Анкета: Кое разписание искате да използвате ?
3-дневното
37.50%
6 37.50%
7-дневното
62.50%
10 62.50%
Общо 16 гласа 100%
* Гласували сте за този елемент. [Резултатите]

Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа
(18-03-2021, 18:29)pandox написа: Да има Българско разписание (ЕПГ) на андроид приложението Fusion  за телевизор и за таблет и за андроид бокс.

Тогава ще си позволя да цититрам оператора - Очаквайте скоро!
Отговори
(22-03-2021, 19:23)ZZlatev написа:
(18-03-2021, 18:29)pandox написа: Да има Българско разписание (ЕПГ) на андроид приложението Fusion  за телевизор и за таблет и за андроид бокс.

Тогава ще си позволя да цититрам оператора - Очаквайте скоро!

Къде мога да очаквам? Аз искам да добавя ЕПГ на m3u плейлист на сателитния ми приемник.. Адрес за Епг на Булсатком какъв е.?
Отговори
Здрасти пак,
С часовата разлика избяга и разписанието за някои канали с 1 час, тези които забелязах са два от FOX и някои бТВ-та (странно при положение, че са от една страница... предполагам).
И да попитам пак filmbox ще ги бъде ли ?
А вива арена, защо не я оправиш с един ден(и може би и час заради смяната) и да е в синхрон щом няма друг източник - поне да има смисъл да е в EPG файла
Отговори
(29-03-2021, 17:42)batelcho написа: ...С часовата разлика избяга и разписанието за някои канали с 1 час...два от FOX и някои бТВ-та...filmbox...вива арена...
За вчера е нормално да има проблем, след като разписанието се генерира над 10 часа от полунощ до към обяд и по време на неговото извличане, да се сменя часовника, не е много "любезно" от страна на властите. На анкетата, казахме, че не искаме да сменяме времето, но кой ли ни слуша... Държавна сигурност? Биг Бардър? Ааа, сигурно са руснаците. Винаги са те  Tongue
Днес би трябвало всичко да е наред (ако в Коди си изчистиш кеша на PVR модула, за да презареди разписанията от днескашния файл). Ако във самия файл си забелязал тези проблеми, то те се дължат на грешки в оповестеното в сайтовете разписание от които го вземаме). Ако виждаш разминаване между написаното в сайтовете и съдържаемото в EPG файла, тогава конкретно надавай боен вик и се задействаме  Wink
Поздрави !
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Ами има си го проблема, но може и да е оправен понеже файла свалян цял ден днес е от вчера 28.03 и съответно него разглеждам.
А иначе на бтв action времето е точно, но е с +0200, а не с +0300 и не само при него е така. При Fox crime е обратното с грешно време и е +0300, а пък при life и двете грешно време и +0200
П.П.
На доста от каналите е с +0200
Не знам дали би трябвало да оказва влияние при положение че времето на старт и стоп е актуално, но при бтв action в случая вади грешно програмата в коди

Аз също съм много против смяната на времето, да се надяваме че това което се пише е вярно и че след 2021 ще отпадне Smile

Бнт пак започнаха да изчезват в понеделник, май понякога им става едноседмична програмата на сайта, ще се опитам да направа проверка и ако има модел в определени дни може да се прескача скрейпването
Отговори
Разбирам. Значи гледаш часовата зона. Не се притеснявай, защото тя се игнорира и не се използва в Коди. Важни са само датата и часа. Както вече написах и преди, докато не "изтекат" предаванията, добавени във файла отпреди смяната на времето, те ще бъдат с +0200, а новите с +0300. Това е чисто илюстративно. По важното е в самите сайтове, телевизиите да си подават вярно разписание и при обхождането им да не се интерпретират погрешно данните. При btv Action в момента ми е вярно разписанието (в Коди). Не съм си трил кеша на PVR модула, за да се реимпортира новото. В момента дават "Законите на Бруклин" и е същото и в сайта на телевизията. По отношение на БНТ, мога да направя в друг ден да се извлича разписанието, например в сряда. Но, ако е налично пак само до неделя, тогава от понеделник до сряда наобяд ще стоите без разписание. Мога да посоча и два дни, например един път в понеделник сутрин и още веднъж във сряда/четвъртък (ако случайно са го добавили и за следващата седмица). Може и така да пробваме.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
От 2 дни нямам epg за 78TV. Чудя се само при мен ли е проблема или има някакъв проблем с генерирането на съдържанието за този канал, защото на всички други канали си работи. Благодаря предварително
Отговори
(01-04-2021, 14:48)Fireblade написа: От 2 дни нямам epg за 78TV...
 Прав сте. Нещо е променено в сайта им и затова обхождането е спряло. Ще направя поправки. Резултат ще видите утре следобед.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Канал 4 също издъхна, но не от Covid. Премахвам го от системата. На негово място, настройте "новия" канал Носталгия с XMLTV ID: Nostalgia .  Поне вече има уебсайт. С Кинемания вече са под един чадър.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Не бях влизал във форума от както писах последно за 7/8 ТВ. Много Благодаря Majide за бързата реакция !
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  addon за български торент сайтове stoqn99 2 9,291 14-04-2019, 14:29
Последна публикация: stoqn99

Отваряне на: