Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Две различни инсталации на Коди
#1
Здравейте! Бих желал да разбера възможно ли е на едно устройство под Андроид операционна система да се инсталират два независими един от друг модула /примерно 18.9/ на Коди и ако може как по-конкретно се прави това? Благодаря предварително.
Отговори
#2
Здравей. Ако питаш за две версии на Коди на едно Андроид устройство не става. Какво искаш да направиш по точно?
Отговори
#3
Да инсталирам различни адони, единият от които е с ПВР и когато го инсталирам трие всички останали.Може да не са точно еднакви версиите, но да са различни модули
Отговори
#4
Може да пробвате да инсталирате едно "нормално" КОДИ и някой форк на КОДИ-примерно SPMC.
Отговори
#5
Този форк от къде бих могъл да го сваля и да опитам?
Отговори
#6
https://github.com/koying/SPMC/releases
Отговори
#7
Мисля, че го и ма и в Google Play.
Отговори
#8
SPMC вече не се разработва, затова имайте предвид, ако ще инсталирате в нов Андроид (11, 12 и т.н.), че може и да не стане.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#9
На телефоните с нови Андроиди има вградена опция за клониране на приложения и така може да имаш две самосиндикални инсталации на всяко едно приложение. Не съм убеден обаче, дали Андроид ТВ има такава опция за клониране. Има разни приложения, като App Cloner, но не съм ги тествал, да видя дали вършат работа.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#10
(01-11-2022, 16:53)martinstz написа: На телефоните с нови Андроиди има вградена опция за клониране на приложения и така може да имаш две самосиндикални инсталации на всяко едно приложение. Не съм убеден обаче, дали Андроид ТВ има такава опция за клониране. Има разни приложения, като App Cloner, но не съм ги тествал, да видя дали вършат работа.
Да Клониране т.е. една и съща версия на дадено приложение с две различни профилни директории за тях, за да можеш да се впишеш с два различни фейсбука например... Апликацията иначе си е една и съща и през магазина си се самоъпдейтва при всяка възможност, а човека искаше нова и стара версия в паралел.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 14 1,261 , 13:30
Последна публикация: martinstz
  tv box t97z plus 2022 (коди помощ) Jekow1998 0 686 01-02-2023, 22:08
Последна публикация: Jekow1998
  Коди 20 проблем gvg 5 2,375 30-01-2023, 15:19
Последна публикация: Majide
  страници в коди fullmak 7 2,438 29-01-2023, 20:13
Последна публикация: Majide
  Две версии на Коди на едно устройство ROBERT 3 1,592 01-11-2022, 00:58
Последна публикация: mehanic

Отваряне на: