Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elementum (Permission denied) 13
#21
Здравейте,

При търсене на филм/сериал в търсачката на Елементум ми излизат резултати от тракерите, които нямат нищо общо с търсения филм. Тоест ако търся Междузвездни войни примерно ми излиза поне 10 различни рилийза на други филми. Това ми го прави от доста време но не ми се занимаваше и минавах на нашите тракери да си търся. Но напоследък все по често използвам Елементум и е много дразнещо ако искам да потърся нещо. С Burst Elementum е инсталиран ако има някакво значение.
Отговори
#22
Това е проблем който съществува с търсачките в elementum от доста време. Не мисля, че тези които използват elementum могат да направят нещо в случая. Това е в ръцете на разработчиците които поддържат скриптовете за тези търсачки.
Отговори
#23
(24-06-2019, 18:02)slp_pl написа: Здравейте,

При търсене на филм/сериал в  търсачката на Елементум ми излизат резултати от тракерите, които нямат нищо общо с търсения филм. Тоест ако търся Междузвездни войни примерно ми излиза поне 10 различни рилийза на други филми. Това ми го прави от доста време но не ми се занимаваше и минавах на нашите тракери да си търся. Но напоследък все по често използвам Елементум и е много дразнещо ако искам да потърся нещо. С Burst Elementum е инсталиран ако има някакво значение.

Сменете си езика на Коди да е английски, рестартирайте Коди и пак пробвайте, като препоръчвам да търсите филми след като влезете в менюто Movies, и респективно сериалите, след като влезете в тяхното меню, а не от основното търсене.


[Изображение: 1.jpg]
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#24
Имам проблем със свързването към сийдъри. Някой път когато elementum търси торенти при намерените резултати показва торенти които имат много сийдъри, но ако избера някой от тези торенти виждам че на практика съм свързан само към един сийдър. Мога ли да направя нещо в случая за да се свързвам към повече сийдъри или това не зависи от мен? На някой друг случвало ли му се е същото?
Отговори
#25
(10-07-2019, 15:46)dimov81 написа: Имам проблем със свързването към сийдъри. Някой път когато elementum търси торенти при намерените резултати показва торенти които имат много сийдъри, но ако избера някой от тези торенти виждам че на практика съм свързан само към един сийдър. Мога ли да направя нещо в случая за да се свързвам към повече сийдъри или това не зависи от мен? На някой друг случвало ли му се е същото?

Не зависи от теб. При някои провайдъри се получава такъв ефект. Аз за това съм си оставил 5-6 към които нямам проблеми със свързването и само за тях ми дава резултати.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#26
Все пак ми изглежда странно. Торент със сто сийдъра и когато elementum започне да сваля буфера ми показва че съм свързан към един сийдър от един възможен сийдър S:1/1. Би трябвало да показва S:1/100.
Отговори
#27
(14-07-2019, 22:24)dimov81 написа: Все пак ми изглежда странно. Торент със сто сийдъра и когато elementum започне да сваля буфера ми показва че съм свързан към един сийдър от един възможен сийдър S:1/1. Би трябвало да показва S:1/100.

Тъй като аз нямам нищо общо с добавката, ето тук можеш да пишеш на разработчика за всичко, което те интересува относно нея: https://github.com/elgatito/plugin.video...tum/issues
Човекът разбира и руски и английски, така че на който и език от тези да му пишеш, все ще ти отговори. Аз съм му писал няколко пъти и сравнително бързо отговаря, и ако има проблем, го отстранява.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#28
Този проблем на тв бокса си го реших така---не 1 път.:в настройките на елементум определяш друг размер на рам /200....250.....300/ или я слагаш на
Максимум, ако сам си я определя. Рестарт на коди и си готов.
Отговори
#29
(15-07-2019, 15:06)drajolini написа: Този проблем на тв бокса си го реших така---не 1 път.:в настройките на елементум  определяш друг размер на рам /200....250.....300/ или я слагаш на
Максимум, ако сам си я определя. Рестарт на коди и си готов.

Полезна информация. Ще го пробвам това!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#30
Някой има ли представа, когато се отварят торенти на комбинирани сезони на сериали, дали има клавиш на клавиатурата с който да се отиде директно до края на името на епизода? Например, когато си избрал определен епизод, но не знаеш точно кой е защото имената на епизодите са дълги и трябва да чакаш името на епизода да мине бавно от дясно на ляво, за да видиш точно кой сезон и епизод си избрал. С клавиша дясна стрелка и "End" не става.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  1337x не работи с Elementum Burst angryniko 12 1,052 05-03-2024, 13:28
Последна публикация: m1TeT0
  Грешка в Elementum Elanooo 3 1,579 12-03-2023, 23:20
Последна публикация: martinstz
  Elementum + trakt calendars ZZlatev 0 638 26-01-2023, 15:34
Последна публикация: ZZlatev
  Elementum: Bad ststus getting top .......Trakt shows: 503 eleena 1 1,015 15-12-2022, 12:13
Последна публикация: Topper
  Elementum installation failed johnbaker 4 2,514 26-07-2022, 12:58
Последна публикация: johnbaker

Отваряне на: