Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гледане на Булсат Фюжън от чужбина
#61
Мисля да се хвърля на един MAG 256 W2 ,ако подкарам Портала под линукс.Мисля че ще е добра придобивка като за начало.
Отговори
#62
Версия 4.9  ако на някой му трябва Сталкер 4.9.35
Отговори
#63
Благодаря за линка, но не мога да го сваля. Дава ми някаква грешка. Ще съм благодарен, ако някой го пробва или даде алтернативен такъв.

П.П:След още няколко опита с друг браузер го свалих.Благодаря отново.
Отговори
#64
Здравейте ентусиасти Smile
От известно време и аз си играя със сталкер и коди, технически по тяхната инсталация и конфигурация проблеми нямам. Искам обаче да се обърна към вас за помощ, тъй като за мен никога не е било проблем да науча да правя нещо, но винаги съм имал трудности с измислянето на нещо. Общо взето съм слаб в идеите... И точно по тая причина никога няма да мога да измисля начин как да зареждам плейлистата на булсат в сталкер и да се преборя с това, че стриймовете са динамични. Нямам си на идея на какъв принцип и как се генерират линковете, кога се обновяват (при настъпило събитие, на фиксиран период от време и т.н) Та ... не искам нищо на готово, но всяка насока в това отношене ще ми е добре дошла. Като цяло понеже ползвам IPTV чиито устройства са Mag250, а имам и булсат абонамент с пълния пакет ми се иска да мога да комбинирам двете и например да гледам булсат на mag-овете.
Като цяло не съм открил топлата вода, даже сигурно метода ми е възможн най-примитивния, но ползвам kodi и приставката за булсата, за да ми генерира m3u файла, и после се опитвам да го зареждам в администраторската част на сталкер портала... Имам възможност да тествам, защото имам и сървър със сталкер мидълуера, а също и маг устройства, едно raspberry pi със libreelec и приставката за булсат, както и пълня абонамент... Благодаря ви предварително. Обяснението ми стана малко дълго, но се отнесох. Поздрави.
Отговори
#65
https://kodibg.org/forum/thread-201.html
Отговори
#66
Alkatraz, имаш ли възможност да повториш линка към стара версия на сталкер портал, предишният линк не е актуален.

Благодаря предварително.
Отговори
#67
(03-08-2016, 05:46)xbmcbg написа: Alkatraz, имаш ли възможност да повториш линка към стара версия на сталкер портал, предишният линк не е актуален.

Благодаря предварително.
Ето линк към версията на Stalker_Portal_4.9.35.Това е версията която свалих от линка на AlkatrazBG.Тези неща са ценни и трябва да се пазят на сигурно място Smile
Отговори
#68
Благодаря, новите версии (5+) имат доста предимства, но според мен и доста недостатъци. (Имах архивирани последните 7 версии, но не мога да си намеря HDD с архивите, явно са му поникнали крака)
Отговори
#69
(31-03-2016, 20:39)harry_gg написа: Коди има настройка за прокси сървър. Ако не работи (както е при мен на работа) може да създадеш системна променлива от обкръжението (system environment variаblе) http_proxy с името на прокси сървъра.
В Уиндоус, най-лесно с командата (след което трябва рестарт на Коди):
setx -m http_proxy "http://<proxy_server_host_name:port>"
Tази променлива се взима под внимание от python.

А, забравих, с прокси при мен всичко бачка.
Здрасти, някой знаели къде да търся тази настройка за прокси сървър.На андроид телефон.
Ползвам прокси но коди спира след 5 минути.
Отговори
#70
Здравейте, отдавна не бях чел темата, дори мислех, че е заключена. Прочетох предложението на Алкатраз, и да наистина си е яко да си независим и да имаш нещо свое направено от теб самия. Моите адмирации, за което.
Това за ВПН-а, просто трябва абонамент, почти безпланти неща няма.
Та за тези домашни иптв сървъри на линукс ми е въпроса.
Могат ли да се вземат като първоизточник канали от Кабеларка, за която ти трябва разкодираща карта?
И ако отговора е да, то какви Тв тунери се ползват за PC сървъра?
Или до сега всичко, което беше описано ставаше дума за Булсат с чиния(или фюжън)?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  въпрос относно Булсат и xbox series x Vasilvarna 1 1,086 15-09-2022, 08:58
Последна публикация: Topper
  Помощ за гледане на телевизия. Slackwere 11 11,926 22-06-2020, 19:57
Последна публикация: Fireblade
  варианти за гледане на телевизия в Коди theskillboy 9 9,567 05-05-2020, 12:06
Последна публикация: gogobravo
  VPN за Kodi и Bscfusion в чужбина galian0 50 63,660 30-09-2019, 11:21
Последна публикация: Lindaawilsoon
  Спортните канали на А1 в мрежата на Булсат ROBERT 37 35,353 22-10-2018, 22:55
Последна публикация: rtk

Отваряне на: