Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Здравейте, имате ли идея защо fusiona върви 1-2 часа, след което програмите не искат да тръгват и трябва ръчно да дам Стартирай на добавката от настройките.
Отговори
И ти ще имаш идея, ако се върнеш назад в темата и прочетеш. После ти става много яко. Като те мързи се губи кефа.
Отговори
Как пък веднъж не отговори нормално като хората... Щом пиша значи съм проверил.. Никъде не намерих точно обяснение как се оправя, като за начинаещ. Вие като разбирате вие лесно. Ние какво да кажем.
Отговори
Не е необходимо да казвате нищо, а да продължавате да четете и да експериментирате докато намерите отговора , другият вариант е да не се захващате с неща които не са от вашата компетенция и да си вземете декодер от БСК където има хора на заплата които са длъжни да се погрижат за вас.
Отговори
Добре, тогава този форум за какво е направен. Да си помагаме или да си пишем ей така защото няма какво да правим. Вместо да бяхте написали с едно изречение как се оправя, вие ми се правите на големи тежкари и ми въртите локуми аз какво трябвало да правя и какво не. Мерси и лек ден от мене.
Отговори
От настройките на добавката смени да се обновява на 2часа по подразбиране е на 8часа. Защото от бск са променили интервала за подмяна на плейлистата от 8ччаса на 2часа
Отговори
Здравейте, някой дали може да ми каже защо постоянно ми накъсват някой от каналите при положение, че ползвам plugin.program.bscfusion.andro-master. Благодаря предварително.
Отговори
Здравей Matrata,
Последно знам, че листата се обновяваше на 3 часа.
Вече на 2 ли е променено?
Отговори
(17-06-2017, 14:29)nafnafff написа: Здравейте, някой дали може да ми каже защо постоянно ми накъсват някой от каналите при положение, че ползвам plugin.program.bscfusion.andro-master. Благодаря предварително.



и при мен е така...

ако има някакво значение 1 е канал който е ОК 2 е канал който насича

[Изображение: 11111.jpg]
Отговори
(17-06-2017, 22:03)vhr написа:
(17-06-2017, 14:29)nafnafff написа: Здравейте, някой дали може да ми каже защо постоянно ми накъсват някой от каналите при положение, че ползвам plugin.program.bscfusion.andro-master.  Благодаря предварително.



и при мен е така...

ако има някакво значение 1 е канал който е ОК 2 е канал който насича

[Изображение: 11111.jpg]



Никой ли няма лек за това прекъсване?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,001 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,907 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 374,831 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,666,957 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,942 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: