Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BRIGADA (СПРЯНА)
#11
Привет, някой има ли проблем с отварянето на линковете към UCHA.SE? Започва да зарежда буфера и така остава.Проблема е от около месец и е пробвано на няколко различни устройства.
Отговори
#12
Изтеглете последната версия от първия пост в темата, където проблемът вече е отстранен. Можете също и да почакате, докато получите автоматична актуализация, ако използвате някое от хранилищата SuperRepo или BGRepo. За друг път, не чакайте цял месец, а ако забележите проблем казвайте веднага !

Приятно гледане и нека силата бъде с вас Smile
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#13
Здравейте, дали ще може да добавите изображение на бригада в менюто? В момента няма никакво и добавката не излиза коректно като шорткът
[Изображение: 1GpYcacLecHYRJBZm3_2r1OWSA72sFvslSSdnErz...no-tmp.jpg]
Отговори
#14
Здравей, хубава котка имате !

Причината да не виждате в момента иконата на приставката е, че е пренаписана според новите изисквания за Kodi 17 и следващи версии. По същия начин е и при приставките за ANIBG и VIKI® (за следващите ъпдейти на останалите добавки съм планирал същото). Конкретно за логото, при стария модел, то стоеше в главната директория на добавката, а сега при новия модел в поддиректория resources. Можете в архива от първия пост в темата, да преместите ръчно icon.png от директория resources в главната. След това, преработения архив може да се инсталира ръчно като ZIP файл и логото пак ще се покаже Cool ... или  за по-лесно, можете да пробвате текущата бета на Криптон.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#15
Пробвах криптона, но не ми работеше добре кодито. Но не забелязах там как е бригадата, снощи обаче пусках приказки на малката и забелязах , че няма икона. А няма ли вариант просто този icon.png да съществува на двете места в директориите с цел съвместимост между версиите на коди? Поне докато криптона е без официална версия би следвало да гоним все още работещия вариант ?!?
Отговори
#16
(02-12-2016, 23:49)TUISTERa написа: ...А няма ли вариант просто този icon.png да съществува на двете места...
Точно това съм описал в горния ми пост как се прави. Сложил съм и линк, да си изтеглите архива с двете лога, докато ъпгрейднете към Криптон.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#17
Това го направих, след като ми го обясни. Но имах в предвид самата добавка да е съвместима, а не ръчно да действа всеки който я е инсталирал. Въпроса ми е Защо не се направи това от девелопера на добавката? Поне докато не излезе финална версия на криптона? Защо се прави да е несъвместима с последната финална версия, за да е съвместима с Бета версия? И то при положение , че може да се направи да е съмвестима с двете с едно копи-пейст или дори симлинк ?
Отговори
#18
TUISTERa, пак ли пишеш във форума без родителски контрол? Твоите капризи никога нямат свършване  Idea
Отговори
#19
@xbmcbg, моля без нападки и заяждане с останалите, ако обичаш !  Ако не обичаш, можем да ти отнемем привилегиите във форума за нарушение на точка 1 от основните правила на форума. Същото се отнася и за останалите, проявяващи системно неуважение и подигравателно отношение към съфорумниците.

@TUISTERa, извинявам се за причиненото неудобство от липсата на лого за старите версии на Kodi и XBMC. Прибързаното ми решение беше продиктувано единствено от нетърпение, всичко да работи и да е предварително готово/къстимизирано за новия стандартен скин в Kodi 17, който за най-голямо съжаление няма нищо общо с Confluence. Освен в облика има ужасно много вътрешни промени, които отново ще направят някои addon-и нефункциониращи или частично "осакатени" след ъпгрейда. Ако пусна нова версия на тази приставка преди Коледа (времето на излизане на Krypton stable) ще поставя логото и на двете места. Вече е късно за промени по текущата версия, понеже е репликирана в много хранилища и всички техни огледала.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#20
(03-12-2016, 23:01)xbmcbg написа: TUISTERa, пак ли пишеш във форума без родителски контрол? Твоите капризи никога нямат свършване  Idea
Ако не се изтропаш в някоя тема ще свърши света. Някой път просто е по-добре да си премълчиш и да не се обаждаш, знаеш ли ?!? Какво против имаш моите "капризи" в случая? Че не ползвам преводач ли пак?
(03-12-2016, 23:59)Majide написа:
@TUISTERa, извинявам се за причиненото неудобство от липсата на лого за старите версии на Kodi и XBMC. Прибързаното ми решение беше продиктувано единствено от нетърпение, всичко да работи и да е предварително готово/къстимизирано за новия стандартен скин в Kodi 17, който за най-голямо съжаление няма нищо общо с Confluence. Освен в облика има ужасно много вътрешни промени, които отново ще направят някои addon-и нефункциониращи или частично "осакатени" след ъпгрейда. Ако пусна нова версия на тази приставка преди Коледа (времето на излизане на Krypton stable) ще поставя логото и на двете места. Вече е късно за промени по текущата версия, понеже е репликирана в много хранилища и всички техни огледала.

ОК, сега разбрах.Разбирам и не налагам мнението си на девелоперите, просто не ми се струва редно да се чупи версията за стейбъла, за да работи на бетата. Разбрах за репотата и причината за липсата на ъпдейт в момента. Благодаря за отговора и обяснението. 
SaveSave
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,551 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 437,748 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,521 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  DRAMAFEVER (СПРЯНА) Majide 86 110,290 18-03-2020, 11:57
Последна публикация: Majide
  БУКВИ.БГ (СПРЯНА) Majide 13 18,762 20-05-2018, 16:16
Последна публикация: shantros

Отваряне на: