Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
#61
Здравейте,

Правя всичко уж както трявба, но след стартиране ми излиза грешка "ERROR! plaintext block must be 16 bytes".
Отговори
#62
(07-02-2017, 21:05)ZZlatev написа: Инсталирал си новата версия на добавката и за тва ти я показва като service addon. Трябва да инсталираш старата версия, която работи с PVR Simple client.

В тази тема, на страница 1 има описано всичко.
Конкретната добавка, която ти трябва е тук:
https://github.com/harrygg/plugin.progra...master.zip
Инсталираш и следваш стъпките от същата тема.

Объркано е малко в темата.. За новите потребители е трудно като е дадено BGRepo-то, а там има новата добавка. Цитираното мнение на Hangman е за старата добавка, но той го е писал, когато тя беше в BGRepo–то.
Благодаря ти за отговора..
Изтеглих добавката, която си ми посочил, инсталирах я по същия начин. Не намирам обаче PVR Simple client. В Услуги имам PVR Tools,която включих.
Да не би да става въпрос за добавката, която се появи Fusion TV (fork)..Когато инсталирах zip файла, направо ми се отвори прозорец с опция да сложа името и паролата си. Направих го, но забелязах, че има и бутони "Основни", "Допълнителни" и "ПВР"
"Допълнителни", където сложих отметка за канали за възрастни, на "клиентски идентификатор" избрах Андроид
Единствено не сложих отметка на "Копирай плейлистата в друга директория".. Ако сложа трябва да посоча път?
На опцията ПВР сложих и на двете места отметки- рестартирай пвр и използвай външно ЕПГ И до тук..
Отговори
#63
Отиваш в System->TV->General и включваш Enabled
Ще ти излезне списък с PVR клиенти, намираш PVR IPTV Simple Client  и го инсталираш и конфигурираш както е описано в темата

(08-02-2017, 13:45)dido_d_d@abv.bg написа: Здравейте,

Правя всичко уж както трявба, но след стартиране ми излиза грешка "ERROR! plaintext block must be 16 bytes".

Смени с паролата на булсат акаунта с такава която е по-малко от 16 символа
Отговори
#64
"клиентски идентификатор" избрах Андроид
избери самсунг дори и да си на смартфон, таблет пиши на лично ще ти помогна със каквото мога
Отговори
#65
(08-02-2017, 22:23)lambreto написа: Отиваш в System->TV->General и включваш Enabled
Ще ти излезне списък с PVR клиенти, намираш PVR IPTV Simple Client  и го инсталираш и конфигурираш както е описано в темата


Това още снощи се опитах да го направя, но не ми дава възможност да включа опцията Телевизия. Казва ми, че няма намерени добавки за ПВР
Нещо явно не правя както трябва..
Отговори
#66
Дал ли си Enable на PVR Client-a? За да ти напише подобно нещо, значи наистина не е включен никакъв PVR Client. Виж дали PVR Simple client-a е enabled.
Отговори
#67
А тези PVR клиенти изобщо има ли ги налични в андроид бокса ?
Отговори
#68
(09-02-2017, 01:04)Alkatrazbg написа: А тези PVR  клиенти изобщо има ли ги налични в  андроид бокса ?

Не, нямам такъв клиент, по-нагоре споменах,, че имам само  PVR Tools, той е включен.. Ноо клиента за който говорите го нямам...Моля кажете от къде да го дръпна?
Отговори
#69
Я се пробвай да инсталираш от зип http://wetekforums.com/md5/pvr.iptvsimple.zip
Отговори
#70
Още веднъж, с какъв точно андроид бокс беше?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,032 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,053 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,058 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,297 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,088 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: