Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO Bulgaria (СПРЯНА)
Kodi for Xbox One - limitations and the future

Не мога да ви помогна тогава, освен ако не решите да използвате друго устройство за инсталиране на Kodi:  smartphone, PC свързан към телевизора, android TV or android TV Box...
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Здравейте, може ли да ме насочите към инструкции стъпка по стъпка как да инсталирам аддон за да пусна HBO GO 
Имам инсталирана последна версия на KODI  LibreELEC на Raspberry3. Опитах да изчета 25 страници тема, но не успях да се ориентирам Cool Досега идеята ми беше да ползвам разбърито единствено за филми свалени от мрежата, но така и така имам акаунт в HBO GO та би било добре да мога да го ползвам. Предварително благодаря!
По този начин не става ли да инсталирате приставката:
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Благодаря за отговора. Доколкото разбирам , първо трябва да задам път до българско хранилище за добавки и от там да инсталирам адона?
Или просто да изтеглиш хранилището и да го инсталираш.
https://kodi1.github.io
Ако имаш затруднения с тва пиши.
(01-02-2019, 16:50)ZZlatev написа: Или просто да изтеглиш хранилището и да го инсталираш.
https://kodi1.github.io
Ако имаш затруднения с тва пиши.

Дотук се справих, но се оказва че версията на KODI която съм инсталирал не може да ъпдейтне InputStream.Adaptive. Аз си мислех че съм с последна вераия на KODI понеже я дръпнах от официалния сайт преди около две седмици. Сега има ли начин да ъпдейтна KODI или трябва да правя направо нова инсталация?
Нова версия на Коди излезна тази седмица (в края на януари). Само с нея, ще можеш да гледаш HBO GO. Инсталирай новата версия 18 Leia направо върху старата и при първото включване ще ти прехвърли съвместимите плъгини и библиотеки.

П.С: Актуализиран е първият пост в темата - там пише какво ви трябва.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Инсталирах последната версия на KODI и всичко вече е ОК. Благодаря много за помощта!
Имам лек проблем със субтитрите. От време на време изчезват за около минута две и след това тръгват отново. Ако върна и започна възпроизвеждане от същото място и превключа на английски субтитри - има, български - не.
Не знам дали проблема е в плеъра или в HBO.
(07-02-2019, 13:53)color написа: ...лек проблем...английски субтитри - има, български - не.
Не знам дали проблема е в плеъра или в HBO.
 Такава им е поддръжката за нашия език  Confused   И все пак е в пъти по-добре от българските субтитри в Netflix.
[Изображение: notrobosmall.jpg]


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,586 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  VOYO Bulgaria stani_mi 7 10,582 18-04-2022, 13:13
Последна публикация: yanku
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,568 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 73,008 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide
  DRAMAFEVER (СПРЯНА) Majide 86 111,297 18-03-2020, 11:57
Последна публикация: Majide

Отваряне на: