Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bulgarian Subs
#1
Моля някой, който гледа корейски/китайски/японски филми/сериали, чиито субтитри са в Easternspirit, както и такива, които гледат разни филми/сериали, чиито субтитри са в Yavka или Bukvi, да сподели тук дали всичко е наред с новата добавка Bulgarian Subs.
Както и ще помоля, всичко свързано с тази добавка да се пише в тази тема, а не да се разводняват другите!

Благодаря предварително!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#2
Тествах с по един филм - субтитрите се зареждат и от yavka,bukvi и eastern spirit.
Отговори
#3
В добавката вече са добавени настройки за избор от кои сайтове да търси субтитри:

[Изображение: 1.jpg]

, както и с какъв механизъм да ги разархивира:

[Изображение: 2.jpg]

За тези, които не гледат на у-ва с Windows OS или Linux OS, няма смисъл да им е пусната опцията Winrar. Опциите Extract.Me и Online-Convert.Com използват онлайн услугите на съответните сайтове, т.е. разархивират се субтитрите онлайн, а не чрез локален архиватор, както беше досега. Така че за Андроид у-ва трябва някоя от двете опции да е включена, за да няма проблеми с разархивирането.

П.П. Препоръчвам, за по-коректно намиране на субтитри, ако сте си направили Коди да е на български език, да го направите на английски и да го рестартирате. Понякога настройването му на бълграски поражда лоши шеги при търсенето на субтитри, като се визуализират много субтитри, но не и тези, които търсите Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#4
(27-07-2019, 14:30)Mangasora написа: Тествах с по един филм - субтитрите се зареждат и от yavka,bukvi и eastern spirit.

Аз за съжаление продължавам да не намирам субтитри за филма "Till the End of the World", които ги има в Easternspirit. Ако някой поддържа контакт с ByJohnie, моля да го информира, че аз нямам контакт с него.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#5
Доколкото виждам, работи регулярно.
https://github.com/ByJohnie/service.subt...its/master
Пиши му за проблема в Issue?
Отговори
#6
(27-07-2019, 20:29)martinstz написа:
(27-07-2019, 14:30)Mangasora написа: Тествах с по един филм - субтитрите се зареждат и от yavka,bukvi и eastern spirit.

Аз за съжаление продължавам да не намирам субтитри за филма "Till the End of the World", които ги има в Easternspirit. Ако някой поддържа контакт с ByJohnie, моля да го информира, че аз нямам контакт с него.

Току що пробвах и субтитрите се зареждат за този филм.

[Изображение: Untitled.jpg]
Отговори
#7
(28-07-2019, 18:06)Mangasora написа:
(27-07-2019, 20:29)martinstz написа:
(27-07-2019, 14:30)Mangasora написа: Тествах с по един филм - субтитрите се зареждат и от yavka,bukvi и eastern spirit.

Аз за съжаление продължавам да не намирам субтитри за филма "Till the End of the World", които ги има в Easternspirit. Ако някой поддържа контакт с ByJohnie, моля да го информира, че аз нямам контакт с него.

Току що пробвах и субтитрите се зареждат за този филм.

[Изображение: Untitled.jpg]

С коя версия си на Коди?
При мен ни автоматично, ни ръчно ми ги намира:
[Изображение: 1.jpg]


[Изображение: 2.jpg]


[Изображение: 3.jpg]

Явно нещо аз бъркам. Пускам филма през Замунда или Зелка.

П.П. Констатирах, че на Андроид у-ва ми вади резултат, но на два комп. с Windows - не. Писах на колегата, да видим дали ще се открие проблема Smile Но и да не се намери, важното е, че работи добавката!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#8
Здравейте,

Имам следния проблем, още със стария вариант на добавката, който в последствие продължава и с обновлението а именно ... когато започне автоматичното търсене винаги ми изкарва резултати на "откраднат живот" всички серии и сезони /дори не знам кой е тоя сериал/. Това се случва дори след пълно преинсталиране на Коди. Търсенето е възможно единствено ако ръчно се вкара заглавието на филма, което е страшно изнервящо и което пък от своя страна е 50:50 дали ще зареди. Тоест пускам филм вкарвам ръчно и зарежда. След два часа примерно искам да догледам филма, отново пускам и няма никой в резултати. При Oppensubtitle и там е 50:50. По добавките нищо не съм пипал освен по горе описаното.
Отговори
#9
(30-07-2019, 13:11)slp_pl написа: Здравейте,

Имам следния проблем, още със стария вариант на добавката, който в последствие продължава и с обновлението а именно ... когато започне автоматичното търсене винаги ми изкарва резултати на "откраднат живот" всички серии и сезони /дори не знам кой е тоя сериал/. Това се случва дори след пълно преинсталиране на Коди. Търсенето е възможно единствено ако ръчно се вкара заглавието на филма, което е страшно изнервящо и което пък от своя страна е 50:50 дали ще зареди. Тоест пускам филм вкарвам ръчно и зарежда. След два часа примерно искам да догледам филма, отново пускам и няма никой в резултати. При Oppensubtitle и там е 50:50. По добавките нищо не съм пипал освен по горе описаното.

По този въпрос е писано няколко пъти. Сменете си езика на Коди да е на английски, а не на български. Рестартирайте Коди и пак пробвайте.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#10
(30-07-2019, 13:56)martinstz написа:
(30-07-2019, 13:11)slp_pl написа: Здравейте,

Имам следния проблем, още със стария вариант на добавката, който в последствие продължава и с обновлението а именно ... когато започне автоматичното търсене винаги ми изкарва резултати на "откраднат живот" всички серии и сезони /дори не знам кой е тоя сериал/. Това се случва дори след пълно преинсталиране на Коди. Търсенето е възможно единствено ако ръчно се вкара заглавието на филма, което е страшно изнервящо и което пък от своя страна е 50:50 дали ще зареди. Тоест пускам филм вкарвам ръчно и зарежда. След два часа примерно искам да догледам филма, отново пускам и няма никой в резултати. При Oppensubtitle и там е 50:50. По добавките нищо не съм пипал освен по горе описаното.

По този въпрос е писано няколко пъти. Сменете си езика на Коди да е на английски, а не на български. Рестартирайте Коди и пак пробвайте.
Това го направих още когато обсъждахме за проблема с търсене в Елементум... не се влияе от смяна на език в Коди.
Отговори


Отваряне на: