Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bulgarian Subs
(11-01-2023, 19:20)martinstz написа:
(11-01-2023, 00:49)vladibass написа: Здравейте, с Коди 19.5 съм и не мога да пусна български субтитри от репо Mar33. Повечето добавки от това репо работят но субтитрите не. Може ли някой да помогне?

Понеже нямам кристална топка, бихте ли бил така добър, да дадете малко повече информация, как сте настроили Коди за търсене на субтитри? Изобщо, откъде и как търсите субтитрите? Дайте някакъв пример. Нещо скрийншотове, нещо съобщения, изобщо нещо, което да може да помогне на гадаещите, да стигнат по-близо до проблема Ви, че евентуално и да помогнат! Wink
Здравейте, всъщност не успявам изобщо да инсталирам български субтитри от Mar33. Надявам се изображенията да помогнат. Устройството което ползвам е Raspbery Pi2.[Изображение: IMG_8845.HEIC?dl=0][Изображение: IMG_8846.HEIC?dl=0][Изображение: IMG_8848.HEIC?dl=0] Edit: Не съм сигурен дали правилно качвам снимките, надявам се да успеете да ги видите.
Отговори
(17-01-2023, 01:07)vladibass написа:
(11-01-2023, 19:20)martinstz написа:
(11-01-2023, 00:49)vladibass написа: Здравейте, с Коди 19.5 съм и не мога да пусна български субтитри от репо Mar33. Повечето добавки от това репо работят но субтитрите не. Може ли някой да помогне?

Понеже нямам кристална топка, бихте ли бил така добър, да дадете малко повече информация, как сте настроили Коди за търсене на субтитри? Изобщо, откъде и как търсите субтитрите? Дайте някакъв пример. Нещо скрийншотове, нещо съобщения, изобщо нещо, което да може да помогне на гадаещите, да стигнат по-близо до проблема Ви, че евентуално и да помогнат! Wink
Здравейте, всъщност не успявам изобщо да инсталирам български субтитри от Mar33. Надявам се изображенията да помогнат. Устройството което ползвам е Raspbery Pi2.[Изображение: IMG_8845.HEIC?dl=0][Изображение: IMG_8846.HEIC?dl=0][Изображение: IMG_8848.HEIC?dl=0]  Edit: Не съм сигурен дали правилно качвам снимките, надявам се да успеете да ги видите.

Инсталирайте първо БГ-репото, то ще ви инсталира зависимостта script.module.beautifulsoup, след което опитайте пак да инсталирате добавката за субтитри.В момента Ви липсва тази зависимост, затова не се инсталира добавката за субтитри.

п.п. БГ- репо , може да бъде инсталирано от хранилището на Mar33Repository-Хранилище за добавки-Bg Add-ons
Отговори
Също проблем със субтитрите.Не мога да ги подкарам.Чиста преинсталация,нови репо .Коди 20 андроид 11  не иска и не иска
а всичко си работеше на MATRIX .Автомотично не искат да тръгнат.Ръчно ....веднъж излезнаха и оттам нататък server error
Отговори
Какво значи "не мога да ги подкарам", това да не е стадо с овце...Лог-файл ще дадете ли?
Отговори
Значи ,че не тръгват .При обит за ръчно търсене изписва server error . Лог файл немога да дам защото незная откъде .На Мартин добавката един път изписва че е версия от 01.2022 г  като отида на последно обновени ми дава че е от 26.01.23г
Отговори
(25-01-2023, 20:05)mely написа: Също проблем със субтитрите.Не мога да ги подкарам.Чиста преинсталация,нови репо .Коди 20 андроид 11  не иска и не иска
а всичко си работеше на MATRIX .Автомотично не искат да тръгнат.Ръчно ....веднъж излезнаха и оттам нататък server error

Дали ли сте права на Коди да достъпва Файлове и медия през Андроид-а ?

Цитирам Majide
Цитат:1. На Android TV с  Андроид 11 (или следваща версия): влезте в Settings -> Apps - Kodi -> Permissions -> Files and Media и изберете Allow all the time.
Рестартирайте Kodi.
Отговори
Да ,дал съм . Току що пробвам на windows същата работа .Какво установих обаче .Само на добавката на
Majide " всички филми"  дава тази грешка и не зарежда субтитри . На Мартин- Замунда, Филми фен  си ги зарежда без проблем. На Андроид сложих пак 19.4 и там не работи.Явно проблем с добавката.
p.s на някои филми има субтитри но трябва ръчно да ги теглиш . Но на някои дава server error Пример- АВАТАР 2 гледах го преди седмица от същатата добавка " Всички филми" и субтитрите си тръгваха автоматично .Сега дори и ръчно дава server error
Отговори
Здравейте! Ако е възможно, много бих се радвала да се добавят и субтитрите от stupiddreambg.com. Има субтитри за азиатските - японски, корейски тайвански филми и сериали. Прекрасно ги съчетавам на kodi добавката за netflix, но постоянно да тегля и прехвърлям към кутията ми е малко неудобно Smile Предварително благодаря!
Отговори
Здравейте. При натискане на бутона Ръчно търсене на Bulgarian Subs - Коди замръзва. Оправя се само с изход чрез Home бутона на дистанционното в начален екран на бокса. Коди версия 20.1, андроид бокс Ugoos AM6B+ с AOSP А9. При Коди 19.5 няма проблем. Не съм настроил нещо ли, или си е бъг на новата версия и да не се мъча?
Отговори
(23-03-2023, 19:37)maxo написа: Здравейте. При натискане на бутона Ръчно търсене на Bulgarian Subs - Коди замръзва. Оправя се само с изход чрез Home бутона на дистанционното в начален екран на бокса. Коди версия 20.1, андроид бокс Ugoos AM6B+ с AOSP А9. При Коди 19.5 няма проблем. Не съм настроил нещо ли, или си е бъг на новата версия и да не се мъча?

Току що пробвах на Win и Коди 20.1 и си работи ръчното търсене. По-късно ще пробвам и на Fire Stick и ще пиша.

П.П. Пробвах и на Fire stick и си работи без проблеми. Явно проблемът е локален при Вас.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Отваряне на: