Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
#71
(09-02-2017, 01:47)ZZlatev написа: Още веднъж, с какъв точно андроид бокс беше?

Android 6.0.1 API level 23
Kodi 16.1

Не съм сигурен, дали преди няколко дни не го прецаках аз, след като ресетнах Kodi от дистанционното без да искам..
Знам, че след едно изключване, всички адънси, които ми бяха "фабрично" (така го купих) изчезнаха и някой от тях ги слагах наново...

До тук добре!
Добавката я инсталирах..
Сега остана да посоча локациите в "основни" и в "настройки на справочника"
Има файл, който трябва да посоча.. От къде да го взема този файл. Кой е той?
Отговори
#72
Е, вече наистина трябва да се върнеш на първата страница и да прочетеш конкретно мнението на Hangman. Безсмислено е някой да си е направил труда да е описал всичко, а никой да не го чете, защото е по-лесно да пита. Успех!
Отговори
#73
(08-02-2017, 22:23)lambreto написа: Отиваш в System->TV->General и включваш Enabled
Ще ти излезне списък с PVR клиенти, намираш PVR IPTV Simple Client  и го инсталираш и конфигурираш както е описано в темата

Смени с паролата на булсат акаунта с такава която е по-малко от 16 символа

Е не е истина Smile)) Тръгна! Благодаря, lambreto !
Отговори
#74
(09-02-2017, 02:12)пthunderhead777 написа:
(09-02-2017, 01:47)ZZlatev написа: Още веднъж, с какъв точно андроид бокс беше?

Android 6.0.1 API level 23
Kodi 16.1

Не съм сигурен, дали преди няколко дни не го прецаках аз, след като ресетнах Kodi от дистанционното без да искам..
Знам, че след едно изключване, всички адънси, които ми бяха "фабрично" (така го купих) изчезнаха и някой от тях ги слагах наново...

До тук добре!
Добавката я инсталирах..
Сега остана да посоча локациите в "основни" и в "настройки на справочника"
Има файл, който трябва да посоча.. От къде да го взема този файл. Кой е той?

Ок, това го разбрах..Локациите ми станаха ясни..Продължих според упътването.. Но постоянен проблем ми е това с пвр клиента.. Уж я включвам, а малко след това ми изписва, че не е включена..Отделно ише "Добавката не може да бъде заредена"
И често пъти забива там! Докато не рестартирам коди или бокса не може.. Със стартирането ми изписва, че липсва урл за плейлистата или нещо такова.. Нали зададох уж локациите?
Нарочно след това рестартирах и пак проблем с добавката...
Да не би тази добавка, този ПВР клиент нещо да не е читав с версията ми.. 16.1
Ако трябва да я махна тази и да сложа 17?
Отговори
#75
Включил ли си Телевизия?

Я напиши стъпка по стъпка кво точно си направил, че така като чета имам чувството, че е нещо за реактивни двигатели.
Отговори
#76
Лично за мен тази версия 17 е много ранна и с много проблеми особенно за пускане на булсаткома.Един път работи после не иска и никакви грешки.Версия 16.1 иняма проблеми сумати и постове.Някой да има проблеми с отварянето през мобилния оператор.
Отговори
#77
(23-01-2017, 22:06)vesvel написа: При инсталацията на ново Коди изпълнете първо тази точка от първия пост и тогава продължете напред.
Решение  на проблема с не работеща добавка заради обновяването на  requests.
Задължително рестартиране на Коди след тази стъпка.
След инсталацията на бг-репото от .zip инсталирайте и фюжъна от .zip
Утре ще направя снимки за лога и каналите.

http://bunker.linkbg.com/vesko/KODI/EPG/...-15-34.png
http://bunker.linkbg.com/vesko/KODI/EPG/...-15-47.png
http://bunker.linkbg.com/vesko/KODI/EPG/...-15-57.png
http://bunker.linkbg.com/vesko/KODI/EPG/...-15-12.png

Благодаря, много за снимките след като настроих PVR IPTV simple client така както е показано успях да подкарам 162 канала от 217.Преди това бяха само 148 при логнати 202 от PVR IPTV simple client.Незнам какво да направя за да изкарам останалите?  PVR IPTV simple client изписва че е логнал 214 канала а се появяват само 162 реално. Какво още трябва да променя?
Отговори
#78
Това е обща бройка с радиата.
Отговори
#79
(11-02-2017, 17:14)vesvel написа: Това е обща бройка с радиата.

Оше веднъж благодаря.Цяла седмица се боря и се чудя защо не ми вади всички канали, а те били заедно с радиата 217.
Отговори
#80
Здравейте, от два дни се мъча да подкарам Fusion на един андроид бокс. Коди е 14.2. След като инсталирах Fusion от репо, не искаше да ми генерира плейлиста (скритите файлове са включени), след доста четене попаднах на темата тук и видях, че по някаква причина (описана в началото) не иска да генерира плейлиста. Изтеглих добавката от първия пост, инсталирах я, но сега като си напиша името и паролата за булсат и дава: Login error. Паролата е вярна, приложението на булсат си работи със същата парола. Идентично се държат нещата и на телефона ми Самсунг S7 с андроид7. При нормалната инсталация нямам плейлиста, а при инсталацията на добавката от тук - Login Error. Ако някой има идея ще се радвам да я чуя. Благодаря предварително.
Преди година за спорта го пуснах на стария си тел за 5 мин. и всичко си тръгна.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,171 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,057 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,153 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,508 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,088 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: