Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plugin.service.bscfusion - версия "Р"
Много благодаря на всички за помощта Smile
Отговори
Някой може ли да даде малко информация как се импортира EPG и picons в tvheadend за fusiontv? Видях, че има xmltv.py скрипт в папката на service плъгина, както и fetch_epg скрипт, но не намерих информация как се използват.
Отговори
Потърси във форума има тема за Tvh. Там е засегнат и въпросът за справочника. Иначе, тук има интересен скрипт за качване на логота.
https://kodibg.org/forum/thread-299.html

Потърси сам и ще намериш информация. Ще се повторя, но е много тъпо някой да си е направил труда да направи и да сподели нещо, а друг да го мързи даже да потърси.

На каква os си инсталирал tvh? И коя версия е?
Отговори
Скрипта, както и другия в темата (поне при мен) никога не тръгнаха на 3-4 различни инсталации. Само на Уин на съм го пробвал, но няма да си го причиня.
Отговори
(31-03-2017, 17:43)ZZlatev написа: Потърси във форума има тема за Tvh. Там е засегнат и въпросът за справочника. Иначе, тук има интересен скрипт за качване на логота.
https://kodibg.org/forum/thread-299.html

Потърси сам и ще намериш информация. Ще се повторя, но е много тъпо някой да си е направил труда да направи и да сподели нещо, а друг да го мързи даже да потърси.

На каква os си инсталирал tvh? И коя версия е?

Питам защото доста търсех и не можах да намеря това което ме интересува. Изчетох една дузина постове които предимно съдържат оплаквания от последната версия на addon-а, която изисква наличието на tvh и за която почти няма полезна информация. Ще погледна линка за tvh, но мен ме интересува дали автора на плъгина не е предвидил по-елегантен начин за зареждането на ЕПГ и picons, който не предполага ползването на xmltv. Преди години се бях играл със скриптове за xmltv, който да зарежда EPG за бг канали, но той не работеше на openELEC, а само на обикновените дистрибуции.

Сега тествам service плъгина на една десктоп машина с ubuntu базирана дистрибуция. Ако преценя, че service плъгина работи достатъчно стабилно ще го прехвърля на някой от основните ми streaming сървъри, които са с ubuntu server и libreELEC.  Като фен на tvh ми харесва идеята на service плъгина, но без ЕПГ отстъпва на video и program плъгините(фикснати да работят с последната версия на requests и зареждащи всички канали). 

Навсякъде използвам tvh 4.0.
Отговори
Добре, сигурен съм, че има скрипт в темата, но както и да е.

http://dox.bg/files/dw?a=fbabc6b0a6
Ето го. Сложи го в usr/bin директорията и го задай в TVH > Channel EPG > EPG Grabber > Internal grabber > module >
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,240,546 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 202,033 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,613 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,653,975 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,212 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: