Анкета: Кое разписание искате да използвате ?
3-дневното
37.50%
6 37.50%
7-дневното
62.50%
10 62.50%
Общо 16 гласа 100%
* Гласували сте за този елемент. [Резултатите]

Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа
Много интересен казус поставяте... В XML файла има разписание за конкретния канал:
Код:
Започва с:
<programme start="20171217000000 +0200" stop="20171217020000 +0200" channel="MtelSport2">
   <title lang="bg">Волейбол:Световно клубно първенство 2017</title>
   <desc lang="bg">спортно предаване, волейбол. СКРА Белхатув-Зенит Казан</desc>
 </programme>

...

и завършва с:
<programme start="20171219233500 +0200" stop="20171220000000 +0200" channel="MtelSport2">
   <title lang="bg">Студио</title>
 </programme>
т.е. има данни за предаванията между 17.12.2017 00:00ч. и 20.12.2017 00:00ч. но Коди не визуалира това разписание. Ще проверя какво точно става.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
На едното място каналът е изписан с интервал, а на другото без. Оправи ги и нещата ще тръгнат Smile
Отговори
не е от това правилни са ми
"#EXTINF:-1 tvg-id="МtelSport1" tvg-name="МtelSport1" tvg-logo="mtelsport1.png" group-title="Спортни",Мtel Sport 1"
"#EXTINF:-1 tvg-id="МtelSport2" tvg-name="МtelSport2" tvg-logo="mtelsport2.png" group-title="Спортни",Мtel Sport 2"
не може на първото да има а на второто не
Отговори
Majide когато сложа http://epg.kodibg.org/dl.php във Сталкер портала не се сваля нищо точно заради тези пренасочвания. Като сложа обаче https://raw.githubusercontent.com/harryg...epg.xml.gz пак чат пат бие грешки ама поне 3 пъти в седмицата захапва и имам EPG.
[Изображение: Screenshot_from_2017_12_18_16_34_25.png]
Отговори
@Алкатраз, ако с директен линк "чат пат бие грешки ама поне 3 пъти в седмицата захапва" значи рутера ти или софтуера ти имате сериозни проблеми. Може да са загуби на мрежови пакети, може да са софтуерни проблеми с разархивирането, някакви лимити по отношение големината на XML файла или общият брой канали... Вариантите са много, но със сигурност имаш проблем със следването на редиректи, пък бил той и само един.

Препоръчвам с публикуваният от мен скрипт (в съседна тема) да изтегляш и разархивираш архива на EPG-то по разписание (през cron) и на твоите Сталкъри, Stalker-ри и каквито там панели ползваш да им импортираш разписанието локално. Определено нещо при тях се дъни.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
При мен разписанието на BNT1 върви с един ден назад. Тоест, днес ми показва програмата от вчера. А ако искам да видя какво върви в момента, трябва да отида на следващия ден. Някой наблюдавал ли такъв проблем?
Поздрави!
Отговори
(18-12-2017, 18:35)Alkatrazbg написа: Majide когато сложа  http://epg.kodibg.org/dl.php  във Сталкер портала  не се сваля нищо точно заради тези пренасочвания.  Като сложа обаче https://raw.githubusercontent.com/harryg...epg.xml.gz пак чат пат бие грешки ама поне 3 пъти в седмицата захапва и  имам EPG.
[Изображение: Screenshot_from_2017_12_18_16_34_25.png]

Къде продаваш кликания по рекламите, можем ли да помогнем с няколко?  Big Grin Това да се използва (stalker/ministra) за домашни нужди е много странно. Cool
Отговори
Някой ползват Коди пък аз ползвам портала за същото нещо. Продавам сливова и гроздова ама реклами не продвам Smile
Отговори
Да, доста практично е можеш да наблюдаваш жената коя сапунка гледа и да прецениш колко ракия да глътнеш  Cool много трудно стоплям  Smile
Отговори
(21-12-2017, 01:03)nikolay написа: При мен разписанието на BNT1 върви с един ден назад. Тоест, днес ми показва програмата от вчера. А ако искам да видя какво върви в момента, трябва да отида на следващия ден. Някой наблюдавал ли такъв проблем?
Поздрави!
Николай, прав сте. Ще направим корекция. Много интересно, че никой друг не е забелязал! Извинявайте за късния отговор.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  addon за български торент сайтове stoqn99 2 9,384 14-04-2019, 14:29
Последна публикация: stoqn99

Отваряне на: