Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
shantros виждам че обичаш да провокираш и да дразниш, така че, можеш да си пишеш каквото искаш.
Само недей да пишеш и да се изказваш от името на всички тук присъстващите във форума.
Аз не знам ти къде видя, да съм написал че продавам или предлагам нещо срещу заплащане , но както и да е...
Форумът не е твой, нито на баща ти ,така че по кротко , и недей да ми правиш забележки и да ме заплашваш с гонене.
Това може да го направят само създателите и собственниците на този сайт, но не и ти Wink
Отговори
(08-02-2018, 21:19)rtk написа: shantros  виждам че обичаш да провокираш и да дразниш, така че, можеш да си пишеш каквото искаш.
Само недей да пишеш и да се изказваш от името на всички тук присъстващите във форума.
Аз не знам ти къде видя, да съм написал че продавам или предлагам нещо срещу заплащане , но както и да е...
Форумът не е твой, нито на баща ти ,така че по кротко , и недей да ми правиш забележки и да ме заплашваш с гонене.
Това може да го направят само създателите и собственниците на този сайт, но не и ти Wink

Вероятно и с българският език имаш проблеми, моят пост е написан в първо лице, единствено число. При положение, че имаш проблеми с паметта помоли Админа да възстанови изтритото за да го прочетеш отново.
Отговори
Знаеш ли, прав си, аз съм всичко и нищо а ти си The Best !
Не мисля че заслужаваш вниманието ми, така че спирам да реплекирам и да отговарям на провокациите ти.
Бъди жив и здрав Wink
Отговори
(08-02-2018, 22:39)rtk написа: Знаеш ли, прав си, аз съм всичко и нищо а ти си The Best !
Не мисля че заслужаваш вниманието ми, така че спирам да реплекирам и да отговарям на провокациите ти.
Бъди жив и здрав Wink
Чувствам се засегнат, този път си забравил да ме споменеш и мен в твоите благословии Tongue
Важното комуникациите ти на ЛС да са доходоносни Big Grin
Отговори
Има нова версия на андроид приложението за BulsatcomTV v1.2.1
В чейнджлога пише Picture in Picture но на телефон не виждам как да се стартира.
Може ли някой да пробва на AndroidTV ?
Отговори
Работи от вчера Smile nvidia shield tv
Just say “Ok Google, find me Bulsat”
Отговори
(10-02-2018, 18:29)Topper написа: Има нова версия на андроид приложението за BulsatcomTV v1.2.1
В чейнджлога пише Picture in Picture но на телефон не виждам как да се стартира.
Може ли някой да пробва на AndroidTV ?
[Изображение: gledaitopercho.png]

best image uploading site
Отговори
Pip работи и на телефона и на ТВ. Като задържиш продължително върху канала излиза падащо меню с двете опции.
Отговори
Абе, хората си правят тестовете и имат опитни зайчета, които няма как да мрънкат, защото им е безплатно. Не може да им се отрече Big Grin
Отговори
[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcQzfwcfevArk-umtwJwQAy...LVuyJNB7mA]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,021 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,050 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,046 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,237 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,088 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: