Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Добавка за субтитри от subssab/subsunacs
#31
При мен от днес се появи проблем, когато избера дадени субтитри от намерените да се свалят, изписва error message can't download. Пробвах изчистване на Cache-а на Exodus и преинсталиране на addon-а. Забелязах, че преди два дена е имало ъпдейт в GIT, на някой друг да не му работи или да има решение?
Отговори
#32
Здравейте..имате ли проблем,със субтитрите?..В бг.репото..секция суптитри,е празна..а ръчно,не ми позволява,да ги инсталирам
Отговори
#33
При мен не е празна. Виж в другите категории дали има добавки. Пробвай да сложиш наново хранилището.
Отговори
#34
На Коди 17 имам чувството, че добавката търси само в subsunacs и не търси в subssab. На някои сериали, като например Iron Fist не намира субтитри, а ги има качени в SubsSab. И на други сериали го констатирах това. Може и да е нещо друго, но просто ми направи впечатление, че все не намира субтитрите на тези сериали, на които има само в SubsSab субтитри.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#35
И при мен е така,тези субтитри които са в subsunacs ги намира. С тези качени в subs.sab.bz удрям на камък!
Отговори
#36
Здравейте,
от няколко дена плугина не търси в subsunacs а само във ubs.sab.bz някой има ли такъв проблем или проблема не е в моя телевизор. забелязах го защото гледам quantico и във унакс има субтитри в саб ги няма и .... съответно дори и на ръчно тръсне ми казва nothing found
Отговори
#37
И аз днес забелязах че не търси в subsunacs ,вчера май работеше.Сега пуснах fear the walking dead 03x04 и не намира субтитри а в subsunacs си ги има и при ръчно терсене не излизат.
Отговори
#38
дам явно има никакъв проблем опитах се да се регна в форума на унакс ... но не успях да попитам там ако някой има регистрация там да пита и да каже тука какво се случва
Отговори
#39
От днес има обновление на добавката и няма проблеми със субтитрите в subsunacs.Благодаря на автора kodi1 за бързата поправка.
Отговори
#40
(24-06-2017, 10:29)saintgeorge написа: От днес има обновление на добавката и няма проблеми със субтитрите в subsunacs.Благодаря на автора kodi1 за бързата поправка.

И аз благодаря  :Smile  наистина проблема е отстранен
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Добавка Gong Player harry_gg 0 115 10-03-2024, 22:10
Последна публикация: harry_gg
  Видео добавка: BTV+ harry_gg 90 90,240 03-02-2024, 11:23
Последна публикация: harry_gg
  Автоматично търсене на субтитри martinstz 13 7,057 17-01-2024, 00:42
Последна публикация: pun4o
  Добавка за Play Diema Xtra Rooney7601 3 4,349 09-03-2021, 18:32
Последна публикация: stoyanov_ynwa
  Добавка за БНТ Bat Vani 6 7,312 01-08-2020, 09:16
Последна публикация: Bat Vani

Отваряне на: