако хардуера ви не е подходящ просто не си губете времето с този windows и тази версия на КОДИ.

Явно това се отнася и за телефоните . Big Grin
Отговори
Тези които разбират са написали това, нямам основания да се съмнявам в тяхната компетентност.

BTW никога не съм си помислял, че мога да си купя windows телефон, все пак работя за парите си, но дори и да ги намеря на улицата пак няма да ги дам за такова устройство  Cool
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,714 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,025 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 376,001 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,671,152 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,025 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: